سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiMnuchin ظهور به عنوان کلید دارایی در مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ علیه coronavirus گراهام: Pelosi دیدگاهها برای مغلوب ساختن پیشی جستن است “ترین شرم آور و نفرت انگیز بیانیه توسط هر سیاستمدار در تاریخ مدرن’ coronavirus همه گیر در مقابل تغییرات آب و هوایی اورژانس بیشتر (D-کالیفرنیا.) روز دوشنبه پیشنهاد کرد که یک بحث برانگیز بخشی از رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpHealth بیمه Cigna Humana چشم پوشیدن از جیب برای هزینه های کروناویروس درمان پورتوریکو نیاز بیشتر فدرال برای کمک به مبارزه با COVID-19 Fauci می گوید مارس 30 فرمت ‘عاقلانه و محتاطانه تصمیم’ بیشتر‘s 2017 قانون مالیات می تواند عطف به ماسبق نورد در آینده coronavirus امداد لایحه.

در مصاحبه با نیویورک تایمز پلوسی پیشنهاد کرد که معکوس قانون مالیات 10000 $کلاه دولت و مالیات های محلی (نمک) کسر برای سال 2018 و 2019 می تواند راه را برای ارائه به افراد با پول بیشتر.

“آنها می خواهم که بیشتر درآمد قابل تصرف است که نیروی حیاتی از اقتصاد ما یک مصرف کننده در اقتصاد است که ما” پلوسی گفت: بار.

تبلیغات

کلاه نمک کسر شده است به شدت متنفر شده توسط سیاستمداران در بالا مالیات دموکراتیک متمایل متحده مانند نیویورک نیوجرسی و کالیفرنیا که استدلال می کنند که آن را تا به مجازات خود ساکنان و باعث می شود آن را سخت تر برای کشورهای خود را برای ارائه خدمات عمومی است.

اما بسیاری از جمهوریخواهان حمایت نمک کسر کلاه استدلال می کنند که آن کمک می کند تا برای جلوگیری از کد مالیاتی از پرداخت یارانه بالاتر مالیات دولت است.

مالیات-کارشناسان سیاست در سراسر طیف ایدئولوژیک انتقاد پلوسی ایده در اواخر روز دوشنبه با این استدلال که لغو نمک کسر کلاه را تا حد زیادی بهره مند شوند با درآمد بالا مالیات دهندگان.

پلوسی سخنگوی هنری کانلی در بیانیه ای گفت به تپه که “اقدام به شوری خواهد بود و متناسب با تمرکز بر منافع طبقه متوسط بگیر و شامل محدودیت در بالا پایان.”

قانونی که repeals نمک کسر کلاه را مبارزه برای تصویب جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و همچنین می تواند برخی از مقاومت در خانه. در ماه دسامبر مجلس با تصویب قانون به طور موقت لغو نمک کسر کلاه در نزدیکی, حزب, خط, در, رای, اما تنها پس از دموکرات ها از توافق به قبول یک جمهوری خواه حرکت برای اصلاح این اقدام برای جلوگیری از لغو این کلاه را از استفاده از مالیات دهندگان با درآمد بیشتر از $100 میلیون. شانزده دموکرات در برابر این لایحه رای دادند.

تبلیغات

Pelosi نظرات آمده است که آمریکا در حال شروع به فکر می کنم در مورد آنچه آنها می خواهم برای دیدن در یک چهارم coronavirus امداد لایحه. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا 2 تریلیون دلار سوم coronavirus بسته که شامل یک بار پرداخت های مستقیم به مالیات دهندگان که فاز برای افراد بیش از $75,000 و ازدواج زوج های ساخت بیش از 150.000 دلار.

Pelosi ابراز علاقه به ارائه مطلب پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها و دیگر دموکرات ها در حال حاضر eyeing یک چهارم دور از قانون به عنوان ملت چنگ زدن با اقتصاد فلج کننده بیماری همه گیر.

در تماس با خبرنگاران در دوشنبه پلوسی و کلید خانه کمیته صندلی گفت که زیرساخت های اولویت آنان برای چهارمین coronavirus لایحه.

—به روز شده در 9:15 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im