Pelosi خواستار حذف مؤتلفه مجسمه در کنگره پیچیده

سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiSanders تایید انگل چلنجر در نیویورک اولیه تپه صبح روز سه گزارش – Dems, ایران در حال حاضر رهبری در جهات مختلف در پلیس اصلاحات بایدن دموکرات ها به دنبال تعطیل تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس بیشتر (D-کالیفرنیا.) خواستار حذف مؤتلفه مجسمه از کنگره این دانشگاه با این استدلال ارقام نباید جلال در سالن کنگره است.

Pelosi درخواست در نامه ای روز شنبه به ایالت Roy BluntRoy Dean BluntGOP سناتور معرفی قطعنامه مخالفت تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس سنا توافق رهبران انتظار نیست بعدی coronavirus لایحه قبل از اواسط ماه جولای اوباما مصرانه از مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی Murkowski تهدید بیشتر (R-Mo.) و تشکر. Zoe Lofgrenزو الن LofgrenThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – جورج فلوید مرگ تظاهرات گارد ملی و فعال سازی Hillicon دره: تهمت نشانه منظور هدف قرار دادن رسانه های اجتماعی حمایت های حقوقی | خانه درخواست کنفرانس با سنا پس از FISA رای لغو شد | مینیاپولیس سیستم به طور موقت پایین آورده توسط هکرها خانه punts در FISA رای به آغاز مذاکرات با سنا بیشتر (D-کالیفرنیا.) رئیس و نایب رئیس کمیته مشترک در کتابخانه پانل که نظارت قرار دادن مجسمه.

“به من گفته اند قبل از سالن های کنگره هستند قلب خیلی از ما دموکراسی است. این مجسمه در کنگره باید تجسم ما بالاترین آرمان به عنوان آمریکایی ها بیان که ما که هستیم و که آرزوی ما به عنوان یک ملت” او نوشت.

تبلیغات

پلوسی که قبلا به نام برای حذف مجسمه در سال 2017, زمانی که او در خانه رهبر اقلیت.

“آثار تاریخی به مردانی که حمایت از ظلم و ستم و بربریت برای رسیدن به چنین سادگی نژادپرستانه پایان یک چیز عجیب و غریب بی حرمتی به این آرمان است. خود مجسمه ادای احترام به نفرت نه میراث فرهنگی. آنها باید برداشته شود,” او نوشت: روز شنبه.

Pelosi تلاش می آید بعد از کشتن جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس جرقه تظاهرات در سراسر این کشور خواستار اصلاحات در سیستم عدالت کیفری از جمله بودجه پلیس.

تلاش شده است در تعدادی از مکان های خارج از واشنگتن برای حذف مؤتلفه نمادها با ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) اعلام حذف برنامه ریزی شده در هفته گذشته از یک مجسمه Robert E. Lee در ریچموند هر چند که حرکت بوده است به طور موقت مسدود شده توسط یک قاضی.

مجسمه ها نیز حذف شده است در بیرمنگام و موبایل علا.; Louisville, Ky., جکسونویل فلوریدا. و اسکندریه., مجله تایم گزارش.

تبلیغات

منتقدان استدلال می کنند که از بین بردن مجسمه Confederates و چهره های دیگر مانند کریستف کلمب تلاش برای بازنویسی تاریخ است.

پلوسی گفت که او نمی خواهید برای پاک کردن تاریخچه, اما اضافه کرد که خروج از این مجسمه در محل وقار اقدامات این افراد است.

“در حالی که به اعتقاد من ضروری است که ما هرگز فراموش نکنید که ما تاریخچه مبادا ما آن را تکرار من نیز بر این باورند که وجود دارد هیچ جایی برای جشن خشونت تعصب از مردان کنفدراسیون در سالن های مقدس از کنگره ایالات متحده و یا در مکان های افتخار در سراسر کشور,” او نوشت.

“در میان این 11 در حال جفرسون دیویس و الکساندر Stephens رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور از کنفدراسیون متحده آمریکا به ترتیب هر دوی آنها به اتهام خیانت علیه ایالات متحده” پلوسی نوشت: با استناد به استفنز سخنان که پایه های کنفدراسیون گذاشته “بر این حقیقت بزرگ که negro برابر است با مرد سفید; که برده داری تبعیت به نژاد برتر است که خود را طبیعی و شرایط عادی است.”

کنگره را مجسمه سازی سالن متشکل از 100 مجسمه; هر دولت و کمیسیون دو به نمایش در کاپیتول.

تشکر. باربارا لیBarbara Jean LeeMinority قفقاز تماس برای اقدام سریع پلیس اصلاحات دموکرات فراخوان کنگره به اقدام پس از مرگ جورج فلوید سیاه حزبی عضو پرده لایحه به کمیسیون ایجاد پرداختن به میراث برده داری بیشتر (D-کالیفرنیا.) انتظار می رود که به معرفی یک لایحه به مؤتلفه مجسمه های حذف شده, ABC News در گزارش روز سه شنبه.

Lofgren گفت: او با موافقت پلوسی درخواست.

“من موافقت می کنم که کمیته مشترک و معمار کنگره باید مصلحت حذف این نمادها از ظلم و ستم و تعصب از سالن های کنگره. من آماده و روی صندلی از کمیته مشترک به سرعت تصویب حذف این مجسمه” او در بیانیه ای گفت.

“کاپیتول ساختمان متعلق به مردم آمریکا است و نمی تواند در خدمت به عنوان محل افتخار برای نفرت و نژاد پرستی که اشک در تار و پود ملت ما بسیار سمی است که این مجسمه تجسم,” او اضافه شده است.

بی پرده گفت که در حالی که او می یابد متحده تصمیم به حرکت به سوی حذف “تشویق” او باور ندارد آن را در معمار کنگره یا کمیته مشترک کنگره در کتابخانه حوزه قضایی به عمل می کنند.

“هر دولت تصمیم می گیرد که دو مجسمه آن را ارسال به کنگره. چند متحده نقل مکان کرد به سمت جایگزین کردن مجسمه ها و دیگران به نظر می رسد رهبری در همان جهت” او در بیانیه ای گفت.

“این روند در حال انجام است و دلگرم کننده است. به عنوان سخنران پلوسی است که بدون شک آگاه قانون اجازه نمی معمار کنگره یا کمیته مشترک کنگره در کتابخانه به حذف یک مجسمه از کنگره پس از آن دریافت شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>