پلوسی: قانونگذاران ‘نزدیک’ در هر دو حزب توافق های اضافی PPP بودجه

مجلس نانسی پلوسینانسی PelosiLawmakers ابراز خوش بینی در مورد چهارم coronavirus بسته امداد پلوسی: قانونگذاران ‘نزدیک’ در هر دو حزب توافق های اضافی PPP بودجه یکشنبه نشان می دهد پیش نمایش: قانونگذاران وزن در آمریکا به چشم مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد بیشتر (D-کالیفرنیا.) گفت: کنگره “بسیار نزدیک” به یک معامله در بودجه اضافی برای کسب و کار کوچک چک Protection Program (PPP).

“ما نزدیک است. ما زمینه های مشترک” پلوسی گفت: در مصاحبه با ABC News مجموعه به هوا یکشنبه در “این هفته است.”

PPP شامل 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی به قانون امضا شده در ماه گذشته ارائه شده $350 میلیارد دلار بودجه برای وام برای کمک به کسب و کار نهفته coronavirus اگر آنها متعهد به پرداخت کارکنان خود را.

تبلیغات

Pelosi نظر می آیند به عنوان برنامه خزانه زد خشک پنج شنبه و سنا موکول بدون رسیدن به توافق در شرایط چهارم coronavirus امداد بسته است.

کنگره دموکرات شده اند مذاکره با وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinPelosi: قانونگذاران ‘نزدیک’ در هر دو حزب توافق های اضافی PPP بودجه بانک ها می گویند که آنها زد PPP بودجه ‘در دقیقه’ روز یکشنبه نشان می دهد پیش نمایش: قانونگذاران وزن در آمریکا به چشم مرحله به مرحله بازگشایی اقتصاد بیشتر در مورد مقدار پول اضافی که به این برنامه در آینده محرک لایحه.

دو طرف شده اند در تقابل چرا که جمهوری خواهان می خواهند به تصویب “پاک” لایحه که تنها شامل 250 میلیارد دلار پول اضافی برای PPP. دموکرات ها می خواهند به اضافه کردن یکی دیگر از $100 میلیارد برای بیمارستان 150 میلیارد دلار برای آمریکا و افزایش بودجه کمک های غذایی علاوه بر پول برای وام کسب و کار کوچک.

“من فکر می کنم ما بسیار نزدیک به توافق” پلوسی گفت: ABC News.

روز جمعه حزب دموکرات به نام برای SBA به تولید کامل تر داده ها نشان می دهد که در آن بودجه اختصاص داده شد خود را به عنوان شک و تردید رشد می کند در مورد اینکه آیا پول شده است پراکنده در یک راه عادلانه.

“به عنوان کنگره کار می کند به ارائه بودجه بحرانی برای این برنامه ما ارسال بخواهید که شما را به ارائه اطلاعات اضافی و اطلاعات در مورد چگونه وام و کمک های مالی شده اند توزیع” سناتور گفت.

تبلیغات

در جلسه روز شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نام در کنگره برای دوباره پر کردن کسب و کار کوچک صندوق امداد و گفت که “بودجه در حال حاضر به طور کامل خشک شده است. آن را. آن را رفته است.”

“قانونگذاران باید متوقف مسدود کردن این بودجه و پر کردن برنامه بدون تاخیر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“دموکرات ها باید در هیئت مدیره. من استفاده می شود به عنوان خوانده شده این بود که برنامه های دموکرات و نه جمهوریخواه. به نظر می رسد در اطراف روشن, زیادی, نیست, آن, متعجب? روشن حدود زیادی. جمهوری خواهان آن را می خواهم. من فکر می کنم دموکرات ها احتمالا بیش از حد, اما آنها همچنین می خواهند چیزهای دیگر که غیر قابل قبول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>