بیش از 500 نفر از اعضای اداره پلیس نیویورک (NYPD) باید آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان بیماری وحشیان شهر نیویورک است.

NYPD جمعه اعلام کرد که 552 اعضای دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله 442 یونیفورم افسران و 70 غیر نظامی و اعضای. یکی دیگر از 4,111 NYPD لباس شخصی کارکنان از مرخصی استعلاجی حسابداری برای 11.4 درصد از بخش لباس شخصی نیروی کار است.

چهره های جدید در حال پرش از اوایل این هفته بود که 211 NYPD اعضای آزمایش مثبت بسیار مسری ویروس.

شهر نیویورک به عنوان کانون شیوع کروناویروس در آمریکا با داشتن بیش از 25,500 مورد تأیید و 366 مرگ و میر در میان تمام پنج بخش به تنهایی.

“این یک روند به عنوان شما صحبت کردن در مورد آنچه که ما دیده ایم و آنچه که ما در حال تلاش برای انجام با اجتماعی فاصله و کاهش منحنی. آنچه که ما شاهد آن هستیم داخلی به عنوان یک آژانس در خط اول جبهه است و ما هنوز در به سمت بالا صعود” کمیسر درموت شیا گفت: در اوایل این هفته.

NYPD گفت: در آن شب خلاصه که روز پنج شنبه ماموران بازدید 1,703 سوپر مارکت 5,098 کافه ها و رستوران ها 829 محل عمومی و 2,199 مراقبت شخصی امکانات اکثریت قریب به اتفاق آن بسته شد. سفر به “یادآوری افراد از ممنوعیت تجمع در فضاهای عمومی و تمرین های اجتماعی فاصله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im