تشکر. پیتر کینگ (R-n. y.) نامیده می شود در چین به صورت عواقب جدی بیش جهانی شیوع کروناویروس را متهم کرده که دولت این کشور از mismanaging روزهای اولیه بحران است.

در مصاحبه با AM 970 را “پاسخ” شاه اظهار داشت که چین باید انجام شود بیشتر در اوایل روز از وقوع به اطلاع سازمان بهداشت جهانی (WHO) و در جهانی کارشناسان بهداشت و درمان برای مدیریت بحران است.

“ما در حال رفتن به آن را تحت کنترل اما چین تا به حال سمت راست به جلو انجام می شود آنچه در آن انجام می شود باید به عنوان مسئول شهروند جهانی[s], ما نمی خواهد در این موقعیت امروز” پادشاه گفت:. “این غیرقابل دفاع وجود دارد و باید به عواقب وحشتناک خود رفتار است.”

تبلیغات

پادشاه نظرات مراجعه به رسانه های مختلف گزارش ادعا که دانشمندان چینی دستور داده شد به خاموش ماندن در مورد شیوع کروناویروس با وجود کشف موارد در اوایل دسامبر.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenDemocrats رشد عصبی بیش اصلی تاخیر این یادداشت: دموکرات ها دست و پنجه نرم کردن با ویروس واکنش اوباما جهانی مبارزه با ابولا در بازدید تهمت ویروس پاسخ در بایدن کمپین تصویری بیشتر (D) گفت: در طول تاریخ و زمان آخرین یکشنبه دموکراتیک اولیه بحث که دولت چین را “عواقب” اگر ایالات متحده کارشناسان بهداشت و درمان نمی شد با توجه به دسترسی به مناطق چین را تحت تاثیر قرار بیشتر به شدت توسط ویروس.

“من اصرار لحظه این شکست است که ما باید اصرار بر داشتن کارشناسان ما در چین برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد و آن را روشن به چین وجود خواهد داشت عواقب اگر ما که دسترسی به,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de