پاکستان برای خرید مالزی روغن پالم برای جبران هند خروج

پاکستان را به خرید بیشتر روغن پالم از مالزی, نخست وزیر, عمران خان گفت: با هدف کمک به جبران از دست داد پس از فروش بالا خریدار هند قرار دادن محدودیت در مالزی واردات در ماه گذشته در میان دیپلماتیک.

هند محدودیت های تحمیل شده در تصفیه شده روغن پالم و واردات غیررسمی خواسته معامله گران به توقف خرید از مالزی بزرگترین تولید کننده روغن خوراکی. منابع گفت: حرکت بود در اقدامی تلافی جویانه برای مالزی انتقاد از هند سیاست در کشمیر.

نخست وزیر مالزی Mahathir محمد گفت: او در مورد روغن پالم با خان بود که در سفر به مالزی و پاکستان نشان داده بود این امر واردات از مالزی.

“درست است به خصوص از آنجایی که ما متوجه هند تهدید مالزی برای حمایت از کشمیر علت تهدید به قطع واردات روغن پالم” خان گفت: در یک کنفرانس خبری مشترک با اشاره به هند با اکثریت مسلمان منطقه کشمیر.

“پاکستان خواهد شد بهترین خود را برای جبران آن است.”

هند هندو-اکثریت کشور مالزی و پاکستان عمدتا مسلمان. هند و پاکستان شده اند عمدتا خصمانه به یکدیگر پس از پارتیشن از هند در سال 1947 و مبارزه کرده اند را سه جنگ بیش از رقابت ادعاهای ارضی در کشمیر.

پاکستان ممکن است خریداری شده در حدود 135.000 تن روغن پالم مالزی در ماه گذشته یک رکورد هند مبتنی بر نمایندگی که پیگیری چنین محموله به رویترز گفت به شرط ناشناس ماندن.

این رقم نزدیک به برآورد 141,500 تن از Refinitiv که نشان می دهد فروش به هند در ماه ژانویه ممکن است فرو 80 درصد از سال قبل به 40,400 تن است.

مالزی را انتشار رسمی اطلاعات صادرات در روز دوشنبه.

پاکستان خریداری 1.1 میلیون تن روغن پالم از مالزی در سال گذشته در حالی که هند خریداری 4.4 میلیون تن با توجه به مالزی روغن پالم شورای.

مالزی روغن پالم آتی افزایش یافت روز سه شنبه پس از خان نظرات و انتظارات از یک شیب افت تولید در ماه ژانویه است.

روابط قوی

هند بارها اعتراض به Mahathir صحبت کردن در برابر حرکت خود را در سال گذشته به نوار کشمیر استقلال و آن را آسان تر برای غیر مسلمانان از کشور همسایه با اکثریت مسلمان بنگلادش و پاکستان و افغانستان برای به دست آوردن تابعیت.

در کنفرانس خبری Mahathir نیست اشاره به کشمیر اما خان بود.

“راه, شما, ساعت, ایستاده اند و با ما صحبت در مورد این بی عدالتی در رفتن به نمایندگی از پاکستان, من واقعا می خواهم برای تشکر از شما” خان گفت.

او همچنین گفت که او غمگین بود او تا به حال شده است قادر به شرکت در یک اجلاس رهبران مسلمان در مالزی در ماه دسامبر. عربستان سعودی نه حضور در این اجلاس گفت: این اشتباه فروم برای بحث در مورد مسائل مؤثر بر جهان مسلمانان و خان belatedly کشیده.

برخی از پاکستان مقامات ناشناس چرا که آنها مجاز به صحبت می کنند به رسانه ها گفت: در آن زمان که خان کشیده تحت فشار عربستان سعودی یک متحد نزدیک اگر چه رسانه های محلی گزارش داد مقامات خود را تکذیب کرد که دلیل غیبت او.

“متاسفانه دوستان ما که بسیار نزدیک به پاکستان نیز احساس می شود که به نحوی در این کنفرانس که قرار بود به تقسیم امت” خان گفت: با استفاده از کلمه عربی برای جامعه مسلمان اما نه ذکر عربستان سعودی با نام.

“واضح است که این یک تصور غلط است که به عنوان شد هدف از این کنفرانس است.”

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma