مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – سناتور پرچ معامله در T بسته محرک کاخ سفید سنا رسیدن به توافق در تریلیون بسته محرک دموکرات چشم از راه دور رای گیری گزینه های بیشتر (D-کالیفرنیا.) روز چهارشنبه ستایش سنا را جارو 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته است اما می گویند چگونه خانه را آن عبور کند.

“این قانون دو حزبی ما را به یک راه طولانی به پایین جاده در رفع نیازهای مردم آمریکا” پلوسی در بیانیه ای گفت.

او گفت: این بسته نمی تواند به عنوان دور به عنوان یک خانه جداگانه لایحه اما استدلال کرد که “به لطف وحدت و اصرار سنا و مجلس دموکرات این لایحه منتقل شده است یک معامله بزرگ و نزدیک به امریکا کارگران است.”

تبلیغات

پلوسی روز چهارشنبه گفت که آمریکا را ارزیابی بسته قبل از تصمیم گیری در مراحل بعدی.

“خانه دموکرات ها را در حال حاضر بررسی نهایی مقررات و قانونگذاری متن توافقنامه به تعیین یک دوره از عمل,” او گفت.

پلوسی است و امیدوار به حرکت بسته به سرعت از طریق خانه به اتفاق آرا موافقت اجازه می دهد آن را به رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe همه گیر بد است, ما نیاز به قابلیت اندازه گیری چقدر بد فرماندار فلوریدا می خواهد فدرال منطقه فاجعه اعلام Jalbi تماس بسته محرک ‘خام معامله برای کسانی که نیاز به کمک’ بیشتر‘s میز بدون تماس با قانونگذاران در واشنگتن در میان سفر نگرانی های اطراف گسترش بیماری همه گیر.

اما برخی از اعضای انجمن ابراز نگرانی که آنها قطع شده است از مذاکرات گسترده بسته بندی انجام شده تا حد زیادی با رهبران مجلس سنا و مقامات کاخ سفید. در یک کنفرانس تلفنی با آمریکا روز شنبه بعد از ظهر مجلس با بیان رزرو که آنها را مجبور به این لایحه در مجلس سنا بدون ارائه خود را ورودی.

پلوسی با وجود جمهوری خواه تلاش برای به حاشیه او را از این مذاکرات بوده است به شدت درگیر در مذاکرات صحبت غالبا با رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچارلز (چاک) الیس SchumerNew نیویورک کاهش مترو و اتوبوس رفت و آمد راه آهن خدمات در میان ridership رها کارگر کمبود سناتور قلم op-ed تماس از راه دور رای گیری در میان coronavirus همه گیر پلوسی نشان می دهد coronavirus محرک توافق نزدیک است اما زمان مطمئن تر (D-n. y.) او به عنوان اتو کردن نهایی چین و چروک با وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – سناتور پرچ معامله در T بسته محرک کاخ سفید سنا رسیدن به توافق در تریلیون بسته محرک در پول: مغلوب ساختن پیشی جستن امید به بازگشایی اقتصاد در عید | نوروزی انتظار محرک های رای در روز چهارشنبه | رهبران دموکرات هوا حداقل دو امداد صورتحساب بیشتر.

تبلیغات

در یک دور از کابل اخبار مصاحبه صبح روز سه شنبه او روشن ساخته است که او امیدوار سنا بسته دیدار به اندازه کافی از دموکرات ها’ مورد نیاز است که مجلس می تواند با تصویب آن به اتفاق آرا, precluding نیاز به reconvene خانه.

“در حال حاضر آنچه که ما در حال تلاش برای انجام کار در این ماده از این قانون به طوری که ما می تواند به سرعت به یک توافق که در آن ما می توانیم به اتفاق آراء رضایت” او با سی ان ان گفت.

دموکرات ها برنده یک لیست طولانی از پیروزی در 2 تریلیون دلار بسته از جمله میلیاردها دلار برای بیمارستان ها, دانشجویان بیکار و دولت در تلاش برای تامین مالی این موج از خدمات اورژانس.

رهبران دموکرات در هر دو مجلس برجسته هستند که مفاد آنها مسابقه را به اعضای خود را در هیئت مدیره. آن را به عنوان قوی به عنوان خانه را جایگزین لایحه پلوسی گفت: اما نشانه یک استارک بهبود بیش از دولت آمریکا پیشنهاد اولیه — نشانه ای از او می خواهد آن را به حرکت به سرعت از طریق کنگره است.

آن باقی مانده است برای دیدن و دیده می شود اگر حزبی را تایید اندازه گیری و اجازه می دهد آن را به حرکت را از طریق خانه به اتفاق آرا.

روز سه شنبه کنفرانس تماس Rep. Pramila JayapalPramila JayapalCritical کمبود منابع مانع بیمارستان و بهداشت و درمان ارائه دهندگان ایالت واشنگتن قانونگذاران هشدار سلامت کارگران در حال اجرا پایین در دنده محافظ پلوسی تهمت اعتصاب در برخورد با کروناویروس پاسخ بسته تر (D-شستشو.), رئیس کنگره مترقی حزبی که نشان دهنده سخت ضربه سیاتل هشدار داده بود که نمایندگان مجلس نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد این لایحه قبل از آنها آماده برای مهر و موم لاستیک آن است. او ابراز نگرانی در مورد حمایت از مهاجران است.

آمریکا نیز فشرده و سخت برای مواد غذایی تمبر افزایش است که در این لایحه در مجلس سنا و مطمئن است به یک نگرانی عمده برای لیبرال قهرمانان از برنامه از جمله اعضای کنگره سیاه حزبی.

به امید مماشات با کسانی که اعضای رهبران دموکرات در حال حاضر گفتن قانونگذاران که مواد غذایی خواهد شد در آینده دور چهارم از coronavirus امداد با توجه به سابق رهبری کارمند آشنا با کسانی که مکالمات.

و دموکرات کمیته سران خواهد شد میزبانی یک سری شماره خاص کنفرانس تلفنی در طول روز جمعه به میدان عضو سوالات و نگرانی در مورد جزئیات سنا بسته است. در نامه ای به دموکرات ها سه شنبه پارلمانی رئیس Hakeem JeffriesHakeem Sekou JeffriesPelosi می گوید خانه خواهد شد در پیش نویس خود را coronavirus بودجه لایحه سنا بسته در تریلیون دلار coronavirus محرک بیل بردی PAC تایید بایدن قصد دارد به صرف میلیون در سال 2020 بیشتر (D-n. y.) گفت: هدف این است که “برای به حداکثر رساندن تعامل عضو و اشاعه اطلاعات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im