پلوسی: خانه نزدیک ‘به قابل توجه در مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus پاسخ بسته

خانه دموکرات ها و کاخ سفید سقوط کوتاه از آب بندی یک معامله اقتصادی ارائه کمک به قربانیان ویرانگر coronavirus سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiThe هیل صبح گزارش – مغلوب ساختن پیشی جستن غیر منتظره طول می کشد گام به بنیادی coronavirus آمریکا پرده coronavirus اقتصادی پاسخ بسته مغلوب ساختن پیشی جستن را محدود می کند, سفر از اروپا برای مبارزه با گسترش coronavirus بیشتر (D-کالیفرنیا.) گفت: پنج شنبه شب.

اما یک توافق او به سرعت اضافه شده است اما مطمئن باشید در روز جمعه.

“این منصفانه است که می گویند ما به یک توافق نزدیک موضوع را به بورس کاغذ و امیدواریم به یک توافق فردا” پلوسی به خبرنگاران گفت: فقط در خارج از دفتر او در کنگره.

تبلیغات

“یک راه یا دیگری” پلوسی گفت: وجود خواهد داشت یک رای جمعه.

وی پس از ساعت ها مذاکرات بین پلوسی و وزیر خزانه داری استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinHouse دموکرات پرده coronavirus اقتصادی پاسخ بسته دموکرات فشار برای پرداخت ترک در coronavirus پاسخ آمریکا جم ایران با کروناویروس لایحه بیشتر, رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe هیل صبح گزارش – مغلوب ساختن پیشی جستن غیر منتظره طول می کشد گام به بنیادی coronavirus دموکرات شروع به اشاره ساندرز باید رها Coronavirus مختل ریاست جمهوری در کمپین های بیشتر‘s نقطه فرد در دور دوم اورژانس coronavirus امداد.

روز پنج شنبه دو صحبت کرد و حداقل چهار بار از طریق تلفن در جستجوی یک دو حزبی محرک لایحه ای که می تواند از طریق تصویب هر دو مجلس — موضوع ضرورت افزایش در یک هفته زمانی که همه گیر مرگبار اخیر در بازارهای سراسر جهان توقیف مدارس کسب و کار و کل ورزش لیگ و مقامات را مجبور به نزدیک کردن کنگره ،

طرف شده اند در تقابل بیش از چند مفاد جارو چند میلیارد دلاری بسته است.

جمهوری خواهان برای مثال باید خودداری کردند در دموکراتها پرداخت می شود ترک پیشنهاد ترس آن ایجاد دائم حق سود به جای به سادگی پرداختن به زمان coronavirus. دموکرات ها به سهم خود باید در اعتراض به عربستان خواسته است که این قانون شامل زبان به صراحت منع استفاده از بودجه فدرال برای سقط جنین خدمات.

این معلوم نیست که اگر هر یک از کسانی که چسبیده امتیاز باقی مانده است, پس از روز مذاکرات. اما پلوسی پیشنهاد کرد که اگر هر گونه مسائل حل نشده باقی مانده روز جمعه او می خواهم جدول آنها و از سر آن بحث بعدی اضطراری coronavirus لایحه به آمده است همراه.

تبلیغات

“ما حل شود بسیاری از تفاوت های ما و کسانی که ما نمی خواهیم در ادامه این گفتگو به دلیل وجود خواهد داشت و بدیهی است که دیگر لوایح,” او گفت:.

با Pelosi کنار او راه و روش رئیس ریچارد نیلریچارد ادموند NealDemocrats بلک در مغلوب ساختن پیشی جستن حقوق و دستمزد کاهش مالیات پیشنهاد پول: آبهای خواستار استعفای دو ولز فارگو مدیران شناور جنایی ارجاع به صورت ex-مدیر عامل شرکت | سهام شیرجه رفتن در میان تازه coronavirus نگرانی | قاضی می دهد و لذا یک هفته را به حرکت در مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی مورد قاضی به دموکرات ها یک هفته برای حرکت بعدی در مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارنامه مالیاتی مورد بیشتر (D-جرم.), یک کلید با ایران را توضیح داد که بسته نهایی است که دموکرات ها و کاخ سفید تولید نباید تنها به ارائه محرک اقتصادی, اما حیاتی برای القای اعتماد به نفس در یک کشور و دولت لرزاند, با این بیماری همه گیر.

“ما احساس کردیم که کنار هم قرار دادن چیزی است که مردم آمریکا می بینیم برخی از همکاری های بین دو طرف در این لحظه خواهد بود و اعتماد به نفس سازنده” نیل گفت.

پلوسی به نام پنجشنبه به جرم فروش در بازار سهام “بسیار تکان دهنده است.”

اما او گفت که اولویت شماره یک این بسته کمک این است که به آمریکایی ها اطمینان داد که آنها می توانید دریافت رایگان تست برای ویروس ها و کمک به جلوگیری از گسترش آن.

“چه ما در حال تلاش برای انجام آن باشد مثبت و رفتن به جلو در راه با هم کار کنند به طوری که ما می توانیم مردم بود تست, تست شده, تست شده — این چیزی است که واقعا مهم است” پلوسی گفت.

الکس Gangitano کمک کرده است.

به روز شده در مارس 12, 9:40 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>