Pelosi پاکستان خانه را ترویج خود را ‘غیر شوم’ 2020 در دستور کار بدون در نظر گرفتن ریاست جمهوری نامزد

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiTrump عبور پنس خطرناک باک یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط انجمن بهداشت آمریکا — صدای شیپور شیپور خاموشی پنس منجر به کروناویروس پاسخ | تهمت متهم پلوسی از تلاش برای ایجاد هراس | CDC تایید مورد ‘ناشناخته’ منبع | شومر می خواهد .5 میلیارد دلار بودجه اضطراری سنگ قاضی تحت فشار بیش خواستار محاکمه جدید تر (D-کالیفرنیا.) روز پنجشنبه گفت که آمریکا اجرا خواهد شد در سیاست خود را در دستور کار منجر شود تا نوامبر, حتی اگر آن را به معنی شکستن از پلت فرم از ریاست جمهوری این حزب نامزد.

این موضوع از سال 2020 پیام آمده است در زیر نور افکن با موجی از کمپین سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersDNC هشدار کمپین در مورد امنیت سایبر پس از اقدام به کلاهبرداری یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط انجمن بهداشت آمریکا — صدای شیپور شیپور خاموشی پنس منجر به کروناویروس پاسخ | تهمت متهم پلوسی از تلاش برای ایجاد هراس | CDC تایید مورد ‘ناشناخته’ منبع | شومر می خواهد .5 میلیارد دلار بودجه اضطراری بایدن به نظر می رسد به ساحل تا سرب در S. C. بیشتر (I-Vt.), لیبرال آیکون که در سمت چپ متمایل پلت فرم از جمله سیاست های مانند “مدیکر برای همه” و سبز معامله جدید — اتحاد انرژی مترقی دموکرات نیز برانگیخته موج وحشت در میان بیشتر میانه قانونگذاران مبارزه برای انتخاب مجدد در میدان نبرد منطقه.

ظاهر در انتخاب کلمات دقت پلوسی گفت: دموکرات ها برنده کنترل از خانه در سال 2018 به دنبال یک لیبرال اما “غیر شوم” سیاست را در دستور کار خود خواهد شد و با فشار یک پیام مشابه این سال است.

تبلیغات

“من بسیار واضح و روشن در تمام این: مسئولیت ما این است که برای برنده شدن در این خانه” پلوسی گفت: در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در کنگره. “ما می دانیم که چگونه به نفع خود. ما نشان داده ایم که در اکثر gerrymandered رای دهندگان-سرکوب در عرصه های سیاسی شما می توانید نام. و ما به دست آورده 40 کرسی در انتخابات گذشته با داشتن زمین با ما بسیج — نه بازده یک دانه شن; یک پیام جسورانه دستور کار مترقی بود که جریان اصلی و غیر شوم; و داشتن پول به پایان می رسد برای پیشبرد علت ما با پیام ما و زمین ما بازی کند.”

ساندرز خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی گذرانده دهه در کاپیتول هیل — در هر دو مجلس نمایندگان و سنا — با فشار دادن یک دستور کار متمرکز شده تا حد زیادی در عدالت اقتصادی و اجتماعی. این unapologetic anti-شرکت پیام او را برنده میلیون ها نفر از پیروان مشتاق در سراسر کشور که رو او را به جلو بسته رو به کاهش دموکراتیک اولیه میدان می زنیم به هفته آینده بسیار مهم است سه شنبه مقدماتی.

و حتی برخی در حصار قانونگذاران دموکرات گفته اند که انرژی تولید شده توسط ساندرز پوپولیستی پیام را نمی توان نادیده گرفت.

“همه ما باید در نظر بگیرید که محبوب تجدید نظر” این نماینده مجلس گفت: تپه. “وجود دارد یک انرژی است که ما نمی توانیم چشم پوشی است.”

در عین حال دیگر میانه رو باید قطعا متفاوت نمایش با احتیاط آن است که یک ساندرز نامزد خواهد بود یک لنگر در پایین-رای دموکرات ها در رقابت بکنه. بسیاری از قانونگذاران در حال برگزاری امیدوارم که برای اواخر موج از متوسط بیش اولیه مدعی هشدار داد که یک ساندرز نامزد می تواند با قرار دادن خانه در خطر است.

تبلیغات

“این فقط تعهد ما واقعا فکر می کنم سخت در مورد آن به دلیل بسیار است که در آن” گفت: Rep. قیمت دیویددیوید یوجین PriceBiden cinches پشتیبانی از سوم NC خانه دموکرات طرفداران مسکن نگرانی تهمت کاهش بودجه یک فاجعه برای دیپلماسی و صهیونیست رویا بیشتر (D-N. C.) که با تایید معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBiden به نظر می رسد به ساحل تا سرب در S. C. Hillicon ولی: لذا لغو نظارت رای پس از مقاومت مواجه به اصلاحات | Facebook به ممنوعیت برخی coronavirus تبلیغات | قانونگذاران کوره آنلاین فروش بلیط مدیران | هکر دسترسی تشخیص چهره شرکت پایگاه داده آسیب پذیر دموکرات بریس برای ساندرز بالای بلیط بیشتر در اوایل این هفته.

Pelosi, یک سان فرانسیسکو لیبرال دارای یک سابقه طولانی سیاست های حمایت و پشتیبانی توسط ساندرز از جمله مدیکر برای همه و خیلی سخت تر زیست محیطی حمایت. اما او همچنین نقش مهمی در تصویب ObamaCare در سال 2010 و پس از استدلال نیاز به تقویت است که قانون به جای هل دادن به صورت جهانی گسترش مدیکر.

او همچنین در تمسخر سبز جدید مقابله با اشاره به آن به عنوان “رویای سبز — یا هر آنچه که آنها آن تماس بگیرید.”

در روز پنج شنبه او اشاره نمی کند که سیاست های تقسیم کرده اند دموکرات ها طرح ریزی به جای یک چهره حزب وحدت.

“مسئولیت ما این است که مطمئن شوید که کسانی که [شد] انتخاب آخرین زمان بازگشت به کنگره نگه داشتن اکثریت و اضافه کردن به تعداد ما,” او گفت:.

“ریاست جمهوری خود را از نژاد و بر خلاف آنچه که شما ممکن است شنیدن یا نوشتن ما همه متحد,” او اضافه شده است. “هر کس نامزد است که ما کنیم و از صمیم پشتیبانی می کند.”

Pelosi سخنان آمد و مدت کوتاهی قبل از دموکرات ها برنامه ریزی شده بود به اجتماع افراد یک تیم در مقر کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) فقط یک هاپ دور از کاپیتول هیل به بحث در مورد قوانین اطراف superdelegates خواهد شد که رای به رسمی این حزب نامزدی در جولای کنوانسیون در میلواکی است.

تعدادی از دموکرات ها باید بیدارم که جدید DNC قوانین تصویب شده پس از سال 2016 چرخه باید کاهش قدرت نشسته قانونگذاران به تاثیر روند. این موضوع پدید آمده است به عنوان برجسته نقطه چسبیده به عنوان دموکرات تامل یک سناریو است که در آن ساندرز دارای کثرت پشتیبانی از رفتن به کنوانسیون اما نه آشکار اکثریت.

تنها ساندرز در میان اولیه رشته تایید این ایده که نامزد پیشرو در بسته که در آن نقطه باید دست نامزدی حتی اگر این رقم را نمی امن superdelegate اکثریت. و پلوسی روز پنج شنبه در حالی که کم اهمیت جلوه دادن اهمیت DNC جلسه همچنین تاکید کرد که دموکرات ها را در تجمع در پشت نامزد دریافت که اکثریت است.

“به عنوان خوانده شده نمی بیش از حد به آن است. … آن را واقعا فقط یک خواندن قوانین,” او گفت:. “و قوانین بسیار روشن است: کسی که می خواهد نامزد برای رئیس جمهور خواهد بود و کسی که اکثریت آرای.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>