مردم در سراسر جهان تبدیل شده اند به تبادل نظر مو در حالی که در مستند

بلند و کوتاه از مستند شامل گسترش COVID-19 است که بیش از همه رسانه های اجتماعی. اگر یک ویدیو از جورجینا رودریگز دادن شریک زندگی کریستیانو رونالدو, یک مدل موی شیک در حالی که خود منزوی در مادیرا رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی در هند, بازیگر Anushka Sharma دادن همسر, Virat Kohli, کوتاه کردن مو با یک جفت قیچی آشپزخانه نیز الهام گرفته از یک لژیون از ماندن در خانه و سبک است.

با مدل مو, آرایشگاه آرایشگران و بسته شدن فروشگاه به پایبندی به مستند مردان و زنان در حال پیدا کردن راه های مبتکرانه برای ماندن به خوبی مرتب شده است. Malayalam بازیگر Indrajith تصمیم ساده ترین راه این بود که سر تراشیده سر خود را. او به تازگی ارسال شده در عکس های خود را نگاه جدید خود را در Facebook صفحه Instagram رسیدگی و آن را به نام ‘Quarantino’. در حالی که بیش از 27k طرفداران استقبال از نگاه جدید خود را در Facebook, 1,44,384 در واکنش به آن در Instagram, از جمله ستاره مانند Vijay Yesudas و کارگردان فیلم Aashiq Abu. “با تیر اندازی برای برخی از زمان من فکر می کردم این بود که ساده ترین راه برای مقابله با این وضعیت و ضرب و شتم گرما,” او می گوید. او سبک خود بودند دختران 15 ساله Prarthana و 10 ساله Nakshatra.

بازیگر و YouTuber Archana Kavi نیز تصمیم به پدرش خوزه Kavi کوتاه کردن مو شده و آن را در Instagram رسیدگی است. “من نگاه کردن فیلم های یوتیوب به یاد بگیرند که چگونه به آن را انجام دهد. سپس من در تمرین من کاکر و در نهایت به دست آورد شجاعت به پدر من کوتاه کردن مو. من حدس می زنم آنها نیست یک انتخاب است. خوب من نیک خود را به گوش” می خندد Archana که در دهلی نو با پدر و مادر خود را. او از دیدن آنها زمانی که مستند اعلام شد.

افراد مشهور, hairstylist, Ambika Pillai, می گوید: بسیاری از مشتریان خود را نیز تجربه با برش موی خود را در طول مستند. “این روزها همه در حال تبدیل به یوتیوب را انتخاب کنید تا مهارت های جدید. و تعدادی از کارشناسان و متخصصان در یوتیوب که به شما نشان چگونه به سبک مو خود را. من خودم نشان داده اند برخی از راه های ساده برای خودتان کوتاه کردن مو و مراقبت از مو خود را,” او می گوید.

نکات و ترفندها

برای مثال او می گوید که اگر شما با استفاده از صاف کننده بهتر است برای شروع در پایین ترین سطح اما به “رفتن آهسته و آسان است. اگر یکی نیست مراقب باشید, از آن آسان است به مو در تکه. پس شروع در یک سطح بالاتر تا شما از آن آویزان. I am ارسال آموزش در Facebook صفحه و Insta دستگیره در مورد راه های ساده برای مراقبت از پوست و مو. نگاهی به وضعیت من مطمئن هستم که سالن و سالنهای باز خواهد شد. بنابراین بهتر است به یاد بگیرند که چگونه به خودتان آسان و کوتاه کردن مو. یک جفت خوب از قیچی و شانه را انجام خواهد داد. اگر شما یک زنگ و یا صاف کننده مطمئن شوید که شما یاد بگیرند که چگونه به استفاده از آن,” او توضیح می دهد.

