Paytm پرداخت بانک و گزارشات ₹29.8 کرور سود خالص برای FY20

بنگلور: Paytm پرداخت بانک با مسئولیت محدود (PPBL) ارسال شده سود خالص 29.8 کرور برای سال مالی 2019-20 از 19.2 کرور از یک سال پیش با توجه به افزایش خرید مشتریان در شهرهای کوچکتر و روستاها.

این گزارش درآمد حاصل از 2,100 کرور برای FY20 نسبت به 1,668 کرور در آخر سال مالی.

PPBL گفت: آن را تسهیل کرده است بیش از 485 کرور معاملات به ارزش 4.6 لاخ کرور در FY20.

آن افزایش یافته است و آن حساب جاری و حساب پس انداز (CASA) پایگاه به بیش از 58 میلیون دلار کمک کرد که آن دو خود را سپرده در حساب های پس انداز به بیش از از 1000 کرور روپیه در سال مورد گزارش نسبت به 460 کرور در FY19.

“در FY20 ما ثبت نام کرده اند رشد در تمام پارامترها از جمله تعدادی از دارندگان حساب پس انداز حساب سپرده ثابت سپرده و معاملات. تمرکز ما همچنان بر راه اندازی محصولات نوآورانه و خدمات برای سرعت بخشیدن به شمول مالی در کشور ما” گفت: Satish Kumar Gupta, مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی (MD و مدیر عامل) از Paytm پرداخت بانک.

PPBL صادر کرده است بیش از 5.8 کرور دیجیتال و کارت های بدهی تا تاریخ و ثبت بیش از 45 لاخ کارت اعتباری معاملات در هر ماه.

PPBL همچنین اعلام کرد راه اندازی آینده از آن کتاب چک تسهیلات را قادر خواهد ساخت که آن دارندگان حساب به منظور چک کتاب آنلاین از طریق نرم افزار.

مصرف کنندگان را ملزم به ها خود را امضا و مدارک در ‘کتاب چک’ بخش, را انتخاب کنید نوع – 10 یا 25 برگ و ارسال درخواست خود پس از پرداخت.

پس از درخواست این کتاب چک تحویل داده خواهد شد در KYC آدرس در عرض 7-10 روز کاری گفت: PPBL در بیانیه ای.

در آوریل PPBL راه اندازی مستقیم, مزایای انتقال (DBT) تسهیلات که در آن اجازه مشتریان برای دریافت مزایای بیش از 400 یارانه های دولتی به طور مستقیم به خود را PPBL حساب پس انداز.

اخیرا این بانک همچنین اعلام کرد راه اندازی ‘پول نقد در خانه’ ویژگی برای ارشد و متفاوت-abled شهروندان در دهلی شورای ملی مقاومت (national capital region) آنها را قادر به جمع آوری پول نقد درخواست خروج خود را از طریق Paytm پرداخت بانک برنامه با مقدار درخواست تحویل در خانه های خود.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>