در حالی که او شده است به طور منظم ضربه خیابان ها بدون هیچ گونه شکایت برای بسیاری از جوانان دیگر کارمندان دولت آن را یک کابوس است. در واقع این سومین تلاش برای کمک به دولت بادبان را از بحران درآورد نسبت.

مدت کوتاهی پس از انتصاب به عنوان منطقه جمع آوری و فقط 15 روز پس از عمل جراحی کرالا تا به حال شاهد بدترین سیل در بیش از یک قرن است. در ماه اوت سال 2018 زمانی که آب شروع به افزایش کم دروغ مناطق Pathanamthitta شد یکی از مهمترین و تحت تاثیر قرار. Nooh وظیفه بود با بزرگترین عملیات امداد و نجات تا کنون دیده می شود: در اطراف .14 میلیون نفر نجات داده شدند و با انتقال به مکان های امن تر سربالایی در عرض چند ساعت.

ماه بعد منطقه hogged سرفصل های ملی به عنوان کانون Sabarimala تظاهرات. اما نوح قد بلند ایستاده بود به عنوان اعتراض به ممنوعیت ورود زنان قاعدگی در تپه حرم و برخورد با این وضعیت با دست آهن.

Nooh که بزرگ شد در کرالا پرومبوور نزدیکی Ernakulam منطقه مورد مطالعه در مدرسه قبل از فارغ التحصیلی از دانشگاه علوم کشاورزی بنگلور. او به دنبال برادر بزرگتر P. B. Saleem به خدمات ملکی با رتبه 48 در سال 2012.

“تا کنون از او اب و هوای بحران و پس از بحران, اما در این زمان یکی سادگی است هیچ بازی به تمام موارد قبلی گفت:” یک مقام رسمی از رئیس جمهوری که با کار کرده است از نزدیک با Nooh درخواست ناشناس ماندن.

“هنگامی که ما نام او را به پرس و جو در مورد سه Covid-19 مورد (در Pathanamthitta) او دور کار در Trivandrum. او رسیده Pathanamthitta در اطراف 12am همان شب استراحت نیست تا زمانی که او ترسیم آن سه نفر و اولیه خود را, اطلاعات تماس, جدا, آنها را در بیمارستان و تهیه یک طرح عملی در مشاوره با چند تن از کارشناسان از جمله پزشکان” رسمی اضافه شده است.

“باید آن را تمام به پایان رسید با 3 یا بیشتر. ما را مواجه بزرگتر بحران اگر او را عمل کرده است که به سرعت. او هدیه ای برای تصمیم گیری فوری-ساخت و خدا است-ارسال هدیه برای ما بود. ترکان جوان مانند او هستند که واقعا فعال کردن وزیر Pinarayi Vijayan مدیر عامل شرکت سبک از عملیات.”

روز بعد در 8 مارس از دولت های منطقه اعلام کرد حدود پنج ساکنان Ranni که تا به حال طفره رفت غربالگری سلامت در فرودگاه کوچی خود را در بازگشت از ایتالیا حدود یک هفته پیش و پس از آزمایش مثبت برای Covid-19.

مورد زن و شوهر و پسر خود را به عنوان یک شوک برای کرالا به عنوان آن را به نور آمد تنها پس از دو دیگر بستگان مبتلا به این ویروس مرگبار است. دولت بلافاصله قرار داده و در بالا و هشدار به خانواده در حال سفر به مکان های مختلف در سراسر Pathanamthitta و Kottayam منطقه از جمله بهداشت محلی درمانگاه. دو nonagenarian اعضای خانواده نیز منتقل شده به کتیم کالج پزشکی بیمارستان با تب بالا.

“ایتالیا-بازگشت خانواده مخفی خود جزئیات سفر از مقامات بهداشتی. چنین شیوه باید به عنوان یک جرم” گفت: عصبانی کرالا وزیر بهداشت K. K. Shailaja به خبرنگاران گفت که روز است. توسط روز بعد مشخص شد که این خانواده تا به حال inflected حدود هشت دیگران هند بیشترین تعداد Covid-19 موارد برای یک منطقه ، و Nooh شد کلید برای موفقیت این اقدام سریع تیم.

نعناع نمی تواند Nooh نظرات. اما در یک مصاحبه با Mathrubhumi, اخبار روز پنج شنبه گفت: “این یک لحظه ترسناک. این یک وضعیت بی سابقه ای. تا زمانی که ما در تنظیم یک برنامه عمل من کمی آشفته است.”

“Societally ما می دانستم که این خبر را ایجاد بسیاری از وحشت و تروما است. دوم, دولت پاسخگو در چگونه آنها فرار کرد. بنابراین من به نام سرپرست پلیس و گفت: نگاه ما فقط باید این شب ما را به دریافت نگه دارید از این بچه ها قبل از طلوع آفتاب. SP انجام یک کار خوب و با 1.00 هستم ما تا به حال آنها را.” دولت های منطقه و سپس رفت و به یک درایو برای ردیابی تماس با ما بودند که در تماس با خانواده است.

Nooh افتتاح اتاق کنترل با برخی از 50 پزشکان جوان و داوطلبان برای ورزش که تکنولوژی به کمک یک معامله بزرگ است. به زودی پس از Nooh کمک تدبیر یک استراتژی با کمک پلیس برای پیگیری یک بیمار شماره تلفن و ردیابی محل برج قبل از علامت گذاری مکان های بازدید در نقشه های گوگل به صفر در ممکن است تماس با ما. در ظرف شش روز تمام مخاطبین ترسیم شد و حداقل 4000 نفر شامل 2000 نفر که در بازگشت از کشورهای خارجی ترسیم شد و قرنطینه. چالش برای Nooh تنها افزایش روز به روز, اما او می تواند مرکزی برای کرالا مبارزه با Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de