پلوسی شومر را متهم به تهمت از خود در برخورد با پول برای FBI ستاد

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiWhite مجلس سنا اوباما در مسابقه نهایی coronavirus بسته جلوتر از شنبه اجرای کنگره برای کثیف COVID-19 مذاکرات در مهلت تنگ جمعه را نشان می دهد – Coronavirus امداد محرک مذاکرات تسلط بیشتر (D-کالیفرنیا.) و رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچاک SchumerGOP سناتور فشار برای محرک چک به تقریبا 2متر حذف آمریکایی, کاخ سفید, کنگره بحث بعدی coronavirus امداد لایحه به عنوان COVID-19 همچنان به افزایش شومر اعلام Blue Jays را بازی فصل در بوفالو بیشتر (D-n. y.) روز دوشنبه متهم به رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden به پرداخت ادای احترام به لوئیس در لینکلن در دوشنبه پنبه به نام برای اظهارات برده داری در انتقاد از 1619 پروژه کنگره برای کثیف COVID-19 مذاکرات در مهلت تنگ تر از خود برخورد در فشار جمهوری خواهان مجلس سنا را در خود coronavirus امداد پیشنهاد $1.75 میلیارد دلار برای بازسازی FBI ستاد در خیابان پنسیلوانیا در مرکز شهر واشنگتن است.

دموکرات ها مشکوک مغلوب ساختن پیشی جستن است و برای فشار دادن پول برای بازسازی FBI ستاد در مرکز شهر سی به طوری که آن را حرکت در خارج از آن فضا در 9th خیابان پنسیلوانیا و ترک باز کردن یک نخست قطعه از املاک و مستغلات است که می تواند اشغال شده توسط یک هتل جدید که مطرح رقابت جدی برای مغلوب ساختن پیشی جستن هتل های بین المللی در سراسر خیابان.

“آنها پول ندارم برای مواد غذایی تمبر اما آنها پول برای یک FBI ساختمان فقط به طوری که آنها می تواند به کاهش رقابت برای رئیس جمهور هتل” پلوسی گفت: به خبرنگاران پس از دیدار با وزیر خزانه داری استیو Mnuchin و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsWhite مجلس سنا اوباما در مسابقه نهایی coronavirus بسته جلوتر از شنبه اجرای کنگره برای کثیف COVID-19 مذاکرات در مهلت تنگ جمعه را نشان می دهد – Coronavirus امداد محرک مذاکرات تسلط بیشتری شنبه شب.

تبلیغات

Pelosi بعدا به خبرنگاران گفت که تهمت می خواهد به بازسازی FBI ستاد در خیابان پنسیلوانیا “به طوری که هیچ کس می تواند ساخت یک هتل در سراسر خیابان” از مغلوب ساختن پیشی جستن هتل بین المللی.

شومر نیز dinged رئیس جمهور بر اختصاص دادن.

“آنها موفق شده اند به اندازه کافی پول برای $2 میلیارد دلار برای FBI ستاد که مزایای تهمت هتل و آنها می گویند که هیچ پول برای کمک های غذایی. چی می گذرد؟” شومر گفت.

“ما فقط متوجه آن شد و در آن ما به عنوان خوانده شده آن را,” او گفت:, توصیف تعجب برای پیدا کردن اف بی آی ارائه شده در ایران با پیشنهاد.

پلوسی و شومر خواسته ارشد مقامات کاخ سفید در مورد بازسازی FBI ستاد در این نشست است.

تبلیغات

حتی جمهوری خواهان مجلس سنا به نظر نمی رسد هیجان زده در مورد اضافه کردن پول برای FBI ستاد در زمانی که آنها سعی کردم به حفظ کردن مقررات به طور مستقیم مربوط به پاسخ به همه گیر.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellWhite مجلس سنا اوباما در مسابقه نهایی coronavirus بسته جلوتر از شنبه اجرای کنگره برای کثیف COVID-19 مذاکرات در مهلت تنگ AFSCME راه اندازی ad خواستار تریلیون دلار در کمک به دولت های محلی بیشتر (R-Ky.) خبرنگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل روز شنبه که او آگاه نیست پول برای FBI ستاد گنجانده شد.

“شما باید به آنها را بپرسید که چرا آنها اصرار می شود که شامل” او گفت: خبرنگاران با اشاره به کاخ سفید است.

پرسید که چرا ویژه اختصاص برای اف بی آی بود و از جمله در جمهوری پیشنهاد تخصیص بودجه سنا رئیس کمیته ریچارد شلبیریچارد کریگ ShelbyMnuchin باعث کسری شاهین عصبی در امداد لایحه مذاکرات سنا توافق punts coronavirus بسته به هفته آینده رامنی را در مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن تغذیه که نامزد مورد حمایت استاندارد طلا بیشتر (R-Ala.) به خبرنگاران گفت: “سوال خوبی است.”

“این است که یک دولت پیشنهاد را به حرکت در با اف بی آی است. آنها نیاز به یک جدید FBI ساختمان. آن را امن نیست به کار در آنها در حال صحبت کردن در مورد آزادسازي آن به هر حال” او گفت:.

اما ارشد جمهوریخواه مجلس اذعان “پیوند” بین همه گیر و نیاز به یک جدید FBI مقر یک “کشش”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر