چشم انداز برای اقتصاد هند تلخ می گویند صندوق بین المللی پول و بانک بارکلیز

دهلی نو:
صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) در روز سه شنبه کاهش آن FY21 رشد طرح برای هند به 1.9% 5.8% پیش بینی شده در ژانویه برگزاری است که بزرگ ‘مستند’ برای مبارزه با covid-19 شیوع پرتاب خواهد شد اقتصاد جهان به بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ در دهه 1930.

Coronavirus همه گیر آمد و در زمانی که اقتصاد هند در حال حاضر کاهش به علت مداوم بخش مالی نقاط ضعف. شدید اختلال در فعالیت های اقتصادی ناشی از covid-19 هر دو از طریق عرضه و تقاضا و شوک پیشی گیرد اولیه بهبود در اقتصاد هند منجر به زیان کار است. صندوق بین المللی پول حتی انتظار FY20 رشد 4.2 درصد در مقابل 5 درصد تخمین زده شده توسط هند اداره آمار.

فرض کنید یک سناریو پایه که در آن همه گیر محو در نیمه دوم سال 2020 و مهار تلاش هستند به تدریج unwound صندوق بین المللی پول در آن دوسالانه چشم انداز اقتصادی جهان پیش بینی اقتصاد جهانی به قرارداد به شدت به 3 درصد در سال 2020 بسیار بدتر از طول 2008-09 بحران مالی است. برای هند آن را برآورد تیز بهبود اقتصادی در FY22 در 7.4%.

اما بانک سرمایه گذاری بارکلیز روز سه شنبه افت ارزش آن پیش بینی رشد هند به 0 ٪ برای تقویم سال 2020 از آن در اوایل طرح از 2.5% به عنوان نخست وزیر نارندرا تمدید مداوم در سراسر کشور مستند تا 3 مارس, برگزاری, است که تاثیر اقتصادی تنظیم شده است به بدتر از آن انتظار داشتند پیش از آن. آژانس رتبه Icra Ltd رفت و یک گام به پیش بینی رشد اقتصادی در هر نقطه بین -1 و 1 درصد در FY21 آن را به عنوان انتظار دارد تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) به قرارداد 10-15 ٪ در ماه ژوئن سه ماهه.

وی همچنین گفت: همراه با اختلال در چندین تولید و خدمات بخش های آن در حال حاضر تخمین می زند که این ضرر اقتصادی در سال 2020 خواهد بود نزدیک به $234.4 میلیارد یا 8.1 درصد از تولید ناخالص داخلی فرض کنید که هند باقی خواهد ماند در زیر بخشی از مستند حداقل تا پایان ماه مه. “این است که بسیار بالاتر از 120 میلیارد ما تا به حال برآورد زودتر برای تقریبا همان زمان که قبلا” آن را گفت.

حتی آن را به عنوان پیش بینی قوی برای بازیابی اقتصاد جهانی در 5.8 درصد در سال 2021 صندوق بین المللی پول گفت که بهبود می تواند ضعیف تر از انتظار می رود پس از گسترش ویروس کاهش پیدا کرده است و برای یک میزبان از دیگر دلایل است. “این شامل طولانی عدم اطمینان در مورد سرایت اعتماد به نفس عدم بهبود و استقرار تعطیلی و تغییرات ساختاری در شرکت و خانواده رفتار منجر به بیشتر پایدار زنجیره تامین اختلال و ضعف در تقاضای کل” آن اضافه شده است.

Nomura در روز دوشنبه گفت: این انتظار در هند-تولید ناخالص داخلی به قرارداد 0.5% در سال 2020 تجدید نظر رو به پایین از آن برآورد زودتر از 4.5% فرض 6.5 درصد شیب رشد اقتصادی در ماه ژوئن سه ماهه.

اعتراف به این که وجود دارد عدم اطمینان شدید در اطراف آن رشد جهانی پیش بینی صندوق بین المللی پول در آن چشم انداز گفت: بسیاری از کشورها صورت چند لایه بحران متشکل از سلامت شوک اقتصادی داخلی اختلالات, کاهش تقاضای خارجی, سرمایه جریان وارونه و یک سقوط در قیمت کالاها است.

صندوق بین المللی پول گفت: به دلیل اقتصادی ذرات منعکس کننده بخصوص شوک در بخش خاص سیاستگذاران نیاز به پیاده سازی قابل توجهی هدفمند پولی و مالی بازار اقدامات برای حمایت از خانواده ها و کسب و کار. “اقدامات مالی نیاز به کوچک کردن اگر توقف به فعالیت های اقتصادی مداوم و یا وانت در فعالیت به عنوان محدودیت ها برداشته بیش از حد ضعیف است. گسترده مبتنی بر محرک های مالی می تواند قبضه کردن تندتر کاهش اعتماد به نفس, بلند کردن تقاضای کل و جلوگیری از حتی یک رکود عمیق تر. اما این امر به احتمال زیاد موثر تر پس از وقوع محو و مردم قادر به حرکت آزادانه” به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>