پنس جشن مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه: ‘آن را بیش از آمریکا

معاون رئیس جمهور مایک پنسمایکل (مایک) ریچارد PencePence جشن مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه: ‘آن را بیش از امریکا’ مک کارتی اشک تا مقالات از استیضاح در برابر تهمت Manchin خواهد رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر جشن رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSchiff: بولتون ‘رد کرد’ به ارائه استشهاد بر تهمت دخالت در اوکراین بحث یانگ تبریک رامنی برای ‘رای گیری خود را آگاهانه و شخصیت’ در محکوم تهمت مک کانل ‘نا امید’ با رامنی استیضاح رای اما “من رفتن به نیاز به حمایت خود را’ بیشتر‘s تبرئه در سنای آمریکا روز شنبه در حالی که در یک مبارزه انتخاباتی در کمپ هیل, پن.

معاون رئیس جمهور ذکر است که مجلس سنا رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از هر دو مقاله از استیضاح باعث جمعیت به شعار “چهار سال دیگر!”

“شما می دانید آن را شگفت انگیز به فکر می کنم پس از چند ماه از یک شم تحقیقات یک حزبی استیضاح آن را بیش از, امریکا,” او گفت:.

تبلیغات

پنس در پنسیلوانیا یک دولت است که به دست آورده تهمت ریاست جمهوری در سال 2016 به جین تا پشتیبانی برای انتخابات آینده.

“من در اینجا برای یک دلیل و یک دلیل و آن این است که در پنسیلوانیا و امریکا باید چهار سال دیگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید” پنس گفت.

مجلس سنا رای به تبرئه رئیس جمهور به طور عمده در امتداد خطوط حزبی با سن. میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyYang تبریک رامنی برای ‘رای گیری خود را آگاهانه و شخصیت’ در محکوم تهمت مک کانل ‘نا امید’ با رامنی استیضاح رای, اما من قصد دارم به نیاز حمایت خود را’ پنس جشن مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه: ‘آن را بیش از آمریکا بیشتر (R-یوتا) swaying از عربستان را محکوم به تهمت و سوء استفاده از قدرت است. در نهایت نه اتهام دریافت به اندازه کافی رای به محکوم کردن رئیس جمهور است.

خانه راه اندازی شد درخواست به رئیس جمهور در ماه اکتبر پس از whistleblower گزارش مفصل یک تماس که در آن تهمت خواسته رئیس جمهور اوکراین به منظور بررسی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSchiff: بولتون ‘رد کرد’ به ارائه استشهاد بر تهمت دخالت در اوکراین بحث پنس جشن مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه: ‘آن را بیش از امریکا’ بایدن ارائه مشاوره به افراد جوان با لکنت: این مهم ‘به اجازه نمی دهد که آنها تعریف” بیشتر در حالی که خودداری تقریبا 400 میلیون دلار کمک نظامی از کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر