پنس می پوشد ماسک صورت در طول تور جنرال موتورز کارخانه

معاون رئیس جمهور پنس در روز پنج شنبه ملبس به ماسک صورت او به عنوان سفر یک جنرال موتورز کارخانه در ایندیانا مارک اولین بار او را فرسوده یک ماسک بر روی دوربین.

آن آمد و تنها چند روز پس از او در دفاع از خود تصمیم به پوشیدن یک در سرپیچی از کلینیک مایو سیاست در سفر به مینه سوتا است.

معاون رئیس جمهور پیوسته در کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو, حمل و نقل, منشی, ایلین چائوایلین Lan ChaoThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – خانه تاخیر واشنگتن بازگشت; مک کانل nixes زیرساخت از COVID امداد لایحه ممفیس کنگره درخواست صورت پوشش اجباری در پرواز خدمه پرواز اصرار فدرال برای محدود کردن اوقات فراغت سفر با توجه به کروناویروس بیشتر و ایندیانا رژیم صهیونیستی است. اریک هولکوم (R) در سفر به کارخانه GM. همه تن ماسک در طول سفر از مرکز است که تبدیل به تولید هواکش.

تبلیغات

“شما در حال ساخت یک تفاوت برای امریکا” پنس گفت: یک کارمند, فلاش شست تا به دیگران.

جنرال موتورز به ارمغان آورد کارکنان به Kokomo, Ind., گیاه در اوایل این ماه به سطح شیب دار بالا تولید هواکش مورد نیاز برای کمک به درمان کسانی که مبتلا به کوروناویروس. این مرکز در حال حاضر تولید هزاران نفر از ماشین آلات بوده که توزیع به بیمارستان نیاز دارند.

این شرکت دارای یک سیاست است که نیاز به همه کارگران به پوشیدن پزشکی-درجه ماسک محافظ در طول تغییرات خود را هر چند که مشخص نیست که آیا بازدید کنندگان باید پوشیدن ماسک.

تبلیغات

هنوز پنس تصمیم به انجام این کار شد قابل توجه داده او کاهش یافته است به پوشیدن یکی دو روز قبل از آن در طول سفر به کلینیک مایو در مینه سوتا است.

معاون رئیس جمهور در دفاع از تصمیم خود در آن زمان گفت که CDC راهنمایی در ماسک است که به منظور جلوگیری از کسانی که با این ویروس از گسترش آن است. چرا که او مورد آزمایش قرار است به طور منظم و آگاه بود او منفی بود برای ویروس او استدلال ماسک لازم نیست.

دوم خانم کارن پنسکارن سو PenceThe هیل 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن هل مهاجرت پلت فرم در میان coronavirus همه گیر کارن پنس در افراد مبارزه در طول همه گیر: ‘آن را OK به درخواست برای کمک به’ کاخ سفید: هر کسی ‘در نزدیکی’ به تهمت و یا پنس تست خواهد شد برای coronavirus مطلب تصریح کرد که بحث در پنجشنبه بیشتر ادعا که معاون رئیس جمهور نمی دانم کلینیک مایو به حال سیاست نیاز به ماسک تا پس از او باقی مانده است.

کلینیک مایو صادر راهنمایی در مارس 13, نیاز به تمام بیماران و بازدید کنندگان به پوشیدن صورت پوشش یا ماسک مطابق با توصیه های به روز شده از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC). این درمانگاه گفت: این امر با ارائه ماسک برای کسانی که خود را به ارمغان بیاورد.

در روز سه شنبه, کلینیک توییتی و سپس حذف یک پیام که از آن مطلع پنس از آن پوشش سیاست قبل از ورود او در روچستر. بعد آن را با صدور بیانیه ای تایید آن مطلع پنس را از سیاست.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در مارس 3 جدید CDC راهنمایی تشویق استفاده از ماسک ها را امتحان کنید برای کاهش گسترش coronavirus به خصوص از کسانی که ممکن است بدون علامت باشد. اما مغلوب ساختن پیشی جستن, پنس و مقامات دولت را به ندرت دیده شده است با پوشیدن پوشش صورت در تنظیمات عمومی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>