بنزین قیمت باقی می ماند در 3 ماه اخیر امروز, بررسی آخرین نرخ

قیمت بنزین و دیزل بدون تغییر باقی ماند و امروز در تمام شهرستانها عمده در هند. در دهلی نو یک لیتر بنزین است retailed در 71.89. بنزین موجود در 77.56 یک لیتری در بمبئی. کسانی که در بنگالور مجبور به پرداخت 74.34 برای یک لیتر بنزین است. یک لیتر بنزین هزینه 74.68 در چنای.

یک لیتری دیزل است که در قیمت 64.65 در دهلی نو. در بمبئی یک لیتری دیزل هزینه های 67.75. در Benagaluru یک لیتری دیزل است به فروش می رسد در 68.27. دیزل می تواند خریداری شده در 68.27 یک لیتری در چنای.

نفت شرکت های بازاریابی بررسی نرخ بنزین و دیزل به صورت روزانه. قیمت سوخت در حال تجدید نظر در ساعت 6 صبح هر روز. قیمت بنزین و دیزل بستگی به عوامل مختلف مانند بین المللی نفت خام قیمت روپیه هند-دلار نرخ ارز.

در بازار جهانی نفت قیمت نفت افزایش یافت امروز قیمت نفت برنت به دست آوردن یک هفتم راست بعد. قیمت نفت خام برنت با 51 سنت یا 0.9% در $58.26 هر بشکه توسط 0732 GMT در حالی که ما نفت بود تا 55 سنت یا 1.1% در $52.60 در هر بشکه رسید.

قیمت بنزین و دیزل در حال تنظیم برای یک دور پیاده روی در ماه آوریل زمانی که جدید کارشناسی-VI انتشار هنجارها به اجرا در آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>