پنس کمپین اتوبوس درگیر در تصادف جزئی در بهبهان

یک کمپین اتوبوس حامل معاون رئیس جمهور پنس بود درگیر در یک تصادف جزئی روز پنج شنبه در یک تور از پنسیلوانیا است.

یک مقام رسمی مشخص می شود آن را به عنوان “جزئی گلگیر بندر” و پنس منتقل شد به معاون ریاست جمهوری کرایه تاکسی به در ادامه با برنامه ریزی کمپین سفر.

حادثه اتفاق افتاده در یک منحنی تیز همراه باریک کشش از جاده در Allegheny County, و خبرنگار سفر با پنس گزارش دیدن یک کامیون کمپرسی با یک خراشیده تا فندر.

تبلیغات

یک زمان کوتاه پس از این اتومبیل شروع به حرکت دوباره دو افسر پلیس سوار بر موتور سیکلت درگیر در اسکورت رفت. پنس رو به بررسی افسران بودند و در حال بررسی زمانی که اتومبیل از سر گرفته شد سفر خود را چند دقیقه بعد.

پنس است که در پنسیلوانیا در روز پنج شنبه که در آن او را تحویل بیانات در یک “پلیس برای مغلوب ساختن پیشی جستن” در گرینزبورگ رویداد برجسته برای حمایت از رئیس جمهور در میان اجرای قانون است. معاون رئیس جمهور ارائه خواهد شد یک سخنرانی اقتصادی در سامرست بعد در روز در یک شرکت شیمیایی قبل از بازگشت به واشنگتن ،

کیستون دولت شده است به مساحت تمرکز برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه با هر دو رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpGovernors’ تصویب رتبه بندی قطره به COVID-19 موارد کوه Gohmert می گوید او را هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان ویرجینیا فرماندار سناتور درخواست CDC کمک با شیوع کروناویروس مهاجر در بازداشتگاه های بیشتر و پنس ساخت سفرهای متعدد وجود دارد در ماه های اخیر. مغلوب ساختن پیشی جستن انجام شده دولت حدود 45,000 آرا در سال 2016 است اما همواره ازمایش کرده presumptive دموکراتیک نامزد , جو بایدن,جو BidenTimeline برای آشنایی با اوباما پروب گزارش ورقه به عنوان رئیس چشمان احضاریه Hillicon دره: خانه پنل کوره tech اجرائی در حد پیش بینی شده ضد تراست شنوایی | Infinite به کد عمومی به عنوان آن را هل در مقابل ‘اطلاعات’ | خانه اینتل پنل گسترش دسترسی به خارجی دروغ شواهد هیئت تحریریه عمده تگزاس روزنامه هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن در حال از دست دادن حمایت با توجه به همه گیر تر در انتخابات وجود دارد.

پنس تا به حال گلایه سفر در گذشته است. هواپیما خود را تضعیف کردن باند در فرودگاه لاگاردیا در نیویورک سیتی در سال 2016 مبارزه است. معاون رئیس جمهور و دیگران در هیئت مدیره مجروح شدند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر