پنس مذاکرات coronavirus با Cuomo, Newsom, دیگر فرمانداران

معاون رئیس جمهور پنس در روز پنج شنبه خطاب به فرمانداران جمهوری خواه و دموکرات در سراسر کشور برای به روز رسانی آنها را در کاخ سفید در تلاش برای رسیدگی به کوروناویروس.

پنس که یک روز قبل از آن بود که شنود گذاشته به نظارت دولت فدرال در پاسخ به این بیماری صحبت با Govs. لری هوگان (R-Md.), گرگ ابوت (R-تگزاس) اندرو کومو (D-n. y.), آیووا (R-Neb.), جی Insleeجی رابرت InsleePence مذاکرات coronavirus با Cuomo, Newsom, سایر فرمانداران یک شبه انرژی: جدید داخلی حکومت را محدود مطالعات علمی آژانس می توانید نظر | پانل جنگ بیش کاشت درخت لایحه | تهمت به رزومه زغال سنگ اجاره در اراضی عمومی اندرو یانگ به پایان می رسد پیشنهاد ریاست جمهوری بیشتر (D-شستشو.) و گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomPence مذاکرات coronavirus با Cuomo, Newsom, سایر فرمانداران یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط انجمن بهداشت آمریکا — کالیفرنیا نظارت 8,400 مردم برای coronavirus | پنس شیپور خاموشی حرفه ای رسمی برای هماهنگ کردن پاسخ | Dems اصرار بر guardrails برای سرمایه گذاری بر روی پول: سهام شاقول به اصلاح بیش از ترس از coronavirus پخش | ایران با مقاومت به تغذیه انتخاب شلتون کرد | ساندرز ارائه لایحه ای را برای محدود کردن معافیت های مالیاتی برای بازنشستگی مدیران بیشتر (D-کالیفرنیا.) با توجه به یک دولت رسمی.

معاون رئيس جمهور در گفتگو با Newsom پس از فرماندار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که 33 نفر در کالیفرنیا آزمایش مثبت برای coronavirus با مقامات نظارت بر بیش از 8,400 مردم نشانه هایی از این بیماری است.

تبلیغات

هر دو Ricketts و هوگان توییتی در مورد تماس های خود را با پنس تایید آنها مورد بحث و بررسی به روز رسانی بر روی این ویروس است.

پنس را به بحث و گفتگو با رهبران دولت منعکس تلاشهای دولت به یک مطلب پاسخ سازمان به این بیماری روز پس از اظهارات متناقض از سوی مقامات آمریکا به انتقاد از آن آمادگی برای مبارزه با ویروس.

تصمیم به ضربه بزنید پنس جلب انتقاد از حزب دموکرات و برخی از مقامات بهداشت عمومی که با اشاره به پنس را پر از لکه سابقه در مسائل مربوط به سلامت در حالی که او فرماندار ایندیانا است.

در تلاش برای رسیدگی به کسانی که انتقاد معاون رئیس جمهور در روز پنج شنبه شنود گذاشته دبورا Birx به هماهنگی کاخ سفید coronavirus پاسخ.

Birx که صرف چند دهه کار به عنوان یک پزشک و متخصص بهداشت نظامی با تمرکز بر اچ آی وی/ایدز در خدمت از سال 2014 به عنوان نماینده خاص برای بهداشت جهانی دیپلماسی است.

پنس در روز پنج شنبه بعد از ظهر با حضور در جلسه coronavirus نیروی کار و سفر امکانات در وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>