نفت شرکت های بازاریابی امروز کاهش قیمت بنزین و دیزل به عنوان نرخ سوخت ادامه داد: برای نرم کردن پی کاهش جهانی قیمت نفت و محکم روپیه. قیمت بنزین در مترو قطع شد 16-17 paise یک لیتر دیزل در حالی که توسط 20-22 paise. در دهلی بنزین امروز retailed در 71.94 یک لیتری – کمترین میزان در حدود 5 ماه – در حالی که در کلکته در 74.58 یک لیتری. در بمبئی و چنای سوخت retailed در 77.6 یک لیتری و 74.73 یک لیتری بود.

آمدن به دیزل, سوخت امروز هزینه 64.87 یک لیتری در دهلی نو – کمترین میزان در هفت ماه – و 67.19 یک لیتری در کلکته. در بمبئی و چنای سوخت retailed در 67.98 یک لیتری و 68.5 یک لیتری بود.

قیمت خرده فروشی بنزین و دیزل در هند بستگی بین المللی نفت و روپیه هند-دلار آمریکا ارز. هند واردات حدود سه چهارم آن از نفت خام مورد نیاز.

قیمت بنزین و دیزل در حال بررسی توسط روغن های بازاریابی شرکت های روزانه.

جهانی قیمت نفت را به بیش از یک سال پایین در ضعف تقاضای چین در پی شیوع کروناویروس و نگرانی در مورد بیش از حد جهانی منابع. نفت کاهش یافته است و بیش از 25 درصد از اوج خود در ماه ژانویه و در زیر 54 دلار در هر بشکه رسید.

چین نفت خام و واردات گاز طبیعی باید سقوط به عنوان بسیاری از چینی شرکتها را به میزان قابل توجهی کاهش عملیات.

همچنین وزن بر قیمت نفت روسیه گفت: این مورد نیاز به زمان بیشتری برای تصمیم گیری در یک توصیه از یک کمیته فنی که توصیه کرده است سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) و متحدان آن به قطع تولید بیشتر از 600 ، 000 بشکه در روز). (با آژانس ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im