پنس می گوید او همراه نمی مغلوب ساختن پیشی جستن به سنت جان ‘از فراوانی از احتیاط’

معاون رئیس جمهور پنس روز جمعه گفت او همراه رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump reschedules تولسا تجمع پس از انتقاد از همپوشانی با Juneteenth نیویورک تایمز تایید انگل اولیه رقیب مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین می گوید: 300,000 بلیط ثبت نام برای آینده تجمع بیشتر به سنت جان کلیسای اسقفی در هفته گذشته برای یک فرصت عکس از “فراوانی احتیاط” اما گفت که او می شده اند “مبارک” به او ملحق شود.

“من در کاخ سفید است. و من در واقع تشویق به ماندن در کاخ سفید از فراوانی از احتیاط. آن را بدیهی است که محیط زیست فرار در لحظات و خیلی من را تشویق به باقی می ماند” پنس گفت: CBS اخبار رادیو.

“اما من می توانست خوشحال به راه رفتن شانه به شانه در سراسر پارک لافایت با رئیس جمهور تهمت,” او اضافه شده است.

تبلیغات

معاون رئیس جمهور و رئیس جمهور در حال گاهی اوقات تشویق نمی شود در همان محل در همان زمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از این کلیسا است که سراسر از کاخ سفید پیچیده و پس از آن بوده است تخریب و نیمه سوخته را از شب قبل. او بعدها مطرح شده در مقابل این کلیسا با کتاب مقدس.

تبلیغات

این دیدار موجب واکنش گسترده به دلیل بلافاصله پس از صلح آمیز معترضان به زور پراکنده از این منطقه است. افسران دیده می شد با استفاده از کپسول های دود و فلفل توپ برای سرکوب تظاهرات منجر منتقدان می گویند بی زور استفاده شد و برای راه اندازی یک عکس-op برای رئیس جمهور.

ستاد مشترک رئیس علامت Milley ابراز تاسف برای پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن در طول پیاده روی خود را به کلیسا و گفت ظاهر خود را می تواند به درک که نظامی بود که مورد استفاده برای اهداف سیاسی.

“من باید شده اند وجود دارد,” Milley گفت: در یک پیام ضبط شده پخش شده در جشن فارغ التحصیلی از دانشگاه دفاع ملی. “حضور من در آن لحظه و در آن محیط ایجاد یک درک نظامی درگیر در سیاست داخلی.”

“ما که پوشیدن پارچه ملت ما از مردم ملت ما و ما باید با برگزاری عزیز اصل از غیر سیاسی نظامی است که عمیقا ریشه در ماهیت جمهوری ما.”

وزیر دفاع علامت Esperعلامت EsperPence می گوید او همراه نمی مغلوب ساختن پیشی جستن به سنت جان ‘از فراوانی از احتیاط’ مغلوب ساختن پیشی جستن سر به وست پوینت در میان تازه نظامی تنش یک شبه دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن برس کردن Milley عذرخواهی برای کلیسا عکس-op | Esper دستور بررسی گارد ملی نقش در اعتراض پاسخ | بالا Pompeo دستیار موافقت خود را با شهادت در پروب در watchdog ایران بیشتردر ضمن به دنبال توضیح نقش خود در این رویداد در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته است. دفاع رئیس گفت که او آگاه از رئیس جمهور مقصد اما گفت که او نمی دانست که این امر می تواند یک عکس-op.

تبلیغات

“من می دانم که پس از رئیس جمهور در سخنان پنج شنبه شب که بسیاری از ما که مایل به پیوستن به رئيس جمهور تهمت و بررسی آسیب در پارک لافایت و در سنت جان اسقفی کلیسای” Esper به خبرنگاران گفت:. “چیزی که من آگاه شد و دقیقا همان جایی که ما هنگامی که ما وارد کلیسا و چه برنامه بودند هنگامی که ما وجود دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شانه ای بالا انداخت اظهارات از رهبران نظامی در مصاحبه عصر روز جمعه منتشر شد گفت: “اگر این روشی است که آنها احساس می کنند, من فکر می کنم که خوب است.”

تظاهرکنندگان در نزدیکی کاخ سفید و جاهای دیگر بودند در اعتراض به قتل جورج فلوید, گزارشی مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>