همه گیر مانع خانه از عبادت به عنوان وفادار ماندن صفحه اصلی

خانه عبادت در سراسر ایالات متحده به طور فزاینده ای نگران کاهش حضور و درآمد به عنوان coronavirus همه گیر در یکی از شلوغ ترین مذهبی ماه از سال است.

اکثر سازمان های مذهبی در این کشور رفته اند به طور کامل مجازی, ارتباط با پیروان خود را به بیش از سیستم عامل های ویدیویی مانند زوم و اسکایپ.

اما رهبران می گویند دیجیتال معنوی جلسات عدم نشانه های چهره به چهره و تجربه است که می تواند مانع از کمک های مالی.

تبلیغات

“فقط مانند کسب و کارهای کوچک, [کوچک کلیساها] به ویژه آسیب پذیر به یک تجربه شبیه به این” حق Rev. Mariann ادگار زمانی مشخص اسقف اسقف نشین اسقفی در واشنگتن گفت: تپه.

این بیماری همه گیر در می آید به عنوان مسیحیان را در هفته دفاع مقدس و پیش از تعطیلات عید فصح یهودیان. مسلمانان نیز در فرآیند آماده سازی برای ماه مبارک رمضان آغاز می شود که در شب مارس 23.

بالا مشخصات تعطیلات به طور معمول علامت یک دوره افزایش حضور و نامزدی در خانه عبادت است که اغلب منجر به یک مزیت در درآمد.

“مسلمانان به طور کلی به بسیاری از کمک های مالی خود را در طول ماه مبارک رمضان از آنجا که ما معتقدیم که با دادن صدقه در ماه رمضان شما را که نعمت برای دادن صدقه در حال ضرب” گفت: ابراهیم هوپر ملی ارتباطات و مدیر شورای آمریکایی-روابط اسلامی.

“این رفتن به یک مسئله برای همه” هوپر اضافه شده است.

اقتصاد نیز به احتمال زیاد به تلفات در بسیاری از نمازگزاران به عنوان بیکاری به شدت افزایش و حقوق ها را کاهش دهد.

دادن مالی اغلب سوخت عملیات یک خانه از عبادت از جمله برای مرکز نگهداری تجمعات و توسعه جامعه.

تبلیغات

بیش از 50 درصد از شبان گفت: دادن مالی بود “به طور قابل توجهی پایین” در حالی که چهار نفر از پنج گفت: این پایین تر بود با توجه به یک نظرسنجی انجام شده توسط انجیلی رای گیری شرکت Barna ،

“مانند یک کسب و کار محله به نگاهی به آنچه در اولویت هستند” گفت: پدر دومینیک Peridans پیشوا در کلیسای عروج و سنت اگنس یک کلیسای اسقفی در واشنگتن “هنگامی که شما باید برای سفت رشته کیف پول شما باید تصمیم بگیرید که چه چیزی مهم تر است به پرداخت ؟ چه می شود, دوم, سوم, ردیف, چه ما قرار داده نگه دارید ؟ ما نیاز به انجام این کار است.”

حدود 80 تا 100 نفر به طور معمول پر pews در معراج و سنت اگنس به طور متوسط پنج شنبه, کمک می کند که پرداخت این کلیسا ماهانه هزینه بهره برداری از $62,000.

تاثیر از coronavirus نیز تهدید مالی رفاه جامعه یهودی مراکز (JCC) که در خدمت به عنوان یک نقطه کانونی برای بسیاری از جوامع یهودی.

“دیگر این دوره از بسته شدن بیشتر JCCs در حال رفتن به furloughing یا تخمگذار کردن اکثریت زیادی از کارکنان خود را و تلاش برای حفظ اسکلت خدمه که اساسا حفظ خواهد کرد این عملیات برای بازگشایی هنگامی که ما در نهایت رسیدن به طرف دیگر” گفت: Doron کراکوف مدیر JCC Association of North America.

هنوز کراکوف گفت که فردی کنیسه ممکن است به احتمال زیاد عایق از مالی فوری تاثیر بحران.

JCCs همراه با فردی کنیسه ها و کلیساها و مساجد واجد شرایط برای وام از اداره کسب و کار کوچک (SBA).

و در حالی که این وام ممکن است به اندازه کافی برای کمک به این سازمان تعدادی از ایمان جوامع در حال گزارش برق امید در میان دوره تلاش.

