پدال برای یک هدف’

مدیر اجرایی Thiagarajar Mills, Hari Thiagarajan نیز منصوب رئیس CII-TN در اوایل این هفته به یاد می آورد چگونه به عنوان یک کودک او را به چرخه در اطراف در کدهای تپه در طول تعطیلات تابستان. زمانی که او خریداری اولین چرخه در چنای او اغلب زمان آن را به ساحل وجود دارد. و پس از دو و میدانی مجموعه فروشگاه در مادورای او خریداری جدید-سن دنده چرخه و به دنبال شور و شوق خود را با نظم بیشتر. که حدود پنج سال پیش هنگامی که او شروع به سوار در امتداد جاده صاف از Thiagarajar دانشکده مهندسی (TCE) به مادورای فرودگاه گرفتن در مناظر زیبا از مزارع برنج.

“جدا از خوب بودن ورزش فیزیکی است و استرس منفجر یاخوردکننده. من همچنان به چرخه در 20 کیلومتر کشش در فجر حداقل دو تا سه بار در هفته و یا هر زمان که من در مادورای می گوید:” Hari. اکثر روزها پدال او به تنهایی و گاهی اوقات که با دوستان همفکر.

در حدود همان زمان در بخش دیگری از شهر Kutti Muthukumar زمان برای دوچرخه سواری زیرا او می خواست به از دست دادن وزن است. او از دست داده و 20 کیلو و نیز داد تا کار خود را به عنوان یک توزیع کننده در یک شرکت خصوصی. “من با وسواس دوچرخه سواری. بشود ورزشی آنهایی که امروز مرا مجذوب خود پایان می گوید:” Muthukumar. او با افتتاح یک فروشگاه دوچرخه و همچنین راه اندازی شهر دوچرخه سواری باشگاه در سال 2015. در طول سال نزدیک به 500 دوچرخه سواری علاقه مندان به او پیوست و برخی از آنها نیز تبدیل جوانب مثبت و دوچرخه سواری brevets.

‘Pedal for a purpose’

فروتن دوچرخه در نتیجه شاهد تولد دوباره در این شهر و آن نیز به پایان رسیده و با ورود فروشگاه ورزشی دو و میدانی. فروشگاه تاسیس خود را دوچرخه سواری باشگاه با آن گروه اختصاص داده شده به مشتریان در سراسر زمان دیگری ارتباط جوانان با هم برای ایجاد مادورای Pedallers باشگاه در سال 2016. “ما یک گروه کوچک از حدود ده گشت زنی در این شهر آشنا مسیرهای اطراف معبد Meenakshi, نژاد, دوره زمین Vaigai بانک یا تپه هر روز صبح برای دریافت باقی می ماند و جا می گوید:” تاجر و دوچرخه سواری علاقه مندان Shenher لعل. امروز آنها یک گروه 60 و کشیده شده از حرفه های مختلف به چرخه برای تفریح, تناسب اندام و دوستی است.

آن را در اطراف اواسط دهه ی گذشته است که دوچرخه سواران شد جدید “اقلیت” در این شهرستان جذب زل زل نگاه کردن از تماشاچیان خود را شیک و رنگارنگ کلاه, دست, پد, بازتاب نئون-راه راه تی شرت و کفش های ورزشی بر روی دوچرخه مجهز به تجهیزات چرخ دنده لود فرمان, قدرتمند, سر و دم چراغ و چه چیزی نیست.

‘Pedal for a purpose’

زمانی که این شهر ماراتن صحنه برداشت با نسخه چهارم سالانه مادورای ماراتن جذب 5000 نفر دونده در ماه ژانویه این سال هری تصمیم به تماس به همه دوچرخه سواران و جشن روح شهر است. “در چند سال گذشته من تو را دیدم بسیاری از دوستان من خرید این چرخه ثابت به ورزش در داخل خانه اما هیچ چیز ضربان energising, هوای آزاد, تجربه,” او می گوید و می افزاید: “در هر سوار, شما کشف راه های جدید و عناصر جدید در مسیر.”

هری آمد تا با ایده یک طرح به چرخه برای یک علت اجتماعی. “پس از 8 مارس بود شرکت ضمن انتخاب به عنوان روز به پا زدن شروع به cyclothon ما فکر هل دادن مردم به فکر می کنم در مورد سلامت زنان و به ویژه سرطان پستان به دلیل بالا, بروز,” او می گوید.

‘Pedal for a purpose’

و پس از پدال برای یک هدف’ تصور می شد به عنوان یک هماهنگ کمپین برای کمک به زنان در درک چگونه به مدیریت سرطان پستان است. تحت پرچم TCE این cyclothon در حال حاضر دریافت 750 ثبت نام آنلاین. “این است که تعدادی از شهرستان ما به مناسبت آغاز سالانه گل سرسبد رویداد می گوید:” Muthukumar که همراه با دیگر دوچرخه سواری گروه پیوستن به این رویداد امیدوار است این تلاش را احیای فرهنگ دوچرخه سواری در شهر.

“دوچرخه سواری همواره جامعه پسند و ما می خواهیم به آن را فراتر از یک سرگرمی” می افزاید: هری. “ما نمی خواهیم به صورت رقابتی اما از مردم می خواهم برای لذت بردن از ورزش و احساس موفقیت در حالی که بالا بردن آگاهی در مورد یک موضوع سلامت.”

هندو است که رسانه های چاپی شریک برای این رویداد.

خود را با دوچرخه به شرکت در اولین TCE Cyclothon 2020 در 8 مارس.

جمع آوری 6 هستم در TCE زمینه و جمع آوری کیت (شامل تی شرت, کلاه, نوار انرژی و آب).

هزینه ثبت نام (شامل صبحانه پس از این رویداد): ₹300 برای مردان ₹150 برای زنان و ₹100 برای کودکان (بالای 12 سال) به دانشجویان است.

در نقطه ثبت خواهد شد مجاز بسته به تعداد

این cyclothon انجام خواهد شد در دو دسته بندی ها: 20 کیلومتر برای مردان و زنان و 10 کیلومتر برای دانش آموزان

شرکت کنندگان خارج از شهرستان مادورای می تواند رها کردن دوچرخه خود را در پنج مجموعه نقاط است که عملیاتی خواهد شد از شنبه شب — در دو و میدانی, فروشگاه Ulaganeri; Pandiyan هتل Alagar Koil جاده; سبز روند سالن دور زدن جاده ها; جدید زندان جاده روبروی مادورا کت و Thiagarajar دانشکده هنرهای Teppakulam. این چرخه خواهد آورد به محل توسط داوطلبان در صبح روز یکشنبه.

یک شیب خوش شانس تصمیم خواهد گرفت که پنج تصادفی زنانی که تکمیل cyclothon به عنوان دریافت کنندگان بیمه سلامت با یک سال حق بیمه پرداخت می شود.

منطقه جمع کمیسر پلیس و شرکت در کمیسیون دعوت شده به پرچم خاموش cyclothon

انکولوژیست Dr K S Kirushna کومار از Meenakshi ماموریت بیمارستان خواهد بحث را در آگاهی سرطان در پایان مراسم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>