پلوسی می گوید او می تواند راحت با سندرز در بالای بلیط

مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiOcasio-کورتز: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد ‘هرگز’ می گویند به صورت او برخی از عکس های او در توییتر نظارت کمیته اتاق به اختصاص داده شده به اواخر تشکر. الیاس کامینگز نمایندگان مجلس با افزایش هشدار دهنده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ بیشتر (D-کالیفرنیا.) روز چهارشنبه گفت که او خواهد بود و راحت با سن. برنی ساندرزسناتور SandersWinners و بازنده از کارولینای جنوبی بحث پنج takeaways از بحث دموکراتیک ساندرز ترین جستجو بیشتر توییتی در مورد نامزد در طول بحث دموکراتیک تر (I-Vt.) به عنوان حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

از کنگره خواسته بود سوال او به عنوان ترک یک بسته-درب دیدار در خانه زیرزمین صبح روز چهارشنبه.

او پاسخ داد: در یک کلمه: “بله.”

تبلیغات

دیگر دموکرات کنگره باید خودداری کردند در این ایده از Sanders, دیرین مستقل و خود اعلام کرد سوسیالیستی و دموکراتیک بودن این حزب نامزد در انتخابات عمومی ،

رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerOvernight مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط انجمن بهداشت آمریکا — قانونگذاران افزایش هشدار دهنده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ | Top رسمی هشدار ویروس به نظر می رسد اجتناب ناپذیر در آمریکا | دموکرات بلوک دو مجلس سنا سقط جنین صورتحساب نمایندگان مجلس با افزایش هشدار دهنده بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ دموکرات بلوک دو مجلس سنا سقط جنین صورتحساب بیشتر (D-n. y.) در روز سه شنبه همچنین پیشنهاد کرد که او را راحت با سناتور ورمونت به عنوان حزب خود را نامزد.

“نگاه خط پایین این است که بسیار ساده” شومر گفت: زمانی که در مورد خواسته ساندرز ستایش سابق فیدل کاسترو رهبر کوبا را در برنامه های سواد آموزی.

“ما بسیاری از قوی نامزد. … من نه حمایت از یک بیش از دیگر, اما من فکر می کنم هر یک از آنها را مورد ضرب و شتم رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpWinners و بازنده از کارولینای جنوبی بحث پنج takeaways از بحث دموکراتیک دموکرات دوک آن را در منفی ترین بحث تا کنون بیشتر.”

ساندرز تا رسید به frontrunner وضعیت پس از تقریبا مقید برای اولین بار در آیووا و برنده نیوهمپشایر و نوادا و آشکار است.

تبلیغات

ورمونت مستقل نیز قطع به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWinners و بازنده از کارولینای جنوبی بحث پنج takeaways از بحث دموکراتیک ساندرز ترین جستجو بیشتر توییتی در مورد نامزد در طول بحث دموکراتیک تر‘s یک بار قابل توجهی سرب در کارولینای جنوبی است که دیده می شود به عنوان یک bellwether اولیه دولت با آن بزرگ جمعیت آمریکایی های آفریقایی تبار.

در آخرین NBC News/Marist نظرسنجی بایدن برگزار شد 27-23 سرب بیش از ساندرز در ایالت کارولینای جنوبی.

بایدن نامزدی می تواند حرکت جدید پس از دریافت قابل توجهی در حمایت از جناح اکثریت مجلس شلاق جیم Clyburnجیمز (جیم) انوش ClyburnFive takeaways از بحث دموکراتیک بایدن چهره do-or-die اولیه در کارولینای جنوبی Clyburn: نوادا را ‘تا حدودی از تاثیر’ در کارولینای جنوبی تر (D-S. C.) در روز یکشنبه است. Clyburn بالاترین-رتبه بندی سیاه و سفید کنگره نماینده مجلس و بایدن برگزار شد شرکت سرب در حمایت از رای دهندگان. نزدیک به یک سوم از کارولینای جنوبی جمعیت سیاه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>