PBS HBO نامزد 18 Peabody جوایز; Farrow نامزد پادکست

Peabody جوایز روز چهارشنبه اعلام کرد 60 نامزد برای بهترین داستان در صدا و سیما و رسانه های دیجیتال برای 2019 با PBS و HBO درآمد ترین نامزد.

مراسم جوایز برنامه ریزی شده بود برای 18 ژوئن در لس آنجلس بود اما به تعویق افتاد و با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.

PBS به دست آورده ترین نامزد با 11 توسط HBO با هفت و Netflix با پنج. آمازون برنده سه نامزد با سی ان ان, ان بی سی نیوز و پی اس هر درآمد ،

تبلیغات

موجود در ان بی سی نامزد است “آمریکا خیانت” بود که بر اساس ان بی سی نیوز رئیس خبرنگار خارجی Richard Engel گزارش “ایالات متحده تصمیم به رها کردن متحدان خود کردها” با توجه به Peabody جوایز’ اعلام. نامزدی توصیف انگل گزارش به عنوان “ترکیب متین مقدم پوشش و متفکر تجزیه و تحلیل پزشکی قانونی.”

سابق NBC News خبرنگار رونان فارو نیز نامزد دریافت جایزه برای پادکست خود را بر اساس کتاب پرفروش خود را, “بگیر و بکش” است که تولید شده توسط آناناس Street Studios, یک بخش از Radio.com و شیشه ای کانن, Inc.

موجود در سی ان ان نامزد شد سی ان ان فیلم’ “آپولو 11” در مستند دسته در حالی که HBO نیز تحت سی ان ان شرکت مادر WarnerMedia به دست آورده یک انتقادی-تحسین “چرنوبیل” بر اساس سال 1986 فاجعه در نیروگاه هسته ای چرنوبیل در اوکراین است.

PBS 11 نامزد شامل یک “نقطه: اختراع فردا.” در این فیلم با توجه به توضیحات از غیر انتفاعی ایستگاه “پرشور, نوجوان مبتکران از سراسر جهان ایجاد برش لبه راه حل برای مقابله با جهان تهدید های زیست محیطی—یافت در سمت راست در پشت حیاط خود را—در حالی که مرور در شک و تردید و ناامنی که علامت بلوغ.”

Peabody جوایز راه اندازی شد در سال 1941 و نام آمریکا نیکوکار و تاجر جورج پی بادی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>