پاکستان هشدار coronavirus را به اوج در بیش از یک میلیون نفر

پاکستان و وزیر برنامه ریزی یکشنبه هشدار داد که تعدادی از coronavirus موارد در کشور می تواند دو تا پایان ماه ژوئن و در اوج بیش از یک میلیون عفونت فقط یک ماه بعد.

هشدار از برنامه ریزی وزیر Asad عمر می آید به عنوان بسیاری در این کشور همچنان به چشم پوشی از راهنمایی های اجتماعی فاصله بهداشت و دیگر اقدامات برای مقابله با این بیماری است.

پاکستان در حال حاضر تایید کرده است حدود 140,000 موارد COVID-19 با مرگ و میر نزدیک شدن به 2,700.

مقامات ramped تا تست اما این با این وجود باقی مانده است بنابراین اعداد حقیقی هستند تصور می شود بالاتر است.

“برآورد کارشناسان می گویند تعداد موارد تایید شده می تواند تا 300,000 تا پایان ماه ژوئن اگر ما نگه داشتن در نقض دستورالعملهای عملیاتی استاندارد (standard operating procedures) و در نظر گرفتن مشکل به آرامی گفت:” عمر است که کمک به هماهنگی دولت coronavirus پاسخ.

“ما ترس تعداد موارد تایید شده می تواند تا بیشتر به 1.2 میلیون تا پایان ماه بعدی” او به خبرنگاران در اسلام آباد.

در ابتدا پس از عقب مانده عفونت نرخ در کشورهای غربی پاکستان و دیگر کشورهای آسیای جنوبی در حال تجربه افزایش موارد است.

پاکستان را افزایش می آید پس از مردم نقض دولت در محدودیت و فشار می آوردند مساجد و بازارهای — عمدتا بدون ماسک و دستکش — در ماه رمضان و پیش از عید جشنواره در ماه گذشته.

پس از شروع پاکستان شیوع در ماه مارس نخست وزیر عمران خان مخالف در سراسر کشور مستند از این نوع دیده می شود در جای دیگر استدلال فقیر کشور می تواند آن را ندارند.

به جای پاکستان چهار استان دستور داد یک درهم آمیخته از تعطیلی اما حتی کسانی که محدودیت هایی که در حال حاضر برداشته شده است.

عمر گفت: hotpsot مناطق مانند لاهور در حال حاضر موضوع به “هوشمند” مستندات است که در آن مقامات در تلاش برای پیگیری coronavirus بیماران و محدود است که آنها را در تماس با آمد.

“دولت تصمیم گرفته است تا به صورت هوشمند مستندات توسط ردیابی نقاط و سپس آب بندی آنها. این شروع خواهد شد از پنجاب ولایت” عمر گفت.

مقامات در اسلام آباد در حال حاضر قفل شده است و یکی از محله پس از ردیابی 200 تایید coronavirus موارد فقط در یک روز جمعه.

بیمارستان در سراسر پاکستان می گویند که در نزدیکی یا ظرفیت برخی از آنها تبدیل COVID-19 بيمار دور.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>