همه گیر خواهد سوختگی هند شاخه های سبز از رشد

جهان سازمان بهداشت جهانی ارزیابی خطر قرار داده است این بیماری همه گیر در “بالاترین” سطح جرقه یک مشکل جدید—ترس روان است که لرزاند بازارهای مالی است و به احتمال زیاد به فشار نقدینگی برای شرکت.

“ما باید به درک که اقتصاد هند است که به شدت وابسته به چین است که به نوبه خود حساب برای 20 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی” گفت: Arindam Som یک تحلیلگر در هند رتبه بندی. “اگر رشد اقتصاد جهانی را کند می کند آن را دشوار خواهد بود برای رشد اقتصادی هند به افزایش است,” او گفت:.

“شیوع فوق العاده ای ایجاد کرده است عدم قطعیت با ویروس داشتن فراتر از چین به کشورهایی مانند ایتالیا.”

تا کنون تولید کنندگان محصولات الکترونیک است که به شدت متکی به چین امیدوار بودند که کارخانه ها وجود دارد که تا حد زیادی از سر گرفت ، اما در حال حاضر همه این شرط ها خاموش هستند.

“من می گویند که حدود 90 درصد از کارخانه خارج ووهان (بیماری epicentre) دوباره باز شده اند اما آنها عامل در حدود 30 ٪ -40 ٪ از ظرفیت زیرا آنها به اندازه کافی ندارد و کارگران” گفت: Vinod Sharma مدیر عامل Deki الکترونیک و رئیس کنفدراسیون صنعت هند را (CII) الکترونیک کمیته. “تا به حال ما از دست رفته بر عرضه یک یا دو مورد اما در حال حاضر ما در حال وارد شدن به یک دوره حیاتی” Sharma اضافه شده است.

آیتم های الکترونیکی مانند گوشی های تلفن همراه و حتی منابع از موتور و کمپرسور برای ماشین لباسشویی روبرو هستند اختلال. سازندگان دارو و کود شرکت خواهد شد و در صورت کمبود قریب الوقوع اگر این وضعیت حل نشده به زودی مدیران صنعت گفت.

Disruption in import of raw materials and components has hurt the pharma, telecom, electronics and auto sectors the most (Graphic: Sarvesh Kumar Sharma/Mint)
اختلال در واردات مواد اولیه و قطعات است صدمه دیده داروسازی مخابرات و الکترونیک و خودرو بخش ترین (گرافیک: Sarvesh Kumar Sharma/نعناع)

نسخه گسترش یافته از این گرافیک دیده می شود در اینجا

وجود دارد همچنین تعمیق نگرانی در تامین قطعات خودرو از کشورهایی مانند چین است. “وضعیت در حال تغییر است هر روز” که به معنی “ما باید خیلی بازی آن را توسط گوش” گفت: Vikram Kirloskar, CII رئیس جمهور و معاون رئیس Toyota Kirloskar موتور Pvt. Ltd. این شرکت توانسته است با مدیریت این وضعیت اما تاثیر خواهد متفاوت باشد برای دیگر خودرو سازان, او گفت:.

انجمن, هندی, جعل صنعت (AIFI) در بیانیه ای گفت که چین برای حساب 27 درصد از هند خودکار جزء واردات است.

S. Muralishankar رئیس جمهور AIFI گفت که جعلی و ساخته شده بوسیله ماشین قطعات فلزی سنگین هستند و تنها می تواند حمل به هند است. “دریا حمل و نقل در حال معلق تا اطلاع ثانوی و باربری هوایی برای قطعات سنگین گران است. تولید کنندگان خودرو در حال پیدا کردن آن دشوار است برای برنامه ریزی تولید فراتر از موجودی در دسترس به آنها گفت:” برآورد که هند تولید خودرو در ماه مارس می تواند آمار تا 20%.

یک ریموند بست هند Pvt. Ltd محلی واحد از فرانسه تامین کننده قطعات کوچک از قبیل کانکتور و بست است airlifting قطعات از کارخانه خود در چین در ژنجینگ.

“اختلال در تهیه قطعات از چین نیز فرصتی برای هند تامین کنندگان به عنوان همه مهم جهانی تولید کنندگان خودرو در حال حاضر انجام ارزیابی ریسک با زنجیره تامین که پایین آمد توفنده به علت این بیماری همه گیر” یک مدیر ارشد در یک موتور جزء تامین کننده گفت: به شرط ناشناس ماندن.

برای کاهش درد از صنعت محلی دولت معرفی کرده است اقدامات مانند round-the-clock پورت گواهی عدم سوء پیشینه کالا. هنوز واردات حیاتی ورودی مانند عمده مواد مخدر باقی می ماند نگران نباشید.

یک مقام ارشد دولت گفت: به شرط ناشناس ماندن گفت که حمل و نقل هوایی وزارت در حال کار بر روی یک پیشنهاد برای تهیه شش تن از مواد فعال دارویی (APIs) برای Cipla از چین است.

“اکثر API تولید کنندگان در چین در حال کار در ظرفیت کامل اما کار ناقص و حمل و نقل در آینده” Cipla جهانی chief financial officer, قیدار, Upadhye گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

“ما برخی از سهام که ما حفظ آمد که دستی در طول این اورژانس است. هر آنچه که فروشندگان در حال حاضر تولید ما درخواست آنها را به کشتی” او گفت:. “همانطور که از در حال حاضر هیچ مشکلی از نظر API موجودی اما در یک ماه یا یک ماه و نیم اگر گیاهان در چین عمل نمی به طور کامل پس از آن وجود دارد ممکن است یک موضوع است.”

Biocon رئیس Kiran Mazumdar شاو گفت: اگر چین باقی می ماند بسته به مدت زمان طولانی آن باعث خواهد شد عظیم خسارت به مواد مخدر محلی سازان.

شایان Ghosh, Amit Panday, Leroy لئو Rhik Kundu, Prasid بانرجی و شاران Poovanna کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>