پنس به تیتر ‘پلیس برای مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد در پنسیلوانیا هفته آینده

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpJustice Dept. می گوید: 18 نفر رو به اتهام فدرال پس از پورتلند تظاهرات ما طول می کشد بیش از سابق چینی کنسولگری در هوستون یک شبه دفاع: ایران سناتور اهداف مؤتلفه پایه تغییر نام | تهمت OKs فروش بزرگ تر هواپیماهای بدون سرنشین مسلح بیشتر‘s کمپین روز شنبه اعلام کرد که معاون رئیس جمهور پنس میزبان “پلیس برای مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد روز شنبه در گرینزبورگ پن., پنج شنبه, دولت است که تهمت دقت بدبختانه در سال 2016 کمتر از 1 درصد است.

Greensburg نشسته در Westmoreland County, یک منطقه در غرب پنسیلوانیا است که رفت و برای مغلوب ساختن پیشی جستن توسط بیش از 30 امتیاز در سال 2016. این منطقه دقیقا همان نوع از جایی که رئیس جمهور نیاز به آب مشارکت در پیشنهاد خود را برای تکرار موفقیت خود را چهار سال پیش.

این رویداد در میان اعتراضات گسترده بیش سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس شده اند که در حال انجام پس از پایان ماه مه زمانی که جورج فلوید, گزارشی مرد کشته شد, یک افسر پلیس در مینیاپولیس.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و مبارزات انتخاباتی خود را به دنبال به دست گرفتن در تظاهرات معترضان متهم محوری به “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” از تلاش برای قراضه اجرای قانون در مجموع در تلاش برای افزایش حمایت به ویژه در میان حومه رای دهندگان.

اکثر معترضان هستند خواستار حذف کامل از اجرای قانون ، بلکه آنها خواستار به حرکت برخی از وجوه به دور از پلیس برای سرمایه گذاری در آرایه ای از دیگر خدمات اجتماعی.

و در حالی که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe هیل کمپین گزارش: مبارزات آماده شدن برای اخر مسابقه اجرا به روز انتخابات Charlamagne tha خدا ریپ بایدن: ‘بسته eff تا برای همیشه’ هوگان سهام ادعای بزرگ-چادر جمهوریخواهی با نقد از مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر است فاصله خود را از “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش تهمت و متحدان او هنوز هم سعی کردم به او کراوات به سرود. این کمپین گفت: در آزادی مطبوعات که روز پنج شنبه در این رویداد خواهد شد “تصریح مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این تعهد را برای همیشه به آبی و محکوم جو بایدن برای آغوش او از چپ ‘پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس’ جنبش است.”

دولت را حفر آن به آن “قانون و نظم” پاسخ استقرار ماموران فدرال به شهرستانها مانند پرتلند سنگ., سیاتل شیکاگو و Albuquerque, N. M., برای سرکوب تظاهرات و پخش تصویری از تظاهرات در پورتلند در جلسه این هفته است.

کاخ سفید به نظر می رسد مجموعه ای برای کشش است استراتژی به ماه های منتهی به انتخابات با مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد بیشتر شهرستانها می تواند دیدن مأموران اجرای قانون در بیشتر شهرستانها اگر از شما خواسته شد.

“سیاستمداران دموکرات و این شهرستانها که در آن شما دارای مشکل است. اگر شما نگاه در شیکاگو, اگر شما نگاه کنید در دیترویت اگر شما نگاه کنید — منظورم این نگاه در اطراف هر یک از این شهرستانها که در آن ما باید این مشکلات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی این هفته است.

“و ما آنها را ارسال کمک به, اما ما واقعا در حال انتظار برای آنها را به تماس برای کمک, برای اعداد بزرگ برای تعداد زیادی از مردم است که ما باید آماده, مایل و قادر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر