PETA خرد شده برای Kaepernick با مضمون تبلیغ Super Bowl گروه ادعا رد شد NFL

حقوق حیوانات سازمان PETA است زیر آتش پس از این ادعا این گروه khezri-با الهام از سوپر باول تبلیغات رد شد روباه و NFL چرا که این پیام بود که “بیش از حد جسورانه”.

متحرک دقیقه طولانی, تبلیغات, ویژگی های مختلف حیوانات در نظر گرفتن زانو در حالی که “The Star Spangled Banner” پخش در پس زمینه و به پایان می رسد با متن “احترام به حق هر موجود زنده است. #EndSpeciesism.”

“Speciesism—مانند هر شکلی از تبعیض—یک supremacist جهان بینی” PETA نوشت: در انتشار اخبار در توضیح وضعیت. “این اجازه می دهد تا انسان به بی احترامی دیگر زندگی احساس انسان و برای درمان منافع خود را به عنوان بی اهمیت است.”

با توجه به PETA, NFL “ظاهرا ما در بر داشت جدید khezri–الهام تبلیغ با پیام خود را از ورود به مطالعه و توجه—بیش از حد جسورانه و تحت فشار فاکس برای حمله تجاری ما.”

روباه و NFL نیست اظهار نظر علنی در PETA را با خود ندارد.

حمایت: تماشای سوپر باول به صورت رایگان با fuboTV (7 روز تست رایگان)

PETA توییتی تصویری از تبلیغات و بیانیه اش و متعاقبا تمسخر نه تنها توسط گوشت خواران بلکه توسط گیاه خواران و عدالت اجتماعی علاقه مندان است.

“یکی از ورقه نازک قلعی کلاه-جنگلداری سوء ظن است که PETA مخفیانه اجرا شده توسط کارخانه کشاورزی و صنعت را کاملا منطقی و رژیم غذایی سالم انتخاب گیاهخواری نگاه مسخره” یک کاربر توئیتر خود نوشت.

“چگونه خانواده را یک حرکت نمادين است از سیاه و سفید آمریکایی در مبارزه علیه خشونت پلیس درخواست آن را به حیوانات و فکر می کنم آن را یک ایده خوب???” توییتی دیگر.

دیگران با اشاره به بخش هایی از تبلیغات که هیچ حس مانند این که چگونه از آن است که حتی ممکن است برای یک ماهی به “نگاهی به زانو.”

کلیک کنید از طریق نمایش به صورت اسلاید در بالا برای دیدن واکنش ها به PETA سوپر باول تبلیغات.

بیشتر سوپر باول پوشش:

جو مونتانا توضیح می دهد که چرا او نمی بیش از حد “درگیر” با 49ers و NFL دیگر

NFL گفت: هیچ به 49ers سوپر باول مشاهده در منطقه خلیج

49ers پاداش با صبر و شکیبایی با Ward, آرمستد بود

مغلوب ساختن پیشی جستن سوپر باول LIV پیش نمایش فوق العاده generic و هر کس جوک

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: [email protected] | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>