معاون رئیس جمهور پنس و همسرش, کارن پنسکارن سو PenceThe هیل صبح گزارش – بایدن ارائه یکی دیگر از ضربه ویرانگر به ساندرز پنس را به نوسان از طریق نیوهمپشایر در آستانه اولیه تپه 12:30 گزارش: دموکرات دنده تا برای مهم نیوهمپشایر بحث بیشتررا آزمایش منفی برای coronavirus با توجه به بیانیه ای توییتی توسط معاون مطبوعاتی وزیر کتی میلر در شنبه شب.

“لطفا به گزارش آن است که COVID-19 نتایج آزمون برگشتم منفی برای هر دو معاون رئیس جمهور @Mike_Pence و دوم Lady @KarenPence” میلر توییتی.

تبلیغات

پنس گفت شنبه که او و خانم دوم خواهد بود آزمایش coronavirus بعد از یک عضو معاون رئیس جمهور کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19.

کسی نیست که تماس مستقیم با هر دو رئیس جمهور تهمت یا مایک پنسمایکل (مایک) ریچارد PenceOvernight مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن باعث اورژانس قدرت در مبارزه با کروناویروس | مک کانل مجموعه اول محرک رای برای چهار شنبه | پنج چسبیده امتیاز برای محرک مذاکرات | خزانه تاخیر تشکیل پرونده مالیاتی مهلت | Dems فشار شرکت های بیمه برای پوشش ویروس آزمون پنس کارمند تست مثبت برای coronavirus خانه رئیس خواستار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به انتصاب پزشکی عرضه هماهنگ کننده مطلبمعاون رئیس جمهور گفت:. اما پنس را گزارش می دهند که خود را کارمند است “به خوبی انجام می دهند” و افزود که او دچار علائم خفیف.

این خبر همچنین می آید یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان آزمایش خود را پس سوالات مداوم از رسانه ها در مورد اینکه چرا او تا به حال نشده است صفحه نمایش برای coronavirus.

کاخ سفید اعلام کرد پس رسانه ها تجدید نظر که رئیس جمهور تا به حال آزمایش منفی برای ویروس.

سوال در مورد اینکه آیا پنس یا تهمت به طور بالقوه می تواند ویروس آغاز شد و پس از اخبار آمده است که VIP شرکت کنندگان از محافظه کار عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) آزمایش مثبت برای این ویروس و تعامل با مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان مانند بهداشت ، تد کروزرافائل (Ted) ادوارد CruzTrump باعث دفاع تولید عمل در coronavirus مبارزه با تشکر. گونزالس به خود قرنطینه پس از آمدن در تماس با COVID-19 مورد FAA رئیس خود quarantining پس از دست دادن با کنگره که تست مثبت برای coronavirus بیشتر (R-تگزاس).

بعد تهمت بود در معرض یک برزیلی رسمی در دیدار با رئیس جمهور برزیل در فلوریدا که, بعد, تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

به روز شده در 9:51 p. m.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im