پنس Fauci به جلسه نمایندگان coronavirus

معاون رئیس جمهور پنس و اعضای رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpOvernight مراقبت های بهداشتی: ما بازدید 10,000 coronavirus مرگ | برگ برنده سیاهی ‘دوستانه’ صحبت با بایدن در پاسخ | تهمت را رد گزارش در بیمارستان کمبود به عنوان “فقط اشتباه’ | کومو می بیند ممکن است نشانه ای از منحنی مسطح در نیویورک ما نیاز به یک امریکا’ رای گیری می گوید — و سیاستمداران باید گوش Barr می گوید دادستان به نظر coronavirus خطر که تعیین وثیقه: گزارش بیشتر‘s نیروی کار در این رمان coronavirus برگزار خواهد شد کنفرانس تلفنی این هفته با تمام مجلس نمایندگان و سنا به قانونگذاران گفته است.

پنس و تیم خود را نگه دارید تلفن جداگانه جلسات شنبه با خانه دموکرات ها و جمهوری خواهان مجلس. در روز پنج شنبه آنها را کوتاه خواهد کرد سنا دموکرات ها و جمهوری خواهان مجلس سنا.

دکتر دبورا Birx کاخ سفید را coronavirus پاسخ هماهنگ کننده Dr. Anthony Fauciآنتونی FauciWe نیاز به یک امریکا’ رای گیری می گوید — و سیاستمداران باید گوش مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر سخت ترین هفته هنوز در coronavirus نبرد در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد هیدروکسی کلروکین بیشترمدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و Rear Admiral جان Polowczyk انتظار می رود برای پیوستن به تماس.

تبلیغات

چهار جلسات می آیند به عنوان برگ برنده دولت فرمانداران و قانونگذاران کنگره در تلاش برای مبارزه با ویروس مرگبار — و خرید اینترنتی از خاموش کردن اقتصاد ایالات متحده به منظور جلوگیری از گسترش.

بیش از 11000 نفر فوت کرده اند از COVID-19 در ایالات متحده و تعدادی از آمریکایی ها به دنبال مزایای بیکاری است که انتظار می رود به افزایش بسیار بالاتر از رکورد 10 میلیون که در زمینه نرخ بیکاری در طول دو هفته گذشته.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا تاریخی 2 تریلیون دلار coronavirus بهداشتی و اقتصادی بسته نجات — مراقبت عمل می کنند — که جمهوری خواهان و دموکرات ها در کنگره بود شتافت و به تکمیل است. اما در حال حاضر وجود دارد تقدیرنامه از کاخ سفید و رهبران کنگره است که کمک های بیشتری مورد نیاز خواهد بود در هفته های آینده و ماه برای کسب و کارهای کوچک شهرستانها و استان ها و میلیون ها نفر که شغل خود را از دست.

در تماس با رتبه و فایل دموکرات دوشنبه بلندگو نانسی پلوسینانسی PelosiWe نیاز به یک امریکا’ رای گیری می گوید — و سیاستمداران باید گوش فلوریدا از حزب دموکرات بازدید دولت بیش از وام کسب و کار کوچک rollout برروی تپه را Coronavirus گزارش: Dybul مصاحبه; بوریس جانسون به روز رسانی بیشتر (D-کالیفرنیا.) گفت: قیمت برچسب های بعدی بسته کمک, که او را به عنوان مارک مراقبت 2 که نیاز به حداقل $1 تریلیون. اما مجلس نمایندگان و سنا قانونگذاران که hunkering را در خانه خود در منطقه هستند انتظار می رود به بازگشت به واشنگتن تا آوریل 20 در اولین.

خانه دموکرات رهبران برگزاری شده است نزدیک به روزانه کنفرانس تلفنی با اعضای خود در coronavirus پاسخ. در روز شنبه تماس بگیرید سابق فدرال رزرو صندلی جانت یلنJanet Louise YellenOn پول: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات مبارزه برای رهایی وام را درب | داو soars بیش از 1600 امتیاز | Kudlow می گوید مقامات ‘نگاه’ ارائه coronavirus اوراق قرضه تپه را Coronavirus گزارش: Dybul مصاحبه; بوریس جانسون به روز رسانی Dimon: ما به عنوان بد ‘رکود’ با مالی تهدیدات شبیه به سال 2008 بیشتر دموکرات ها هشدار داد که این هفته بیکاری اعداد خواهد بود و حتی بالاتر از فک-حذف 6 میلیون که زمینه برای مزایای بیکاری در هفته گذشته.

پس از پنس جلسه روز چهارشنبه آمریکا گفت: آنها را از شنیدن epaسیلویا مریم Mathews BurwellWhy مغلوب ساختن پیشی جستن را برنده دیوار مبارزه با قیمت یک فاجعه بود برای HHS — زمان برای یک مدیر نه یک ایدئولوگ یک شبه بهداشت و درمان: اوباما رئیس به معرفی از قبل موجود شرایط لایحه بیشتر, که در خدمت به عنوان رئیس جمهور اوباما بهداشت و خدمات انسانی وزیر در طول 2015 شیوع ابولا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>