“ما در حال یادگیری این است که در حالی که ما از نظر فیزیکی از هم جدا ما هنوز هم می تواند از نظر معنوی متصل” گفت: خاخام جرمی Wiederhorn از محافظه کار کنیسه در وست پورت. “بیشتر مردم را در شرکت ما خدمات آنلاین و برنامه های از همیشه قبل از است که قطعا یک پوشش نقره ای.”

جوامع یهودی که به طور معمول در تماس نزدیک در طول تعطیلات عید فصح را برای تنظیم برنامه های خود را در بسیاری از موارد فوق در فرد و عید فصح seder به نفع بیشتر صمیمی مجازی جمع آوری است.

خاخام رابرت توبین از b’nai شالوم در West Orange, New Jersey, برنامه ای برای ارسال یوتیوب آموزش برای عضو به دنبال یادگیری چگونه به نگه داشتن خود را seder.

تمام خدمات در کنیسه از جمله شبات و کسانی که در اطراف فصح منتقل شده اند به زوم.

“ما در حال حمایت از هر یک از دیگر و قوی تر به عنوان یک نتیجه” توبین گفت.

برای Mulisms پنج نماز روزانه, همچنین شناخته شده به عنوان مقدمات می توان در خانه انجام می شود. مرکز اسلامی نیوهمپشایر (ISNH) واقع در Manchester, N. H. کرد برای کاهش عدم وجود یک فرد در جماعت از طریق هفتگی جلسات آنلاین با محلی اسلامی.

“آنها قادر به اشتراک گذاشتن برخی از مذهبی به نفع برخی از یادآوری صحبت در مورد متون دینی مقید آن را به عقب به زمان و همه گیر ما تحت” Sheraz رشید وزیر ISNH امنا گفت: تپه. “و مردم کاملا آن را دوست دارم” او گفت:. “در واقع در someways مردم پیش بینی آن است.”

“اگر ما هر گونه مشکلات فنی کسی خواهد بود ‘بدون نیاز دارم به آنها را بشنود. من نیاز به دیدن کسی. این است که نوع از چیزی. آن را تبدیل به یک ضرورت در این وضعیت” رشید اضافه شده است.

علاوه بر این ISNH ایجاد یک جمع آوری کمک های مردمی کمیته به عنوان جدا از مسجد COVID-19 تیم مدیریت بحران.

“جامعه ما قطعا برای تحویل ماه گذشته” رشید گفت. “ما قادر به پوشش اجاره با استفاده از وردپرس کمپین.”

در جامعه مسیحی کوچکتر کلیساها نیز در حال حرکت به یک فضای مجازی است.

“ما در حال حرکت آنلاین تر از ما همیشه می خواهم که در غیر این صورت” Peridans گفت. “برخی از آن باقی خواهد ماند و من فکر می کنم به خاطر مردم است که تبدیل خواهد شد بیشتر آشنا از آن است. و آن است که یک راه برای زندگی معنوی و روحانی ما به تغذیه مرتب کردن بر اساس در میان است.”

“اما هیچ چیز نمی تواند جایگزین واقع شدن با هم,” او اضافه شده است.

تبلیغات

Rev. ادگار زمانی مشخص به ریاست یکشنبه نخل توده در غیر منتظره ای خالی کلیسای جامع ملی در هفته گذشته.

واشنگتن نقطه عطفی خواهد بود بسته بندی شده در هر یکشنبه نخل که نشانه شروع هفته دفاع مقدس در مسیحی فصل از لنت است. به جای ادگار زمانی مشخص ریاست همراه هشت نفر دیگر در دوربین شرکت کنندگان از جمله یک مترجم زبان اشاره همه لحاظ اجتماعی فاصله گرفته.

اما کلیسای جامع فضای مجازی شد بسته بندی شده, نقشه کشی بیش از 70000 نمایش ها که از صبح روز سه شنبه.

“ما در مورد ورود به هفته دفاع مقدس که مربوط به عید فصح در یهودیت و این داستان از محاکمه و شور و مبارزه” ادگار زمانی مشخص گفت. “ما آنها را بخوانید و ما آنها را تجربه عمیقا در راه های مختلف که از آن صحبت می کند به ما فوری زندگی کنیم.”

“این بار که سنت های معنوی برای,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>