همه گیر می تواند کمک به هند رفع آن, بهداشت و درمان, مادون

Coronavirus همه گیر ممکن است به عنوان یک بیدارباش برای غیر این صورت undisciplined سیستم بهداشت و درمان در هند. در دوره عادی از سرمایه گذاری است که دولت در حال حاضر در حال ساخت در بهداشت و درمان گرفته اند ممکن است سال است. نعناع طول می کشد نگاهی به وضعیت.

آنچه دولت از ما عمومی بهداشت و درمان?

هند هزینه های بهداشت و درمان است که 3.6 درصد از تولید ناخالص داخلی کمترین میزان در میان کشورهای در حال توسعه. اغلب بودجه اختصاص داده شده به دولت برای بهداشت و درمان در حال unutilized و یا مورد استفاده قرارگرفته است. خصوصی, بهداشت و درمان ارجح برای کیفیت و پر هزینه است و در نتیجه از رسیدن به فقیر. بيمارستان های دولتی باید 713,986 تخت در کل یا 0.6 تخت به ازای هر 1000 بيمار. وجود دارد کمبود مراکز بهداشتی و درمانی اولیه و جامعه بهداشت و درمان مراکز 22 درصد و 30 درصد بود. روستایی سیستم بهداشت و درمان شده است رنج می برند از کمبود دارو و ابزار و همچنین بهداشت و درمان کارگران و اغلب فاقد حتی امکانات اولیه.

در خارج از جیب هزینه های بهداشت و درمان بالا ؟

خارج-از-جیب (OOP) هزینه های متحمل شده اند به طور مستقیم توسط فرد پرداخت می شود و برای سلامت ارائه دهنده خدمات بدون هر گونه کمک از یک شرکت بیمه و یا دولت است. هند (62.4%) رتبه بالا در این مماس برابر میانگین جهانی (18.55%) رانندگی میلیون ها نفر را به فقر هر سال است. در حالی که هیچ یک توقف راه حل, دولت, دولت می تواند در نظر OOP به عنوان یک شاخص از خود سیستم بهداشت و درمان عملکرد. ارائه مراقبت های بهداشتی با کیفیت در هزینه مقرون به صرفه و جامع پوشش بیمه سلامت برای گروه های آسیب پذیر هستند و نه ایده های جدید اما هنگامی که به دست آورد می تواند یک تفاوت بزرگ را.

Graphic: Paras Jain/Mint
گرافیک: Paras جین/نعناع

آنچه که دولت استراتژی در شرایط فعلی?

دولت تحمیل کرده است و سخت در سراسر کشور مستند به محدود کردن گسترش ویروس و تلاش برای ارتقاء زیرساخت های بهداشت و درمان به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. اولویت های جدید شامل تخت, استخدام از پزشکان در قرارداد بالاتر از ظرفیت بخش های مراقبت ويژه و تلاش برای دیدار با تقاضا از هواکش و تجهیزات حفاظت شخصی.

فراموش بیمارستان ها به اندازه کافی هواکش?

هند حدود 45,000 هواکش. تجارب جهانی نشان می دهد که 5-10 ٪ از covid-19 بیماران نیاز به یک پشتیبانی می کند. به عنوان همه فن نمی تواند بیرون کشیده و از واحد مراقبت های ویژه این شماره است که در دسترس نخواهد بود به اندازه کافی. ثابت واردات پایه هواکش بعید است که به عنوان جهانی زنجیره تامین در حال تیره و تار اما تولید کنندگان محلی در حال ramping تا تولید خود را با ظرفیت. حتی پس از بازگشت به حالت عادی هند خواهد نیاز به این فن برای درمان بسیاری از شهروندان که دچار بیماری های تنفسی.

وجود دارد به اندازه کافی پزشکان برای بیماران ؟

هندوستان است 0.8 پزشکان برای هر 1000 بيمار نسبت به 4.1 در ایتالیا; هنوز هم دومی تا به حال به را انتخاب کنید که به ارائه درمان به زمانی که وضعیت بدتر شده است. تعداد پزشکان نمی تواند در کوتاه مدت اما پیراپزشکی کارگران می تواند آموزش دیده برای نظارت بر فشار خون و یا چک معمول را به بار کردن پزشکان است. همچنین بیماران مبتلا به بیماری های دیگر ممکن است نیاز به بستری شدن در بیمارستان. در چنین مواردی استفاده از پزشکی از راه دور باید تشویق شوند.

Jhoomar مهتا است دهلی نو-توسعه مبتنی بر سرمایه گذاری مشاور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>