ایالتی پنسیلوانیا سنا در روز چهارشنبه با ارسال لایحه ای را که نیمه بلند مستند در بسیاری از دولت کسب و کار برای رژیم صهیونیستی است. تام گرگ (D) میز.

اندازه گیری سنا لایحه 613 خواهد نیاز به دفتر والی به چین با دستورالعمل های فدرال در تعیین آن کسب و کار خواهد شد مجاز به بازگشایی در طول همه گیر اجازه می دهد همه کسانی که با خیال راحت می توانید کار با استراتژی کاهش تحت مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و امنیت سایبر و زیرساخت های آژانس امنیت دستورالعمل.

اندازه گیری به تصویب مجلس سنا 29-21 شنبه پس از عبور از دولت خانه 107-95 شنبه.

تبلیغات

جمهوریخواهان سنا نیز به تصویب یک لایحه که اجازه می دهد county, دولت برای اجرای طرح های خود را برای بازگشایی مستقل از دولت ،

دموکراتیک قانونی مبارزات انتخاباتی کمیته را محکوم کرد حرکت که می آید همان روز تظاهرات در میشیگان و اوهایو نشان داده و در حمایت از بازگشایی بدون رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“پنسیلوانیا ایران دارای یک سابقه طبقه عبور غیر مسئولانه قانون اما حتی من تعجب آنها خمیده تا پایین” DLCC جمهور جسیکا پست در بیانیه ای گفت. “جمهوری خواهان به ارسال پیام با صدای بلند و روشن است: آنها اهمیتی نمی دهند در مورد پنسیلوانیا خانواده و یا زندگی که از دست خواهد رفت باید این قانون تبدیل به قانون است. ایران با تمرکز باید در زندگی صرفه جویی در, صرفه جویی در بازار سهام است.”

تشکر. مایک جونز (R) گفت WGAL محلی NBC وابسته است که روند که کسب و کار اعمال می شود برای چشم پوشی در دولت فاقد شفافیت است.

“من فکر می کنم این روند چشم پوشی شده است بسیار ناکارآمد است. ما نگران آن بوده است بسیار ناعادلانه است. مشکل این است که آن را نیز ساخته شده است,” او گفت: خروجی. “کسانی که سه بزرگ است که تقریبا در هر دولت دیگر در کشور از جمله بسیاری از کشورهای اطراف همچنان به کار گیرند و آن را در آینده هزینه دولت ما است.”

گرگ گفت: نه اینکه او را نشانه گیری کرده است اما گفت که او آن را در نظر بگیرند. در اوایل این هفته او پیوست و جمع و جور از شمال شرقی فرمانداران از جمله فرمانداران از, Delaware, New York, رود آیلند و کانکتیکات به توسعه منطقه ای طرح برای بازگشایی هنگامی که آن را تلقی می شود مناسب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im