In Chennai, 12-year-old Yohana Rajaratnam gathered tips from tutorials on YouTube and turned hairstylist for her grandmother Hansa Pandit

در Chennai 12 ساله Yohana Rajaratnam جمع آوری نکاتی از آموزش در یوتیوب و تبدیل hairstylist برای مادر بزرگ او Hansa پاندیت | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

میمی Chiu, یک متخصص مد مو در چنای می گوید که کسانی که احساس می کنید نیاز به کوتاه کردن مو باید بهترین برای جلو چتری یا حتی ناهموار. “و یا حتی نرم-لایه سبک آسان است اگر شما برنامه ای برای برش مو خود را خودتان. فقط کراوات موهای خود را در یک تسویه حساب و به نوبه خود آن را بیش از و تر و تمیز به پایان می رسد. هنگامی که شما با قرار دادن موهای خود را, شما باید نرم-لایه بندی می کنید. اگر شما یک دوست و یا کسی که برای کمک به, پس از آن شما می توانید به صورت ساده و مستقیم تر و تمیز. مردان می توانند با استفاده از صاف کننده در بالاترین سطح است. آن است که آیا مردان و زنان, اگر شما در حال برش مو خود را, خود را برای اولین بار آن را آسان تر است اگر شما تصمیم به کوتاه کردن مو خود را بیش از حد. این وقتی است که اشتباهات نشان می دهد. حتی اگر یک مشکل وجود دارد, سبک مو خود را پیدا خواهد کرد آن را آسان تر برای اصلاح آن اگر شما تلاش کرده اند چیزی پیچیده,” او می گوید.

و این چیزی است که بر اساس بمبئی-نوجوان Aarya منون را با یک ظاهر طراحی شده موی چتری او خودش است. “گرما و خستگی رو به من و من می خواستم برای انجام کاری به تغییر مدل موهای. بنابراین من برای موی چتری. من با مشاهده یک زن و شوهر از فیلم ها قبل از سفت کردن مو من,” او می گوید: صدایی خوشحال با تصمیم او.

در Chennai 12 ساله Yohana Rajaratnam جمع آوری نکاتی از آموزش در یوتیوب و تبدیل hairstylist برای مادر بزرگ او Hansa پاندیت. “دو ساعت مدل موی پر شده بود با بسیاری از استدلال تا مادرم شروع به دیدن نتایج” می خندد Yohana مادر Durva Rajaratnam.

نه به چپ هستند و پدر و مادر از فرزندان جوان است. در حالی که نوجوانان ممکن است تصمیم به بازی آمدند در حالی که برای کودکان و نوجوانان یک شانس ایستادن نیست هنگامی که پدر و مادر خود تصمیم می گیرید آن زمان برای کوتاه کردن مو. است که چرا 10 سال Siddarth موافقت می شود مدل دهید با مادرش, Archana Gopinathan. “من استفاده می شود پدر خود را صاف به او واقعا بسیار جالب برش می گوید:” Archana. و سید تصویب. “من عاشق راه او انجام داده است من می گوید:” سید.

چنای بر اساس Anisha Menezes می گوید شوهرش, Vivek بود همیشه باربر برای او دو پسر زمانی که آنها در ایالات متحده است. “او با استفاده از برش مو خود را از کالج. این هفته او در حال برنامه ریزی برای آنها را تر و تمیز.

در این میان شهروندان ارشد به یاد یک زمان در گذشته های دور زمانی که آرایشگران به خانه خواهد آمد به مردان ماهانه خود را موهایشان. موهان Sivanand سابق سردبیر خواننده را هضم پست در Facebook صفحه است که او “در حال مرگ برای کوتاه کردن مو. که زمانی که من به یاد چیزی است که من یاد گرفتم وقتی پنج سالم بود. ما تا به حال یک آرایشگر در کرالا ایجاد کرد به خانه می آیند به انجام این کار برای تمام مردان در خانه حق را از من پدر بزرگ عموی من پدر و… به ما از پسران است. او در حیاط خلوت. و هکتار, از آنجایی که من نمی خواهد بنشیند و یا نگه داشتن آرام بزرگ آرایشگر موفق به قفل سر من بین زانو های خود را در زمان. یک روز در حالی که موهای من بود که قطع, من محشور شجاعت به درخواست او “که خود را کاهش است؟”

‘من موهای من خودم’ او پاسخ داد. “من با استفاده از دو آینه که.'”

بنابراین موهان تصمیم گرفت به تقلید از آرایشگر. با استفاده از دیوار و کابینه آینه در حمام, او در زمان یک شانه و یک جفت قیچی و کمرنگ مو خود را. “آن احساس می کند مانند یک بار خاموش سر من… آن تکه ای از کیک بیش از حد. هیچ انتظار نوبت من بدون خواندن فیلم فیر در حالی که من منتظر بدون پرداخت هیچ اوج,” او می گوید و اضافه کرد “من ممکن است هرگز به یک آرایشگر دوباره…”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>