همه گیر سایه جشنواره: به عنوان خواهر و برادر خودداری از بازدید از هر یک از دیگر “rakhi’ کسب و کار طول می کشد یک ضربه

Raksha Bandhan یا Rakhi یکی از شمال هند بزرگترین جشنواره است که تنها سه روز دور و او را موفق به فروش حتی یک rakhi’.

ساعت آویزان سنگین یک لغزش به دیگری بدون یک روپیه به دست آورده هل دادن 42-year-old ‘rakhi’ فروشنده در اوتار پرادش را Ghaziabad شهر بیشتر به penury.

“وجود ندارد بسیار به انجام. هیچ کس آمده است به خرید هر چیزی تا کنون,” او گفت: dejectedly مادران بار دیگر رنگارنگ موضوعات او از همه منابع ،

به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه گسترش آن در سراسر کشور این است که یکی Rakhi, جشنواره که جشن خواهر و برادر اوراق قرضه که در آن بسیاری از برادران و خواهران نخواهد بود جلسه در خانواده بزرگ و احزاب و یا حتی ناهار و شام.

ممکن است وجود دارد برخی از مجازی جشن اما zing از دست رفته است و منجر به سیاه فصل برای فروشندگان مانند Rajbala و کسب و کارهای کوچک است که امید به ایجاد برخی از پول به جزر و مد را بیش تاج بحران است.

“قبل از آن زنان خواهد برای یک پیاده روی در شب و توقف فروشگاه برای خرید ‘rakhis’. این بیماری از بین برد تا ما به طور کامل” Rajbala شده است که فروش ‘rakhis’ به صورت 15 سال گفت: PTI.

پس از چهار ماه از مستند, ترس از ابتلا به عفونت اجرا می شود عمیق تر از همیشه است.

“من خواسته اند برادران من به کراوات ‘roli’ موضوع از طرف من. هیچ راهی وجود دارد ما می رویم به خطر هر یک از دیگر خانواده ها در این ایام با مراجعه به آنها گفت:” Chhaya سینگ محقر در Ghaziabad.

او همچنین هیچ اعتماد در خرید آنلاین. “چه کسی می داند که چگونه بسیاری از دست “rakhi’ را از طریق قبل از رسیدن به برادر من. من فکر نمی کنم آن را بی خطر است” Singh اضافه شده است.

آمریتا مهتا یک گورگان بر اساس آن حرفه ای به طور معمول سفر به جیپور برای دیدار با برادرش در روز است. اما در این سال نیست.

“من نگران بازدید از برادر من در جیپور. من فرستاده اند ‘rakhis’ به برخی از عموزاده و گفت بقیه به کراوات یک خود را به” مهتا گفت.

بی میلی سینگ و مهتا به مناسبت روز عذاب جادوها برای فروشندگان مانند Rajbala.

و آنها تنها یک دندانه دار در جشنواره چرخ.

Pepaa یک کاغذ بازیافت محصول شرکت به طور معمول دریافت 15,000 سفارشات برای آن plantable ‘rakhis’ (با دانه). در این سال تعداد پایین آمد به کمتر از 5000.

راه اندازی معاملات در طبیعت دوستانه محصولات مانند plantable کاغذ فتوکپی حمل کیف و تقویم و آن “rakhis’ با هدف توسعه پایدار در جشنواره بودند یک ضربه بزرگ است.

“هر سال ما گزارش پرتاب دور از هشت میلیون rakhis در سراسر کشور پس از جشنواره است. با سرمایه گذاری در یک plantable rakhi شما می توانید محیط نفع” کویمباتور-بر اساس کارآفرین Divya شتی گفت: توافق هسته ای بیش از تلفن.

اکثر شرکت های بزرگ دفاتر بسته شده و با آن یک تکه بزرگ از درآمد از دست رفته است که آنها بخش عمده ای از مشتریان خود را. Shetty به دنبال به جلو به Rakhi به جبران از دست دادن درآمد اما این اتفاق نمی افتد

“در طول چند هفته گذشته بسیاری از مناطق در شهرستانها عمده در سراسر کشور رفته اند دوباره به مستند. وجود دارد هیچ خدمات پیک عامل در آن مناطق. بله فروش آغشته اند در این سال” شتی گفت.

تعداد موارد در هند روز جمعه با عبور از 16 لاخ علامت با یک رکورد تک روز افزایش 55,078 عفونت. تعداد مرگ و میر افزایش یافته است به 35,747 با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت.

با کروناویروس گسترش ادامه دارد چند متحده و بسیاری از شهرستانها یا تمدید مستند و یا اجرا متناوب دوره های سخت مستند.

عدم تقاضا برای Pepaa محصولات دارای یک اثر موج دار شدن, شتی گفت.

راه اندازی شده توسط یک تیم از بیش از 800 کشاورزان و بیش از 100 زن که محصولات.

“این مستند را ترک کرده است بسیاری از افراد بدون شغل و منابع اما ما مطمئن ساخته شده است که ما حداقل می تواند کمک به کسانی که در حال کار با ما در هر راه ما می توانیم. محصولات ما حمایت بسیاری از مردم از روستایی در پس زمینه از همه چیز این است که جامعه ساخته شده است. من می دانم که این بسیار است اما هر کمی کمک می کند, من حدس می زنم,” او گفت:.

به همین ترتیب حتی اگر کسب و کار بوده است “بسیار بد” برای جیپور مبتنی بر راه اندازی 21Fools آن است که تلاش برای ایجاد آنچه ضروری است و لازم است — پنبه ماسک و ‘rakhis’ — برای نگه داشتن صنعتگران و کشاورزان و گروه خود کمک (SHGs) مشغول اند.

“پس از مه که بسیار بد است. به دلیل مستند ما تا به حال به طور کامل بسته کارگاه آموزشی به مدت سه ماه. پس ما majorly به شرکت های B2B و از آنجا که هیچ کس در جریان بوده است به دفاتر ما متوجه وجود ندارد ممکن است هر فروش برای چند ماه آینده” گفت: Divyanshu Asopa بنیانگذار و مدیر عامل شرکت 21Fools.

معاملات این شرکت در دانه محصولات کاغذی مانند دعوت عروسی زیر لیوانی, تقویم و دوستدار محیط زیست میز سازمان.

کار با حدود 50 نفر از جمله برخی از صنعتگران از Sanganer چند SHGs و ارگانیک کشاورزان از, Madhya Pradesh, تدارکات شده اند یکی از بزرگترین موانع این سال است.

“آن شده است دست و پا گیر در طول و پس از این مستند. تا در حال حاضر ما در حال مبارزه بر اساس روزمره به دریافت ‘rakhis’, اعزام “rakhi’ در زمان. ما ‘rakhis’ از روستاهای مختلف در اطراف جیپور به کارگاه ما. آن در حال حاضر طول می کشد پنج هفت روز است.

“و حتی پس از اعزام بسیاری از سفارشات در حال گرفتن لغو بر اساس روز به روز به دلیل بسیاری از شهرستانها رفته اند دوباره به مستند” Asopa گفت.

با وجود نصب مشکلات این شرکت موفق به ارسال 3,000 سفارشات تا کنون.

“من فکر می کنم ما در حال انجام یک کمی بهتر از حد انتظار” امیدوار Asopa گفت.

Rakhi جشن گرفته بودن در آگوست 3.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر