پنس می گوید رهبران Black Lives Matter جنبش که “چپ رادیکال” دستور کار

معاون رئیس جمهور پنس گفت که او فکر می کند که رهبران Black Lives Matter جنبش در حال هل دادن آنچه که او به نام “دستور کار سیاسی چپ رادیکال” در هنگام فشرده در مصاحبه اخیر خود در مورد اینکه چرا او هنوز هم حاضر به گفتن عبارت “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

در ظاهر در اخبار CBS در روز یکشنبه خبرنگار جان Dickerson خواسته معاون رئیس جمهور چرا او حاضر به گفتن این عبارت به عنوان تظاهر کنندگان خواست تا او را به انجام.

“تمام زندگی من من الهام گرفته شده است به عنوان مثال از کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور زمانی که من در کنگره من سفر به خانه اش کلیسا در مونتگمری با Congressman John LewisJohn LewisNew غیر انتفاعی با هدف تغییر نام ادموند Pettus پل پس از John Lewis آن زمان برای یک سوم بازسازی تولسا تئاتر برای نمایش, John Lewis, مستند با عنوان “اعتراض مسالمت آمیز’ از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع بیشتر. من راه می رفت در سراسر ادموند Pettus پل در سالگرد یکشنبه خونین,” پنس شروع به می گویند در پاسخ. “من گرامی پیشرفت است که ما به سمت یک اتحاد کامل تر برای آمریکایی های آفریقایی تبار در طول تاریخ ما است.”

“و من آرزو سراسر زندگی حرفه ای من به عنوان یک بخشی از آن در حال انجام کار است. این واقعا یک قلب مسئله برای من” او ادامه داد. “و به عنوان یک طرفدار زندگی آمریکایی من نیز بر این باورند که در تمام طول زندگی مسائل مربوط به دنیا آمد و متولد نشده. اما آنچه من می بینم در رهبران سیاه زندگی ماده در حرکت است و یک دستور کار سیاسی چپ رادیکال که پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس است.”

تبلیغات

“ترک است که در خارج از آن. فقط عبارت” Dickerson برش در.

“که پاره کردن بناهای تاریخی است که با فشار یک چپ رادیکال دستور کار و تماس های پشتیبانی برای این نوع از خشونت است که احاطه بسیار جوامع است که آنها می گویند که آنها در حال دفاع برای” پنس ادامه داد.

“بنابراین شما نمی خواهد می گویند سیاه زندگی مهم است؟” Dickerson در ادامه به درخواست پنس.

“جان من واقعا بر این باورند که تمام زندگی مهم است. و این جایی است که قلب مردم آمریکا دروغ” پنس پاسخ داد.

تپه رسیده به سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, شبکه جهانی, غیر انتفاعی, سازمان جهانی تشکیل شده توسط بنیانگذاران این جنبش برای نظر.

این گروه که تشکیل شده بود پس از مرگ Trayvon مارتین در سال 2012 است به گسترش شبکه ای از بیش از 40 فصل در سال های اخیر و به طور مداوم کار می کرد برای مبارزه با خشونت پلیس و نژادپرستی. در میان برخی از اقدامات سیاسی آن است تا در طول سال برای رسیدگی به خشونت پلیس در حال defunding پلیس و هدایت وجوه آن به جوامع محلی تغییر پلیس استفاده-از-نیروی استاندارد و اطمینان بیشتر پلیس پاسخگویی.

پنس مصاحبه روز یکشنبه می آید حدود یک هفته پس از او حاضر به گفتن کلمات در مصاحبه با فیلادلفیا خروجی 6ABC اکشن اخبار. او به جای گفت که “تمام زندگی ماده” یک عبارت است که استفاده شده است در بسیاری از موارد غیر مردم سیاه و سفید در پاسخ به “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *