پلوسی شومر می خواهید کمک به کشورهای بیمارستان در ایران کسب و کار کوچک لایحه

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiLawmakers طرح های پیشنهادی برای رای گیری مجازی Mattis دفاع پنتاگون IG حذف مغلوب ساختن پیشی جستن یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن, تماس, گزارش, بیمارستان, کمبود ‘یکی دیگر از جعلی پرونده’ | تهمت وزن انجماد بودجه که به نیویورک می بیند یکی دیگر از 731 مرگ و میر | ایالات نبرد برای منابع | مک کانل شومر رهبری برای برخورد بیشتر (D-کالیفرنیا.) و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerHealth کارکنان مراقبت های حساب برای 20 درصد از آیووا coronavirus موارد فشارها بر کنگره برای اقدام سریع با بعدی coronavirus لایحه شومر نام coronavirus تزار نامزدها در دادخواستی به کاخ سفید بیشتر (n. y.) می گویند جمهوری درخواست به قیف اضافی $250 میلیارد به ویژه کسب و کار کوچک برنامه وام برای coronavirus بحران نیز باید شامل صدها میلیارد دلار برای بیمارستان های دولتی و دولت های محلی و کمک های غذایی.

“به عنوان دموکرات ها گفته اند که پس از یک روز کنگره باید ارائه اضافی برای کمک به کسب و کارهای کوچک و خانواده های ساختمان در قوی کردن پرداخت های ساخته شده در دو حزبی مراقبت عمل” آنها در بیانیه ای گفت: صبح روز چهارشنبه.

دموکراتیک پاسخ می آید یک روز پس از رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellLawmakers طرح های پیشنهادی برای رای گیری مجازی یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن, تماس, گزارش, بیمارستان, کمبود ‘یکی دیگر از جعلی پرونده’ | تهمت وزن انجماد بودجه که به نیویورک می بیند یکی دیگر از 731 مرگ و میر | ایالات نبرد برای منابع | مک کانل شومر رهبری برای برخورد فاز چهار ویروس امداد بازدید یک دیوار بیشتر (R-Ky.) گفت: او را بپرسید و به اتفاق آرا موافقت مجلس سنا در طبقه پنج شنبه به تصویب اضافی 250 میلیارد دلار بودجه برای محبوب کسب و کار کوچک “چک Protection Program.”

تبلیغات

در حال حاضر توپ در مک کانل دادگاه. او باید تصمیم بگیرد که آیا به توافق برسند به خواستههای دموکراتیک و یا رد که می تواند تاخیر بودجه اضافی برای کسب و کارهای کوچک تا بعد از آخر هفته عید پاک.

دولت گفت: بانک ها در حال حاضر فرآوری 70 میلیارد دلار در فدرال حمایت وام برای بیش از 200 ، 000 کسب و کارهای کوچک. این امر موجب نگرانی بودجه ممکن است از اجرا و خشک قبل از کنگره تشکیل مجدد این هفته از 20 آوریل به عنوان بسیاری از کسب و کارهای کوچک ماره هنوز در انتظار برای کمک.

پلوسی و شومر می گویند که نیمی از درخواست 250 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک کمک باید کنار گذاشته برای جامعه مبتنی بر موسسات مالی که در خدمت اقلیت-زنان – و کهنه متعلق به کسب و کار و همچنین famers و گروه های غیر انتفاعی در قبیله ای و روستایی و شهری جوامع است.

دموکرات ها می گویند “پیشرفت” باید به این برنامه به “اطمینان از واجد شرایط کسب و کارهای کوچک” می تواند دسترسی به منابع مالی است.

پلوسی و شومر نیز می خواهید اضافی $100 میلیارد برای بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی و بهداشتی و سیستم های اضافی $150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی رو جدی کمبود بودجه.

تبلیغات

مراقبت عمل ارائه $117 میلیارد برای بیمارستان و با توجه به آمریکایی انجمن بیمارستان و 150 میلیارد دلار برای دولت های ایالتی و محلی آنجا که هنوز توزیع شده است.

رهبران دموکراتیک نیز خواستار افزایش 15 درصد به حداکثر طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) فراهم می کند که کمک های غذایی به خانواده های کم درآمد.

پلوسی در تلاش برای امن کردن پول بیشتر برای مواد غذایی و تغذیه کمک در ماه گذشته مذاکرات اما سقوط کوتاه از هدف خود.

پلوسی و شومر استدلال می کنند که نیاز به بودجه اضافی هستند بنابراین مهم است که آنها نیاز به شامل 250 میلیارد دلار تزریق برای کسب و کار کوچک برنامه که وزیر خزانه داری استیو Mnuchin خواسته برای شنبه.

آنها می گویند اولویت های دیگر می توانید صبر کنید به خطاب در فاز چهار coronavirus بسته امداد کنگره مذاکره خواهد شد هنگامی که آن را reconvenes در واشنگتن در آوریل 20, یا احتمالا حتی بعد از آن بسته به شدت عفونت کروناویروس.

“ما پس از این عبور موقت اورژانس قوانین کنگره را به تصویب مراقبت 2 عمل خواهد شد که گسترش و گسترش دو حزبی مراقبت در عمل به پاسخگویی به نیازهای مردم آمریکا است. مراقبت 2 باید ارائه فرآیندی امداد به عنوان مردم آمریکا آب و هوا این حمله به زندگی و معیشت” پلوسی و شومر گفت: در بیانیه خود را.

“مردم آمریکا باید بدانند که دولت خود را وجود دارد برای آنها در زمان خود از نیاز بزرگ” گفتند.

مراقبت عمل می کنند که به قانون تبدیل شد در مارس 27, اختصاص حدود 350 میلیارد دلار برای چک حفاظت از برنامه به ارائه هشت هفته از جریان نقدی کمک به کسب و کارهای کوچک از طریق فدرال تضمین وام به کسب و کار که در حفظ و کارگران خود را در حقوق و دستمزد. وام ببخشند اگر کارفرمایان جلوگیری از اخراج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>