پاتریک می گوید که او می بیند مسیر فراتر از نیوهمپشایر با وجود کم رای گیری

منچستر N. H. دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار Deval پاتریکDeval PatrickAP قادر به اعلام برنده در آیووا قفقاز تپه 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن پلوسی درآوردن دستکش; DNC می خواهد آیووا recanvass حزبی آیووا نتایج حاوی خطاها و تناقضات: NYT بیشتر در روز جمعه گفت که او معتقد است که او دارای یک مسیر رو به جلو در این مسابقه پس از نیوهمپشایر با وجود کم در حمایت از دولت ملی و نظر سنجی.

“ما یک سازمان در محل در کارولینای جنوبی” فرماندار سابق ماساچوست به خبرنگاران گفت: در یک رویداد در مرکز اسلامی, New Hampshire. “ما در تلویزیون و دیجیتال و تبلیغات وجود دارد شده اند و برای هفته ها در حال حاضر. من شده است در این حالت فقط می خواهم در اینجا در نیوهمپشایر بیش از هر نامزد دیگر.

“ما یک سازمان کوچک در نوادا و چگونه ما به سرعت در حال ساخت است که بستگی دارد به مقدار زیادی در مورد آنچه اتفاق می افتد در اینجا در نیوهمپشایر رک و پوست کنده” او ادامه داد. “من احساس می کنم خوب است. وجود یک مسیر برای من است.”

تبلیغات

پاتریک که وارد مسابقه در ماه نوامبر تلاش کرده است برای به دست آوردن کشش در نظر سنجی از جمله, نیوهمشایر, که در آن او است که به خوبی شناخته شده به عنوان یک سابق انگلستان فرماندار.

یک WBZ/بوستون گلوب/بازرگانی Suffolk دانشگاه نظرسنجی منتشر شده در اواخر روز پنج شنبه نشان داد پاتریک فقط با 3 درصد حمایت در میان رای دهندگان نیوهمپشایر.

او گفت که رسانه ملی است نه چیدن همان داستان او را دیدن بر روی زمین هنگام صحبت با رای دهندگان.

“ما همچنان به کمپین راه من, کمپین و راه من حاکم است که در مورد به عنوان نزدیک به مردم به عنوان امکان پذیر است” پاتریک گفت.

“این برای ما مهم است که ما ضرب و شتم انتظارات در اینجا,” او اضافه شده است. “انتظارات به طور کلی نمی معدن پایین هستند چرا که صاحب نظران و نظرسنجی حفظ گفتن آنها را آنها باید کم باشد. هنگامی که شما در نظر بگیرید که تعداد رای دهندگان مردد حتی این اواخر من نگه داشتن این نکته من دیر نیست برای شما و مردم پاسخ دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید