Pelosi چکش تهمت سخنرانی: ‘یک مانیفست دروغ’

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ به عنوان خوانده شده: سخنران پلوسی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه پلوسی چکش تهمت سخنرانی: ‘یک مانیفست دروغ” بیشتر (D-کالیفرنیا.) رفت و پس از رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ به عنوان خوانده شده: سخنران پلوسی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه پلوسی چکش تهمت سخنرانی: ‘یک مانیفست دروغ’ بیشتر‘s ایالت متحده آمریکا اواخر روز شنبه, charactering آن را به عنوان یک مجموعه ای از دروغ های طراحی شده برای گمراه کردن رای دهندگان در مورد دولت سابقه به ویژه در موضوع مراقبت های بهداشتی.

در بیانیه صادر شده در مدت کوتاهی پس از سخنرانی به پایان رسید پلوسی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن پیام بود نه تنها فریبکارانه اما در معرض یک رئیس جمهور نا مناسب برای نگه داشتن یک دفتر اعتماد عمومی.

“مانیفست دروغ ارائه شده در صفحه بعد از صفحه از آدرس امشب باید یک تماس به عمل برای هر کسی که حقیقت انتظار از رئیس جمهور و سیاست های خود را شایسته و مردم آمریکا” پلوسی در بیانیه ای گفت. “مردم آمریکا انتظار و شایسته یک رئیس جمهور به صداقت و احترام به آرمان برای فرزندان خود.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از نبرد سخت به لغو اوباما-عصر قانون مراقبت مقرون به صرفه است که گسترش پوشش بیمه درمانی برای میلیون ها نفر از بیمه آمریکایی و منع شرکت های بیمه از انکار پوشش — و یا شارژ و هزینه های بالاتر — به آن دسته از بیماران با شرایط از پیش موجود. دولت در حال حاضر ترویج یک طرح دعوی در دادگاه به قراضه ACA در آن به طور کامل.

در عین حال تهمت استفاده دولت سالانه خود را از اتحادیه گفتار به مشتری جلب کردن او در مراقبت های بهداشتی سیاست های ترویج “یک ironclad تعهد به خانواده های آمریکایی” به “همیشه محافظت از بیماران با شرایط موجود از قبل.”

“است که یک تضمین,” او گفت:.

اختلاف از دست داده بود در این قانونگذاران دموکرات جمع شده در کف خانه که هدر رفته هیچ زمان و پس از آن اشاره کنتراست.

“این مرد هیچ شرم آور است. منظورم این است که او نمی تواند کمک کند اما دروغ” گفت: Rep. جیم مک گاورن (D-جرم.), رئیس مجلس کمیته قوانین. “او می شود وجود دارد و شروع به صحبت کردن در مورد حفاظت از افراد با شرایط از پیش موجود. او در سه سال گذشته صرف تلاش برای از بین بردن حمایت از افراد با شرایط از پیش موجود. او در دادگاه در حال حاضر در تلاش برای سرنگونی قانون مراقبت مقرون به صرفه.”

Pelosi تحویل یک پیام مشابه.

تبلیغات

“ما گفته شده بود رئیس جمهور را یک پیام مثبت در بهداشت و درمان,” او گفت:. “رئیس جمهور تهمت آدرس امشب به راحتی به 130 میلیون آمریکایی با شرایط از پیش موجود یا خانواده ها در تلاش برای پرداخت هزینه داروهای تجویزی آنها نیاز دارید.

“بار دیگر رئیس جمهور تهمت بود نه راستگو در مورد اقدامات خود را در دادگاه به از بین بردن از قبل موجود شرایط حمایت.”

حتی قبل از انتشار بیانیه سخنران ساخته شده این هیچ راز است که او وحشت زده شد با مغلوب ساختن پیشی جستن سالانه, سخنرانی, پاره کردن کپی از این سخنرانی به عنوان تهمت به این نتیجه رسیدند سخنان خود و هنوز هم ایستاده بود در افتا.

جمهوری خواهان خشمگین شد انتقاد پلوسی برای نمایش عمومی از نارضایتی.

“ما می توانیم معقول اختلافات اما در آمد. … ما در حال جشن ما عظمت خود را به عنوان یک کشور” گفت: Rep. تراشه Royچارلز (تراشه) یوجین RoyPelosi چکش تهمت سخنرانی: ‘یک مانیفست دروغ’ یک شبه دفاع: خانه عبور صورتحساب برای مهار مغلوب ساختن پیشی جستن در ایران | پنتاگون به دنبال عراق مجوز برای استقرار موشک های دفاعی | رابرتز حاضر به عنوان خوانده شده Paul سوال بر خلاف کاران در طول استیضاح محاکمه در اینجا قانونگذاران که پناهنده در ایران بیشتر (R-تگزاس). “من فقط آن را فوق العاده ای که وجود دارد بسیار منفی من دموکراتیک همکاران.”

در عین حال دموکرات ها بودند به همان اندازه منزجر با مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی معادل آن را به یک کمپین تجمع و با عجله به سرعت به Pelosi دفاع.

“چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما یک سخنرانی که تمام شد در مورد پلاریزه این کشور گفت:” مک گاورن “هنگامی که شما به نوبه خود یک دولت از اتحادیه به یک کمپین تجمع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>