پلوسی در دفاع از فشار برای پست الکترونیکی-در رای گیری می گوید ایران شده است ‘ربوده شده’

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiTrip که منجر به اقدام نیروی دریایی وزیر استعفای هزینه 3K: گزارش یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل حمله که | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند پایین تر از اولین پیش بینی شده | خانه پنل هشدار فدرال ذخایر لوازم پزشکی تهی | Mnuchin, شومر در مذاکرات بیش از امداد معامله آمریکا و کلید مقامات دولت فشار برای بودجه اضافی برای coronavirus وام کسب و کار کوچک تر (D-کالیفرنیا.) در روز پنج شنبه متهم به رئيس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSenators تقاضا جزئیات بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در اینتل دیده بان شلیک یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مراحل حمله که | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند پایین تر از اولین پیش بینی شده | خانه پنل هشدار فدرال ذخایر لوازم پزشکی تهی | Mnuchin, شومر در مذاکرات بیش از امداد معامله نسبت ناروا به او می گوید نگاه کنید به وام کسب و کار کوچک برنامه محدود کردن قمار بیشتر کنگره و جمهوری خواهان به دنبال به سرکوب رای گیری در حالی که دفاع دموکراتیک تلاش برای گسترش پست الکترونیکی-در انتخابات میان coronavirus بحران است.

“ما باید یک سیستم ارزشی متفاوت در مورد آنچه در رای گیری به معنی یک دموکراسی” پلوسی اظهار داشت طی تماس با خبرنگاران با اشاره به خواهان. “واضح است که ما می خواهیم به حذف تمام موانع برای مشارکت.”

دموکرات ها به دنبال شامل میلیاردها دلار در سال های اخیر کمک های اضطراری صورتحساب برای توانمند سازی متحده به گسترش و توسط پست الکترونیکی انتخابات میان ترس است که رای گیری در فرد را تشدید کند از گسترش coronavirus.

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن و توافق قانونگذاران باید با چکش دموکراتیک پیشنهادات تماس با ایده یک با انگیزه های سیاسی قدرت-شتاب. مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود مصاحبه خود با رای گیری از طریق پست برای فلوریدا, مارس 17 اولیه هشدار داده است که سیستم “فاسد” و دعوت گسترده تقلب.

“آنها را با شتاب و هزاران پست الکترونیکی-در آراء و آنها روگرفت آن” او به خبرنگاران گفت: این هفته متهم دموکرات ها با استفاده از coronavirus بحران به گسترش یک رای-با-سیستم پست الکترونیکی است که او می گوید: “کار نمی کند برای جمهوری خواهان.”

تبلیغات

“چیزهایی که آنها تا به حال در وجود دارد دیوانه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “فاکس و دوستان” در هفته گذشته سه روز پس از او می خواهم امضا 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه. “آنها چیزهایی سطح رای گیری که اگر شما همیشه می خواهم به آن موافقت کردند شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور است.”

پلوسی در پاسخ به اظهارات روز پنجشنبه سوال که چرا رئیس جمهور است بنابراین نگران سطح بالایی از مشارکت رای دهندگان.

“رئیس جمهور می گوید که او فکر می کند که اگر ما تا به حال رای دادن-توسط-mail هیچ حزب جمهوری خواه خواهد شد انتخاب می شوند. خوب باید اعتماد به نفس بیشتر در چه حزب جمهوری خواه مخفف” او گفت:.

“آن را به حال شده است یک حزب بزرگ قدیمی. آن را به حال شده است, ربوده, من می دانم” او ادامه داد. “اما با این وجود … جمهوری خواهان بدانید که چگونه برای رای دادن از طریق پست. بنابراین او نباید تحقیر توانایی جمهوری خواهان به صدایشان شنیده شود برای نامزدهای آنها حمایت می شود و نه ترس از صدای مردم. اما آنها هستند. و این یکی از دلایل آنها می خواهند به ایستادگی در راه باز سیستم دموکراتیک در یک زمان از یک بیماری همه گیر.”

موضوع پست الکترونیکی-در رای گیری شد و محوری به ویژه این هفته زمانی که ویسکانسین رفت جلوتر با آن انتخابات پس از آخرین تلاش خندق توسط دولت فرماندار دموکرات برای به تاخیر انداختن انتخابات به ضرب گلوله کشته شد توسط یک سری از دادگاه از جمله دیوان عالی کشور است.

خواه قانونگذاران ایالتی که مجبور روند گفت: تاخیر ساخته شده حس کمی پس از coronavirus می تواند معطل ماه.

“این است که هیچ تضمینی وجود ندارد که در ماه مه یا ژوئن ما میخوایم امن تر” گفت: ایران سخنران رابین Vos. “ما می تواند در برخورد با این در ماه اوت یا نوامبر.”

منتقدان نگهداری می شود که رای دهندگان باقی مانده بودند با یک هیچ برنده انتخاب بین ورزش خود را دموکراتیک حقوق و حفاظت از بهداشت شخصی خود را. هزاران نفر بنا به گزارش ها در خانه مانده از نگرانی های ایمنی.

خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتیکوین اوون McCarthyHillicon دره: گوگل ممنوعیت زوم از آن کار رایانه | Dem هشدار کاخ سفید در برابر استفاده از نظارت برای مبارزه با ویروس | قانونگذاران فشار خانه رهبران از راه دور رای گیری در کنگره Massie تهدید به بلوک بعدی امداد قبض تلفن به صورت کنترل از راه دور رای گیری نمایندگان مجلس طرح پیشنهادی برای رای گیری مجازی بیشتر (R-کالیفرنیا.) در روز پنج شنبه پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن در هجوم دموکرات ها بیش از پست الکترونیکی-در رای گیری گفت و آن را “نفرت انگیز” است که پلوسی می خواهد “برای تغییر قانون انتخابات در ماه نوامبر [چون] به نحوی شما فکر می کنم که به شما می دهد برخی از سیاسی بهره مند شوند.”

“بیایید اقتصاد ما پشت پا و سپس ما می توانیم بحث در مورد انتخابات” او به خبرنگاران گفت: در یک تماس تلفنی. “آیا استفاده از این برای منافع سیاسی. که اشتباه است.”

Pelosi بی حرکت شده با این استدلال که بودجه اضافی پیشنهاد نمی قیمومیت پست الکترونیکی-در آراء اما تنها اجازه می دهد متحده برای ایجاد یک سیستم برای کسانی که با احتیاط از رفتن به پای صندوق های رای در میان coronavirus را بترساند.

“ما نمی خواهیم به رای-توسط-mail چرا که ما فکر می کنیم که این … حذف موانع برای مشارکت, اما آن را نیز سالم در این زمان,” او گفت:. “برخی از افراد ممکن است ترجیح می دهند برای رفتن به پای صندوق های رای, اما پایین تر که تعداد سالم برای همه است.”

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>