قانونگذاران پنسیلوانیا در روز چهارشنبه رای به تاخیر دولت, مارس 28 اولیه انتخابات توسط پنج هفته 2 ژوئن میان coronavirus بیماری همه گیر.

اندازه گیری به تصویب هر دو مجلس از دولت جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری خبرگزاری آسوشیتد پرس گزارش داد.

این لایحه خواهد شد در حال حاضر فرستاده شده به رژیم صهیونیستی است. تام ولف (D) است که انتظار می رود آن را امضا و به قانون است. گرگ و قانونگذاران توافق برای به تعویق انداختن اولیه در یکشنبه Philadelphia Inquirer گزارش شده است.

تبلیغات

پنسیلوانیا می پیوندد بیش از 10 متحده در به تاخیر انداختن مقدماتی خود را در میان همه گیر.

گرگ و نمایندگان مجلس نیز به تصویب قانون در سال گذشته به همه رای دهندگان پنسیلوانیا گزینه به ایمیل در یک رای گیری.

ایالتی پنسیلوانیا رهبر اکثریت سنا جیک Corman (R) گفت: گرگ تایید نشده به او که آیا افزایش coronavirus موارد در پنسیلوانیا می تواند به کاهش جدید ابتدایی, تاریخ, اجازه می دهد رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند ،

“که میلیون دلار یا یک میلیارد و یا شاید تریلیون اکنون با شماره های ما در حال صحبت کردن در مورد در واشنگتن دی سی” Corman به خبرنگاران گفت: AP گزارش شده است.

حزب دموکرات ریاست جمهوری نماینده انتخاب قوانین دستور مقدماتی که نمی توان برگزار شد بعد از 16 ژوئن با توجه به خروجی.

دولت Rep. کوین بویل (D) گفت: AP که قانونگذاران جمهوریخواه کنگره مسدود بودجه اضافی برای شهرستان به ارسال پست الکترونیکی-در رای گیری برنامه های کاربردی برای هر ثبت نام رای دهندگان خواستار قانونگذاران به نظر در “هفته آمده است.”

این قانون همچنین اجازه می دهد تا شهرستانهای ترکیب جداگانه حوزه های رأی گیری به دلیل برخی از در حال حاضر در واقع در خانه های سالمندان قرار دادن ساکنان مسن در خطر است. آن را نیز اجازه می دهد تا انتخابات کارگران برای شروع 7 صبح در روز انتخابات به جای پس از رای گیری بسته می شود, اجازه می دهد آنها را برای جلوگیری از پتانسیل پشتیبان گیری است که می تواند گسترش آراء AP گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im