پاکستان حذف نام 4,000 تروریست ها از آن فهرست پیگیریهای

دهلی نو: پاکستان به بی سر و صدا حذف نام حدود 4000 تروریست ها از آن فهرست پیگیریهای من از جمله یکی از اصلی توطئه گران از سال 2008 بمبئی حملات تروریستی, گزارش های خبری به نقل از داده ها از یک هوش مصنوعی (هوش مصنوعی) راه اندازی کرد ،

نیویورک-بر اساس راه اندازی Castellum که خودکار انطباق از کشور قرار داده شده در لیست سازمان دیده بان خود را برای تروریست های مرتبط با فعالیت پیدا کرده که در 18 ماه گذشته پاکستان حذف شده است 3,800 نام از ممنوعه فهرست افراد “بدون توضیح و یا اطلاع رسانی به مردم است.”

این عمران خان دولت حذف نام برخی از افراد شناخته شده در ارتباط با گروه تروریستی از لیست سازمان دیده بان خود را در اطراف 9 مارس “بدون هیچ توضیح عمومی از جمله زکا ur-Rehman یک نام مستعار از Lashkar-e-Taiba رهبر و ادعا مغز متفکر حملات بمبئی” به Castellum گزارش به نقل از هند و آسیایی سرویس خبری (IANS) گفت.

با توجه به پاکستان ارتباط طولانی با گروه های تروریستی و تامین مالی تروریستی علاوه بر دامن زدن به تروریسم در هند و دیگر نقاط جهان از آن شده است قرار داده شده در “لیست خاکستری” از پاریس بر اساس Financial Action Task Force (FATF) جهانی دیده بان برای ترور بودجه. در جلسه خود در ماه اکتبر سال گذشته FATF اشاره کرد که اسلام آباد بود خطاب تنها 14 امتیاز از 27 شرایط برای دریافت لیست خاکستری. در جلسه دیگری در پاریس در ماه فوریه به پاکستان هشدار داده شده بود دوباره به بهبود عملکرد آن است که به ارزیابی در ماه ژوئن بار دیگر.

با توجه به FATF پاکستان تروریست فهرست پیگیریهای من تا به حال در مورد 7,600 نام در اکتبر 2018.

اما بین 9-27 مارس Castellum داده ها نشان داد که عمران خان دولت حذف بیش از 1000 نام از ممنوعه لیست افراد و تمام کسانی که نام پس از آن به نظر می رسد در پاکستان رسمی denotified لیست. پس از 27 ماه مارس یکی دیگر از 800 نام کرده اند.

به اطمینان حاصل شود که هوش مصنوعی در نگاه تنها به احتمال زیاد مواردی که در سطح بین المللی ذکر شده تروریست ها برداشته شد راه اندازی اولین دریافت رسمی Denotified لیست و سپس نمایش اسامی در برابر آن فهرست, پایگاه داده, سرپرستان گزارش گفت:. هوش مصنوعی نیز تضمین که نام اگر نه دقیق مسابقات رسمی نام مستعار. برای مثال زکا Ur Rehman که بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان زکی Ur Rehman Lakhvi اما یک مقام رسمی نام مستعار ‘زکی Ur Rehman” در این گزارش است. Lakhvi دیده می شود به عنوان یکی از عمده پلاتر از حملات تروریستی بمبئی.

“در مورد زکا Ur Rehman, تفاوت بین زکا و زکی متناسب در پارامترهای دقیق آوایی ترجمه. Castellum.هوش مصنوعی و همچنین جستجو برای Lashkar-e-Taiba رهبر نام و نام خانوادگی زکی Ur Rehman Lakhvi در پاکستان ممنوعه افراد لیست و او را در لیست. این به این معنی است که اگر حذف نام مثبت کاذب است که پاکستان نه اضافه Lashkar-e-Taiba رهبر به آن تروریسم فهرست پیگیریهای من” این گزارش گفت:.

پاکستان در مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) منجر ملی ضد تروریسم سازمان (NACTA) ارائه هیچ توضیحی برای حذف نام.

هفته گذشته یک گزارش خبری در پاکستان گفت که این نام برداشته شد چرا که “فهرست شده و پف کرده تا 7000 نام با اشتباهات متعدد مانند نام مرده نفر از اتباع افغانستان untraceable نام مناسب و بدون شناسه,” سرپرستان گزارش اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>