همه گیر نیروهای شرکت govts به اتخاذ اتوماسیون

دهلی نو:
به عنوان covid-19 رانده مستند مردم نگه می دارد در داخل خانه کسب و کار به دنبال در اتوماسیون به عنوان یک راه حل برای ادامه روز به روز عملیات. در یک پست بر روی وب سایت خود و تحقیق و مشاوره و مشاوره شرکت Zinnov وجود دارد گفت: بیش از 35 جدید از موارد استفاده از رباتیک اتوماسیون فرآیند (RPA) به دلیل بیماری همه گیر.

شرکت های مانند اتوماسیون در هر نقطه و UiPath که هر دو کار در RPA فضا می گویند که آنها در حال دیدن افزایش کسب و کار و بهره از مشتریان موجود, در حالی که همچنین کسب و کار جدید.

“ما نه تنها شاهد افزایش تصویب اتوماسیون در زمان واقعی بلکه دیدن با استفاده از موارد توسعه یافته و روزانه در بیشتر سازمان ها و بخش های چرخش به سمت اتوماسیون با جدیت و قصد” گفت: Manish Bharti رئیس جمهور UiPath هند و جنوب آسیا انجمن برای همکاری های منطقه ای (سارک).

Bharti به عنوان مثال برج جوزا, روغن های خوراکی, یک شرکت که تولید کننده روغن های خوراکی و چربی است که با استفاده از RPA برای اطمینان از سفارش فروش و مدیریت تداوم کسب و کار.

از سوی دیگر سازمان غیر انتفاعی سانکارا چشم بنیاد با استفاده از فن آوری اتوماسیون به روند حقوق کارمند.

سهامداران می گویند که بانکی, خدمات مالی و بیمه بهداشت و درمان خرده فروشی و بخش های تولید باقی می ماند و بخش های مهم در صنعت است.

این بخش در حال حاضر با استفاده از انواع فرآیندهای خودکار و در حال حاضر نیز به دنبال در آینده تصحیح از طریق اتوماسیون در حال حاضر.

برخی از دولت های ایالتی نیز به دنبال RPA برای اطمینان از عملکرد صاف در راه بزرگ در حالی که بازیکنان دیگر نیز در آینده.

“ما در حال حاضر مشغول به کار با سه دولت های ایالتی و در حال کار با سه-چهار متحده برای کمک به مقابله دولت-اطلاعات گسترده ای از مردم قرنطینه” گفت: Bharti.

“بسیاری از رباتها استفاده می شود در covid وضعیت خود از جمله دولت و بیمارستان و دارو. که فوری بخشی از این بحران گفت:” میلان ست, معاون اجرایی رئیس جمهور IMEA اتوماسیون در هر نقطه.

“بخش دوم است طبیعی که در آن مشتریان می آیند و به ما با دو می پرسد کوتاه مدت و بلند مدت,” او گفت:.

شرکت های در حال درخواست برای اتوماسیون برای فعال کردن کار از خانه و مدیریت covid داده ها در کوتاه مدت اما همچنین در مورد صحبت کردن طولانی مدت مدل ست گفت. هدف آنها به طور خودکار فرآیندهای حیاتی هستند و حتی با توجه به توسعه رباتها که ممکن است استفاده نمی شود مگر اینکه اضطراری مطرح می شود.

یک بانک بزرگ است که با این نسخهها کار با اتوماسیون در هر نقطه گفت: این شرکت برای ایجاد رباتها برای بسیاری از فرایندهای حیاتی.

این بانک گفت که آن را می خواهد چنین رباتها ایجاد شده و حتی اگر از آنها استفاده می شود برای دو سال آینده, اما می خواهد به آماده برای مواقع اضطراری است.

“آن را تقریبا مانند یک کیت اضطراری شما در حفظ و در خود کارخانه تفکر است که شما هرگز نمی خواهید از آن استفاده کنید اما اگر شما واقعا به آن نیاز دارید را در دسترس گفت:” ست.

با توجه به Sajesh Gopinath از آن شرکت خدمات UST جهانی سازمان “تلاش برای دیدن” اگر اتوماسیون می تواند کمک به مدیریت “دراز مدت جریان نقدی و فشار هزینه”.

اتوماسیون در نظر گرفته شده برای زنجیره تامین بهینه سازی زیرساخت های بهینه سازی هزینه و بیشتر برای کمک به سازمان های مقابله با قریب الوقوع slowdowns و زیان. Gopinath است مدیر کل UST SmartOps که ارائه هوشمند اتوماسیون فرآیند برای شرکت های بزرگ در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>