پلوسی می گوید آن را ‘غمگین’ به دیدن مک کانل ‘تحقیر’ رئیس دادگستری رابرتز در حالی که بیش شاهد رای

مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiPelosi: trump’s گسترش ممنوعیت سفر است ‘ظالمانه سازمان ملل متحد-آمریکا و تهدید ‘حاکمیت قانون’ پلوسی تماس سناتور که در برابر رای دادگاه شهود همدستان به رئیس جمهور cover-up’ خانه به خانه رای در مخالفت با وضوح پزشکی بلوک کمک های مالی بیشتر (D-کالیفرنیا.) گفت: آن را “غم انگیز” که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSenate دموکرات outraise جمهوری خواهان, اما ایران به, پول نقد, لبه معترضان گله به کنگره سنا پس از استیضاح رای سنا به ایران می گذرد, تنظیم وضوح تا پایان مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه بیشتر (R-Ky.) “humiliated” قاضی جان رابرتز در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpSenate دموکرات outraise جمهوری خواهان, اما ایران به, پول نقد, لبه Comey op-ed: ما دموکراسی نمی خواهد بیا از هم جدا ” اگر مغلوب ساختن پیشی جستن حذف نمی شود از معترضان گله به کنگره سنا پس از استیضاح رای بیشتر‘s استیضاح دادگاه با رای دادن در برابر هر گونه اضافی شهادت شهود.

“این یک روز غم انگیز برای امریکا به دیدن سناتور مک کانل تحقیر رئیس دادگستری ایالات متحده به ریاست بیش از یک رای که رد ما ملت قضایی هنجارهای سوابق و موسسات که با رعایت قانون اساسی و حاکمیت قانون” پلوسی توییتی شنبه.

تبلیغات

جمهوری خواهان مجلس سنا روز جمعه رای دادند 51-49 در برابر قطعنامه ای که اجازه داده اند شاهد به شهادت و اسناد و مدارک اضافی معرفی شده به دادگاه.

وجود دارد چندین سناتور دموکرات که در حصار در مورد اینکه آیا به رأی و یا در مقابل اجازه دادن به شهود اما در پایان تنها سنسور. میت رامنیویلارد (میت) میت RomneySenate ایران می گذرد تنظیم وضوح تا پایان مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه پلوسی تماس سناتور که در برابر رای دادگاه شهود همدستان به رئیس جمهور cover-up’ مایک لی دفاع رامنی پس از رای دادن در شاهدان در مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه بیشتر (یوتا) و سوزان کالینزسوزان مارگارت CollinsSenate دموکرات outraise جمهوری خواهان اما ایران دارای cash edge سنا ایران می گذرد تنظیم وضوح تا پایان مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه پلوسی تماس سناتور که در برابر رای دادگاه شهود همدستان به رئیس جمهور cover-up’ بیشتر (مین) شکست رتبه و رای دادند با دموکراتیک اقلیت.

جمهوری خواه سنسور. لیزا Murkowskiلیزا ان MurkowskiSenate ایران می گذرد تنظیم وضوح تا پایان مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه پلوسی تماس سناتور که در برابر رای دادگاه شهود همدستان به رئیس جمهور cover-up’ نهایی استیضاح رای به تعویق افتاد شنبه در میان داخلی ایران تف بیشتر (آلاسکا) و لامار الکساندراندرو (لامار) Lamar AlexanderSenate ایران می گذرد تنظیم وضوح تا پایان مغلوب ساختن پیشی جستن محاکمه الکساندر پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند با وجود ‘نامناسب’ اوکراین تماس نهایی استیضاح رای به تعویق افتاد شنبه در میان داخلی ایران تف بیشتر (دنیاست.) شد دیگر اصلی قانونگذاران در حباب اما هر دو تصمیم رای بدون در قطعنامه.

تبلیغات

پلوسی همچنین اولین دموکرات را به آمریکا, تماس بدون هیچ شاهد و چگونه آن را می تواند بر اعضای قوه قضائیه.

در طول باز سوال دوره در روز پنج شنبه دیابت الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenAlexander پشتیبانی از مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند با وجود ‘نامناسب’ اوکراین تماس نهایی استیضاح رای به تعویق افتاد شنبه در میان داخلی ایران تف شبانه انرژی: Top سازمان حفاظت محیط زیست سیاسی کارمند برگ برای زغال سنگ لابی | خانه کمیته چرخ دنده تا برای رای دادن به احضاریه داخلی | سازمان حفاظت محیط زیست دوباره تصویب کلیدی: خلاصه شیمی تر (D-جرم.), که همچنین در حال اجرا برای سال 2020 دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری پرسید که آیا عدم وجود شاهد در استیضاح محاکمه شد تضعیف مشروعیت قاضی جان رابرتز – که ریاست دادگاه – و کل سیستم عدالت.

معلوم نیست اگر این مسئله به معنای به عنوان یک حفاری در Roberts یا در مجلس سنا خواهان.

“در زمانی که تعدادی زیادی از آمریکایی ها از دست داده اند ایمان به دولت می کند این واقعیت است که رئیس دادگستری که ریاست بیش از یک استیضاح آزمایشی است که در آن سناتور جمهوریخواه تا کنون حاضر اجازه می دهد تا شاهد یا شواهد منجر به از دست دادن مشروعیت قاضی ارشد دیوان عالی کشور و قانون اساسی؟” وارن سوال به عنوان خوانده شده.

خانه استیضاح مدیر و کالیفرنیا از حزب دموکرات در کنگره آدام شیفآدم بنت SchiffImpeachment مدیران نهایی استدلال برای شاهد تهمت و ژاپن در, ویروسی, کلیپ از Nadler دادن پاسخ نهایی بیش شیف سه راه پایان استیضاح دادگاه می تواند بازی کردن بیشتردر آنها سوال شد به کارگردانی پاسخ داد که او فکر نمی کنم که عدم شهود منجر به از دست دادن اعتماد به نفس در عدالت است.

پس از مسدود کردن دموکراتها شاهدان قطعنامه سنا جمهوری خواهان بعد از قطعنامه به reconvene روز دوشنبه مجلس استیضاح مدیران و مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا قادر به تحویل بسته شدن استدلال و رای نهایی در مقالات رود در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>