همه گیر پدر و مادر با تنها فرزند

از آن شده است بیش از سه ماه پس از 11 سال دیده می شود یکی دیگر از کودک است. مانند بسیاری از کودکان در این کشور بوده و محدود به خانه. Playdates حتی در حال حاضر, به عنوان مستند برطرف شوند از این سوال.

به عنوان تنها فرزند او استفاده می شود به نگه داشتن خود را اشغال کردند. کتاب لگو, بازی, توسط, خود, همه در خدمت به پر کردن روز های بی پایان. “آنچه که من باید انجام دهید در حال حاضر ؟” مناجات به زودی به صورت جدی آغاز شد ، او از دست رفته اما او از دست دادن فیزیکی از ملاقات با کودکان دیگر. برای مقابله با این کار ما انجام شده است ساختگی مسابقات کشتی و بوکس.

تنها-کودکان در سراسر هند در حال مقابله با سلول انفرادی در راه های مختلف. گورگان مبتنی بر شاعر Sahana احمد nine-year-old daughter حال تولد او دو هفته به مستند. “چند روز اول سپری شد و توضیح داد که چرا نمی توانیم دعوت دوستان خود را و او تا به حال یک زوم حزب با آنها در روز بزرگ می گوید:” احمد.

کلکته-بر اساس Vinita Garg می گوید: مستند شده است رهایی بخش برای او هفت ساله و “بدتر برای من”. نویسنده اذعان می کند او در ابتدا خوشحالم که در برچیدن ساختار و روال. “ما را به راه رفتن با هم در تراس, مطالعه, تماشای فیلم. فقط به عنوان خستگی شده و به مجموعه در آنلاین مدرسه آغاز شد به طوری که کمک کرده اند.”

@momwearsprada on Instagram

@momwearsprada در Instagram

مکالمات در اطراف Covid

برای بنگلور-بر اساس کتاب ویرایشگر گانش Vancheeswaran او نه ساله بود کنجکاو در ابتدا بدانید که چه مستند و Covid-19 همه چیز در مورد. “او کمی نگران نیست که قادر به رفتن به طبقه پایین را به بازی و در ملاقات با پدربزرگ و مادربزرگ خود زندگی می کنند که در چنای. ما تا به حال تعدادی از مکالمات در مورد اینکه چرا این مهم است به ماندن در خانه” او می گوید.

روانشناس Trishna Agarwala می گوید صحبت کردن با کودکان در سطح خود را مفید است. “به آنها اطلاعات می توانید آنها را هضم کند. این مهم است که به همدردی و اعتبار احساسات خود را. اجازه دهید آنها را می دانیم که این طبیعی است که احساس اضطراب است.” بچه ها نیز ممکن است بی سر و صدا نگران پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ در حال سقوط بیمار در این زمان. “آنها ممکن است نگرانی در مورد آنچه اتفاق می افتد به آنها را اگر پدر و مادر مریض است” او اخطار می دهد. “صحبت کردن با آنها در مورد آنچه اتفاق می افتد در چنین وضعیتی است. این کاهش اضطراب است. اجازه دهید آنها را می دانم که بزرگسالان باید یک طرح در محل.”

نوجوان صحبت می کنند

کودکان نیاز به دیگر کودکان به بازی با به یاد بگیرند که چگونه به مذاکره و سازش. “این مستند دوره دور گرفتن این فرصت های حیاتی. این ممکن است به خصوص در کودکانی که خجالتی هستند و که ممکن است چسبیده حتی سخت تر به پدر و مادر خود را” توضیح می دهد که Agarwala.

Vinita Garg’s husband giving their son a haircut

در صورت عدم وجود خواهر و برادر یا پدر و مادر نامیده می شود به دو تا به عنوان همبازی. سوال این است که پدر و مادر کافی جایگزین? “خانواده ها با کودکان تنها انجام یک کمی سخت تر مقابله می گوید:” Garg و اضافه میکند: “شما در پیدا کردن راه های اطراف آن ، پسر من است مولد مشغول به خوبی بخشی از روز است. من با او شوهر من است او را آموزش شطرنج و برنامه نویسی.” اگر شما در حال رفتن آنلاین Agarwala توصیه می کند تلاش چیزی فعال مانند پانتومیم, pictionary یا داستان سرایی.

در حالی که کودکان ممکن است خوش آمدید اضافی توجه والدین و نوجوانان و یک داستان متفاوت است. با مدرسه به علاوه یک برنامه گیج کننده به عنوان یک دولت و در سطح ملی فوتبالیست Thaïs Mascarenhas, 15, است که معمولا بسیار شلوغ است. “هنگامی که خبر قرنطینه برای اولین بار بیرون آمد من هیجان زده شد چون در آن زمان من تا به حال امتحانات بود و من دعا آنها را لغو و آنها را” او می گوید. “من لذت بردن خودم در خانه به خصوص نداشتن زود بیدار برای مدرسه. من نگه داشتن در تماس با دوستان در رسانه های اجتماعی. چیزی که من از دست وحشتناکی فوتبال است.”

مانند پسر من Mascarenhas داده نشده است, مدرسه فکر دوم بیش از تابستان است. “من واقعا فکر می کنم در مورد مدرسه تا امروز که من و مادرم رفت و به انتخاب کنید تا کتاب های من و من با چند تا از دوستان من,” او می گوید:, و اضافه کرد که او سگ خود را برای شرکت ، “فرانکی است که همیشه وجود دارد برای قرار دادن یک لبخند بر روی صورت من. Mama اشاره به او را به عنوان برادر من.”

Blogger Harpreet Suri with her son

بحث آن را

وجود دارد مطالعات نشان می دهد که چگونه کودکان کرایه زمانی که آنها به دور از دیگر کودکان برای مدت طولانی از زمان. تک فرزند خانواده ما صحبت گاهی اوقات مبارزه با خواسته برای توجه والدین و گناه می شود در خرد کردن. “من می دانم پسر من نیاز به یک همبازی و من سعی می کنم بهترین من به تعامل با او را در خود جهان را به این باور می گوید:” Garg.

Agarwala توصیه می کند که پدر و مادر برای هدف کیفیت بیش از کمیت است. “اگر شما در عجله برای بار اجازه دهید کودک خود را می دانید زمانی که شما در دسترس خواهد بود به بازی با. هنگامی که شما در حال بازی اجتناب از اخذ پریشان.”

Journalling ممکن است کمک به تمرکز افکار بر روی صفحه. زمانی که مستند آغاز شد پسر من نوشت: هر شب با انتقام. آن را کاهش داد خود را از سردرگمی در مورد کم منابع غذایی و عدم اطمینان از آنچه که قرار بود. او هنوز هم مجلات اما ظاهرا شبانه اش یادداشت ها در حال حاضر همه چیز در مورد فوتبال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>