دهلی نو: بازی گاه به گاه کارگران و خانواده های آنها ریخت مترو شهرستانها در سراسر کشور برای روز سوم در روز دوشنبه باعث حداقل دولت دهلی نو به ارائه دستمزد و اجاره-محل اقامت رایگان به پلاگین گسترش جدید کروناویروس.

بی سابقه جنبش های فقیر در پی سه هفته ملی مستند ادامه داد: مصمم توسط آب بندی از مرزهای دولتی. اما بدبختی اغلب خود را صدها کیلومتر طولانی و خستگی راه رفتن به خانه خود را در شهرها و روستاها بود کاسته توسط مقامات که بنا پناهگاه های موقت.

در سرمایه های ملی پلیس surveilled حرکت جمعی توسط هواپیماهای بدون سرنشین و افسران بر گشت گفت: آنها در تلاش برای متقاعد کردن مهاجران به باقی می ماند در یک مکان.

“ما در حال تلاش برای آموزش مردم به بهترین حد ممکن است. ما در حال تلاش برای ایجاد آگاهی در مورد چگونگی دولت ساخته شده است که مقررات مربوط به مواد غذایی خود را اقامت خود را و چگونه خود را برای اجاره لغو خواهد شد و دولت را برای از دست دادن دستمزد نیز گفت:” یک مقام ارشد پلیس دهلی رسمی.

تیم از پلیس دهلی صحبت شده است به مهاجران به سمت مناطق مرزی مورد “چگونه آنها می تواند قرار داده و خود را بیشتر در معرض خطر و آلوده مردم در روستاهای خود و خانواده نیز هست”.

جنبش آغاز شد که در روز شنبه صید مقامات کردن گارد ادامه داد: با وجود حوادث از افراط. یک گروه از مردان و زنان داشتن ساخته شده راه خود را به اوتار پرادش از دهلی نو پس از راه رفتن را از طریق پنج شنبه و جمعه بودند با اسپری ضد عفونی کننده در بریلی ضلع باعث خشم.

مقامات در شهر انجام یک “پاکسازی دیسک” در گروه آنها به عنوان منتظر در یک ایستگاه اتوبوس. به گفته مقامات دولتی این گروه با اسپری رقیق شده مخلوط هیپوکلریت سدیم است که معمولا مورد استفاده در لباس های شسته شده سفید.

“این انجام شد توسط overzealous کارکنان یا به دلیل ترس از ویروس و یا برای جلوگیری از گسترش آن. منطقه دادرس است مواخذه آنها” گفت: Lav Agarwal, مشترک, دبیر, اتحادیه, وزارت بهداشت.

در ضمن مصرف اگاهی از یک دولت مرکزی سفارش در یکشنبه متحده به اقدام Aam Aadmi Party دولت دهلی نو راه اندازی پناهگاه در سراسر شهر به جای مهاجران که می خواهید به ترک.

در حالی که دهلی نو, وزیر, Arvind Kejriwal, روز یکشنبه به دادگاه تجدید نظر به مهاجران به ترک شهر خود دولت ساخته مقررات مربوط به تغذیه و اسکان مردم در موجود شب پناهگاه و تبدیل بیش از 300 مدارس دولتی به پناهگاه است.

دولت اتحادیه در عین حال گفت: صاحبخانه در سراسر کشور به چشم پوشیدن از اجاره برای دوره مستند. پرداختن به یک جلسه Kejriwal گفت: “پس از یک ماه اگر آنها قادر به پرداخت اجاره بها دولت دهلی نو خواهد آمد تا با یک طرح برای اطمینان حاصل شود که صاحبخانه دریافت اجاره بها با توجه به آنها است.”

در بعد از ظهر دوشنبه مقامات پلیس برخورد با کارگران مهاجر بودند که در حال حرکت در ماهاراشترا منطقه سورت. در کرالا Kottayam منطقه پلیس محلی ثبت موارد در برابر 2,000 مهاجران زیر مقیاس بزرگ اعتراضی توسط کارگران مهاجر.

در حیدرآباد Rachakonda کمیسر پلیس ماهش Bhagwat گفت: “ما در حال حمایت از حدود 3000 نفر از Odisha, West Bengal و مناطق دیگر. آنها در حال حاضر در همان مناطق که در آن آنها اقامت داشتند.”

Pretika Khanna و Neetu چاندرا شارما از دهلی نو شاران Poovanna از بنگلور Nidheesh M. K. از Ernakulam و یونس Lasania از حیدرآباد کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im