بیش از نیمی از نیروی کار در تایسون گیاه در آیووا تست مثبت برای coronavirus

بیش از نیمی از نیروی کار در یک تایسون غذاهای گوشت خوک پردازش گیاه در پری آیووا دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

آیووا وزارت بهداشت گزارش روز سه شنبه که در مجموع 730 کارگران در این کارخانه تا به حال قرارداد این ویروس به نمایندگی از 58 درصد از کارکنان خود را با توجه به اخبار محلی گزارش. این گروه همچنین اشاره کرد که بیش از 1600 نفر در چهار بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر کشور دچار عفونت.

این ارقام شامل نتایج آزمون از سه جداگانه تایسون گیاهان گوشت. خارج از پری 444 کارکنان در کارخانه در واترلو گزارش آزمایش مثبت برای COVID-19. حدود 220 کارگران در کلمبوس اتصال گیاه و یا 26 درصد از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای ویروس.

تبلیغات

بسته بندی گوشت می آمد گیاهان پدید آمده است به عنوان عمده نقاط داغ برای شیوع کروناویروس در آمریکا باعث نگرانی در مورد ایمنی کارگر و احتمال کمبود مواد غذایی. نزدیک به 900 کارگر در یک تایسون گیاه در ایندیانا گزارش آزمایش مثبت برای COVID-19 ماه گذشته. یک Smithsfield غذاهای گیاهی در داکوتای جنوبی تعطیل عملیات برای بیش از دو هفته پس از بیش از 800 نفر تست مثبت برای ویروس.

تایسون مواد غذایی گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه که از آن انتظار ادامه به “چهره slowdowns و موقت معطل ماندن از امکانات تولید” در میان همه گیر.

این شرکت در ماه گذشته به طور موقت بسته کارخانه خود را در پری پس از دیدن یک افزایش در گزارش COVID-19 موارد Des Moines Register گزارش شده است. این کارخانه قرار گرفتند “تمیز کردن عمیق” قبل از بازگشایی در اوایل این هفته تایسون سخنگوی گری مایکلسون به این روزنامه گفت.

“بهداشت و ایمنی از اعضای تیم ما اولویت ما است و ما این مسئولیت بسیار جدی” مایکلسون گفت. “ما در حال انجام تست از اعضای تیم و دریغ خواهد شد بیکار هر گیاه اضافی برای تمیز کردن عمیق و مایع.”

مایکلسون اضافه شده است که هر کارگر بازگشت به امکانات خود را تست خواهد شد. کارکنان که قرارداد این ویروس مورد نیاز خواهد بود برای باقی می ماند در مرخصی استعلاجی تا زمانی که مقامات بهداشتی می گویند که آنها در حال امن برای بازگشت به کار, او گفت:.

تبلیغات

تایسون گیاه در واترلو باقی می ماند بسته شده است. این گیاه در کلمبوس اتصال دوباره باز تحت عنوان “عملیات محدود” در ماه آوریل است.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCNN خواسته تهمت کمپین جلوگیری از استفاده از ‘تحریف’ کلیپ از شبکه در آگهی شومر: Fauci ممکن است قبل از شهادت در مجلس سنا در هفته آینده Fauci رد ‘دایره استدلال’ coronavirus سرچشمه در آزمایشگاه بیشتر تحت فشار قرار دادند برای نگه داشتن پردازنده از گوشت گاو و مرغ باز با وجود نگرانی در مورد شرایط بهداشتی در امکانات. او یک فرمان اجرایی را امضا هفته گذشته تعیین آنها به عنوان زیرساخت های حیاتی و قانع کننده به آنها باز بماند.

“با توجه به حجم بالایی از گوشت و مرغ خام توسط بسیاری از امکانات غیر ضروری بسته به سرعت می تواند یک اثر بزرگ بر روی مواد غذایی زنجیره تامین” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در سفارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>