سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiTrump می گوید او مخالف پست الکترونیکی-در رای گیری ماه نوامبر در پول: اقتصاد میریزد 701K شغل در ماه مارس | چرا بیکاری چک می تواند هفته | سردرگمی را احاطه کرده 9B در کسب و کار کوچک وام دو حزبی ولگرد از دفتر بودجه کنگره بیشتر (D-کالیفرنیا.) گفت: در نامه ای به همکار قانونگذاران مجلس در روز شنبه که او می خواهد را به یک دوم مراقبت در بسته محرک اقتصادی به طبقه آخر این ماه بیشتر به از بین بردن مردم آمریکا در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“این است که من امیدوارم که ما هنر و صنعت این قانون و آن را به طبقه بعد از این ماه” پلوسی گفت: در این نامه با توجه به بلومبرگ گفت که جوامع آمریکایی “نمی توانیم صبر کنید.”

Pelosi اضافه شده که بعد از بسته محرک اقتصادی “باید بیشتر در کمک به کسب و کارهای کوچک از جمله کشاورزان گسترش و تقویت مزایای بیکاری و دادن خانواده های اضافی پرداخت های مستقیم.”

تبلیغات

تهاجمی فشار از کالیفرنیا مجلس می آید به عنوان اعضای کنگره مخالف بیش از گام های بعدی را با توجه به اقتصادی خرید اینترنتی و گسترش coronavirus.

برخی از جمهوری خواهان مجلس به خصوص با احتیاط از یک چهارم coronavirus امداد بسته است.

روز جمعه گروهی از قانونگذاران جمهوریخواه به رهبری توسط خانه آزادی پارلمانی رئیس اندی Biggs (R-Ariz.) – نوشت: رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump آتش سوزی هوش جامعه بازرس کل که پرچم اوکراین whistleblower شکایت تهمت سازمان گذاشته بیش از 1000 کارمند با توجه به همه گیر: گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی دفاع تولید عمل برای جلوگیری از صادرات فولاد ماسک, دستکش, بیشتر , نامه, مشاوره در برابر عجله به امضای یک چهارم محرک لایحه به قانون است.

“بسیاری از تسکین کمک های مالی از فاز 2 و فاز 3 حتی توزیع شده است. ما توصیه به احتیاط در نظر گرفتن اضافی دور از هزینه های خارج از روند عادی قبل از ما دیده می شود نتایج سه دور قبلی از هزینه های” گروه نوشت.

این گروه ذکر شده است که قبل از مراقبت در قانون تصویب شد که بدهی های این کشور بود در $23.6 تریلیون و ماموت بیل در حال حاضر رفتن به اضافه کردن حداقل 2 تریلیون دلار به این رقم است.

تبلیغات

“هر دلار ما به اضافه بدهی های امروز باعث می شود آن را به طور فزاینده کمتر احتمال دارد که ما قادر خواهد بود به ارائه حتی خدمات اساسی شهروندان ما آمده اند به انتظار می رود در دهه های آینده” این گروه اضافه شده است.

اما پلوسی تاکید در بیانیه منتشر شده روز شنبه در حالی که برای اولین بار مراقبت در عمل ارائه پول برای تقویت کسب و کارهای کوچک کارکنان خود و دیگران که بیکار وجود دارد خیلی بیشتر باید انجام شود برای کمک به این کشور است.

“این ضروری است که ما بزرگتر و بیشتر کمک به کسب و کار کوچک به رفتن را از دیگر مزایای بیکاری و فراهم کردن منابع اضافی برای پردازش [بیکاران بیمه] ادعا می کند و به خانواده های اضافی مستقیم پرداخت” پلوسی گفت: با توجه به این بیانیه.

او افزود: “ما همچنین باید ارائه به شدت مورد نیاز منابع برای ما بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی و سلامت سیستم و بهداشت کارگران در خط مقدم از این بحران است. ما نمی توانیم موفق به شکست این ویروس مگر اینکه ما بیشتر به شدت حمایت دولت و دولت های محلی به طور قابل توجهی بیشتر منابع است.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellOvernight مراقبت های بهداشتی: CDC توصیه می کند پوشش صورت در عمومی | مقاومت اجتماعی فاصله جرقه جدید نگرانی | جنجال بر سر تغییر ملی ذخایر تعریف | مک کانل سیگنال های چهارم coronavirus لایحه در پول: اقتصاد میریزد 701K شغل در ماه مارس | چرا بیکاری چک می تواند هفته | سردرگمی را احاطه کرده 9B در کسب و کار کوچک وام 13 چیزهایی که می دانیم امروز در مورد کوروناویروس بیشتر (R-Ky.) گفته است که وجود خواهد داشت یک چهارم لایحه این بار با یک مطلب “هدفمند واکنش” به “آنچه که ما اشتباه کردم.” این لایحه نیز باید بیشتر تمرکز بر مراقبت های بهداشتی با توجه به مصاحبه سناتور را با آسوشیتد پرس. با این حال رهبر ایران نشان داد که او در هیچ عجله به تصویب این لایحه است.

پلوسی در حال حاضر کوچک پشت آخرین جاه طلبی برای یک coronavirus زیرساخت پیشنهاد کرد و گفت که چیزهایی مانند بهبود سیستم آب آشامیدنی و گسترش دسترسی به پهنای باند ممکن است باید صبر کنید.

“شتاب coronavirus خواسته است که ما را در downpayment ما ساخته شده در مراقبت با عبور از یک مراقبت 2 بسته” او ادامه داد: در این بیانیه است. “ما باید گسترش و گسترش این دو حزبی قانون برای پاسخگویی به نیازهای مردم آمریکا.”

تپه رسیده به Pelosi نظر.

به روز شده در 11:10 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im