پلوسی: مذاکره کنندگان ‘به چاپ خوب در coronavirus بسته امداد

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiHouse آماده برای رای دادن در coronavirus بسته کمک به محض شنبه تهمت می گوید Fox, Chris Wallace ‘در بد مسیر’ پس از Pelosi ظاهر در شبکه یکشنبه نشان می دهد که بحث تبدیل به بازگشایی تظاهرات بیشتر (D-کالیفرنیا.) گفت: دوشنبه شب که قانونگذاران در آخر بحث در مورد زبان به صورت موقت بسته محرک در پاسخ به شیوع کروناویروس.

در یک مصاحبه در سی ان ان “Anderson Cooper 360,” پلوسی نشان داد قانونگذاران نزدیک شدن به نهایی پیش نویس این لایحه که هدف آن برای دوباره پر کردن خزانه محبوب وام کسب و کار کوچک برنامه که شامل 2.2 تریلیون دلار بسته محرک و که در آن دموکرات ها تا به حال با هدف شامل بودجه برای بیمارستان coronavirus تست و دولت های ایالتی و محلی.

“به عنوان ما صحبت می کنند ما در گفتگو با نهایی زبان. ما اعتقاد من به نظر می آیند در اصول این قانون که چیز خوبی است. پس از آن — اما آن را همیشه در چاپ خوب است. و بنابراین در حال حاضر ما را به چاپ خوب,” او گفت: اندرسون کوپر.

تبلیغات

“اما من احساس می کنم بسیار خوش بین و امیدوار است که ما را به یک نتیجه گیری امشب به طوری که می توان آن را تا فردا در سنا و شنبه در مجلس نمایندگان. اما ما نمی توانیم تا زمانی که ما به توافق نهایی ، اما ما در حال نزدیک,” او اضافه شده است.

جمهوری خواهان پشت سر رهبر اکثریت میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellMitch مک کانل به جان رابرتز خانه آماده برای رای دادن در coronavirus بسته کمک به محض شنبه دموکرات به دست آوردن حرکت جدید در مبارزه برای اکثریت سنا بیشتر (R-Ky.) تا به حال می خواستم تمیز لایحه از جمله تنها 250 میلیارد دلار برای چک Protection Program (PPP). دموکرات ها که در مذاکره بوده اند در روزهای اخیر با وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinMnuchin می گوید که ایده خود را به قرار دادن برگ برنده به نام محرک چک خانه آماده برای رای دادن در coronavirus بسته کمک به محض شنبه یکشنبه نشان می دهد که بحث تبدیل به بازگشایی تظاهرات بیشتر مبارزه برای بودجه اضافی برای بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی و همچنین مقررات است که برخی از کسب و کار کوچک پول به زنان اقلیت و کهنه متعلق به کسب و کار.

Mnuchin گفت: هر دو طرف توافق کرده اند که در $300 میلیارد دلار پول جدید برای PPP و همچنین 50 میلیارد دلار برای این سازمان اقتصادی آسیب فاجعه وام (EIDL) برنامه است.

اما خواستههای دموکراتیک برای $30 میلیارد ملی coronavirus برنامه تست و 150 میلیارد دلار به صندوق دولت و دولت های محلی باقی مانده به عنوان سکندری بلوک های دوشنبه است.

مک کانل سرزنش دموکرات ها برای سرعت آهسته از قانون روز دوشنبه متهم حزب از برگزاری پیشرفت در خانه.

“در این ساعت ما دموکراتیک همکاران هنوز هم طولانی تر شدن بحث های خود را با دولت پس از سنا متاسفانه قادر خواهد بود به تصویب بودجه های بیشتر برای آمریکایی ها حقوق امروز” مک کانل گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>