پلوسی: اوباما در آغوش ‘تاریک ترین چشم انداز’ از قدرت اجرایی توسط acquitting تهمت

سخنران نانسی پلوسینانسی پلوسی’Liberated’ پلوسی bashes مغلوب ساختن پیشی جستن — و woos دموکراتیک پایه یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط مشارکت برای امریکا مراقبت های بهداشتی آینده — خانه محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن طرح مدیکید بلوک کمک های مالی | دکتر چینی هشدار داد که از coronavirus می میرد | CDC کشتی coronavirus آزمون چپ وحشتناک هفته بیشتر (D-کالیفرنیا.) چکش کنگره جمهوری خواهان برای اتخاذ “تاریک ترین چشم انداز” از قدرت اجرایی در رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump مورد بحث coronavirus با آمریکا را تایید کرد, El Paso, Walmart تیراندازی مشکوک متهم تحت فدرال جرم و جنایت نفرت قانون Buttigieg: آن را ‘شرم آور’ به شنیدن تهمت حملات بر رامنی بیشتر‘s استیضاح محاکمه.

“با رای سنا جمهوری خواهان در آغوش این تاریک ترین چشم انداز قدرت: که اگر رئیس جمهور معتقد است او گشتند خوب است برای کشور و سپس او می تواند با استفاده از هر وسیله لازم برای برنده شدن بدون پاسخگویی یا عواقب” پلوسی نوشت: در یک op-ed در واشنگتن پست روز جمعه.

سنا در روز چهارشنبه رای دادند تا حد زیادی در امتداد خط حزب به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. دموکرات ها گفت: تهمت تجاوز زمانی که او تحت فشار اوکراین به بررسی رقبای سیاسی و مسدود کنگره زمانی که او به مانع بعدی پروب. جمهوری خواهان گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را انجام نمی به افزایش سطح استیضاح.

تبلیغات

در طول محاکمه Alan Dershowitzآلن مورتون DershowitzTrump نمی تواند اوکراین به لام جو بایدن بنابراین گزارش آن را برای او تهمت را تبرئه ممکن است تاثیر عمیقی بر قدرت ریاست جمهوری چرا سنا باید محکوم بیشتریک عضو از رئیس جمهور را قانونی دفاع تیم به یک بستر گسترده به مرزهای قانونی در اطراف ریاست جمهوری در عوض.

“اگر یک رئیس جمهور می کند چیزی که او معتقد است که کمک خواهد کرد که او منتخب در راستای منافع عمومی است که نمی توان نوع عوض که منجر به استیضاح,” Dershowitz گفت: در آمریکا هستند.

Dershowitz بعد عقب نشینی کرد و گفت رسانه ها تحریف اظهارات خود.

پلوسی گفت: آمریکا دفاع از رئیس جمهور بود یک “خیانت” قانون اساسی و در را باز کرد بیشتر به سوء رفتار توسط کاخ سفید است.

“متاسفانه به دلیل جمهوریخواه سنا را از خیانت به قانون اساسی رئیس جمهور باقی می ماند مداوم تهدید به دموکراسی آمریکایی” او نوشت. “او همچنان به اصرار دارند که او بالاتر از پاسخگویی و که او می تواند فاسد انتخابات دوباره اگر او می خواهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ خود را تبرئه در سنا تکرار گذشته خود ادعا می کند که اعلام جرم محاکمه شد یک حزبی “witch hunt” در نظر گرفته شده در واژگون شدن خود 2016 پیروزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma