بنزین و دیزل بالاترین قیمت در بیش از یک سال پس از پیاده روی امروز. آخرین نرخ در اینجا

دهلی نو:
حتی به عنوان نفت خام نرخ myket برای چند سال پایین قیمت بنزینی و دیزل لمس کرده اند برای ضبط سطوح بالا. پس نه روز پی در پی افزایش قیمت سوخت نرخ در حال حاضر در بالاترین سطح خود در بیش از یک سال است. قیمت بنزین بود پیاده توسط 46 paise یک لیتری امروز در حالی که از دیزل با 59 paise یک لیتری امروز.

پس از ژوئن 7, زمانی که شرکت های نفتی از سر گرفته روزانه تجدید نظر در قیمت سوخت پس از 82 روز-استراحت طولانی در طول مستند, قیمت بنزین بالا رفته توسط 4.98 یک لیتری و قیمت دیزل است تا با 5.23 یک لیتری.

آخرین بنزین و دیزل قیمت در شهرستانها:

دهلی نو: بنزین 76.26 دیزل 74.62

گورگان: بنزین 75.05. دیزل 67.45

بمبئی: بنزین 83.17. دیزل 73.21

چنای: بنزین 79.96. دیزل 72.69

حیدرآباد: بنزین 79.17. دیزل 72.93

بنگلور: بنزین 78.73. دیزل 70.95

این سطح قیمت های گذشته دیده می شود در ماه اکتبر-نوامبر 2018 زمانی که نفت خام نرخ شدند در یک رکورد. در هند, زمان افزایش سوخت خودرو نرخ را می توان به وظیفه مالیات غیر مستقیم افزایش 10 در هر لیتر در بنزین و 13 در هر لیتر دیزل در ماه گذشته. علاوه بر این چندین دولت نیز پیاده مالیات بر ارزش افزوده و یا فرایند سوخت اما تاثیر آن بلافاصله به مشتریان منتقل می شود.

با توجه به گزارش نفت شرکت های بازاریابی در حال برنامه ریزی برای افزایش نرخ سوخت برای چند روز آینده برای جبران ضرر و زیان.

که حدود 70 درصد از قیمت خرده فروشی سوخت شامل مالیات (مالیات غیر مستقیم و عوارض بر ارزش افزوده فرایند و غیره) از کنگره درخواست کرده است که اخیر افزایش در مالیات غیر مستقیم وظیفه باید نورد و نفت کالا آورده شود تحت ambit کالا و خدمات مالیات (GST).

کنگره رئیس سخنگوی Randeep Surjewala گفت: اگر مودی دولت پشت رول تمام وظایف مالیات غیر مستقیم پیاده در طول زمان تصدی خود به قیمت از هر دو سوخت را دریافت خواهید کاهش به کمتر از 50 لیتر.

وزن با نگرانی در مورد اخیر سربازان ارتش در COVID-19 عفونت در آمریکا و بالقوه ‘موج دوم’, نفت خام برنت در نرخ کاهش یافته و در حدود 2% امروز بودند و معلق در هوا حدود 38 دلار در هر بشکه خوانده شده را علامت.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>